Armastus - kiirtee Olümposele

Armastuse Saare Rännak jumalate juurde - Olümposele' - on juba alguse saanud. 
Armastuse kiirtee kuupäevad on 9.08-23.08.17.
Osalemisesoov esitada kohe. 
Armastuse Kiirteele jõudmise eelduseks on läbitunnetatud soov tuua oma ellu sügavad muutused nii tervise, suhete kui materiaalsuse tasandil. Peale registreerumist saab igaüks ülevaate astroloogiliste majadedest ja nende aspektide elu(sid)kestvatest mõjudest oma ning vastavad küsimused, millele vastamine aitab iseendas ja oma soovides selgusele jõuda. Põhjalikum info allpool. 
Ootan Sinult sõnumit, kes sa oled lootuse kaotamas, rändlev eksleja või ekslev rändaja jumalikkuse lätete poole, ja soovid osa saada Aphrodite kuuma embuse kogemisest. 

Email again:
' Olümpos - Armastuse saare kõrgeim mäetipp.
Minu teenistuste armastuseni suunavad kogemused on võimalik saada juba eeloleva täiskuu maagias siit :  http://www.magissa.ee/star.
Armastus tuleb ellu siis, kui on vabastatud sügavaimad piirangud sellel teel.
Sel murrangulisel aastal on võimalik teha neid vabastavaid ja taastavaid tegusid, mis varem pole võimalik olnud. Palju armastuseks vajalikku, kuid seni salatatud infot on juba tulnud ja saab edaspidi kättesaadavaks. Selle uue peene info ja energia lõimumisel jäävad ette teiste elude takistused, mis on salvestatud sünnimomenti. Need erinevad takistused on pärit Sinu kehastumistest erinevatesse aegadesse, ajastutesse, tsivilisatsioonidesse, universumitesse ja isegi galaktikatesesse. Kõik need ainulaadsed kogemused on jätnud jälje selle elu sünnimomenti.
Mõnel on neid rohkem, teisel vähem, mõni inimene on õnnetähe all sündinud.

Minu juhitud teenistused, rännakud ja erakohtumised loovad taastava tervenemise protsessid. Seal toimub samm sammult vabastamine ja taastamine vaheldumisi, järgides iga rändaja ainuomase energiamustri vajadusi. Energiamustri taastamine on kui udupeene pitsilise liniku taastamine - kannatlikult, kuid järjekindlalt toimides avaldub lõpuks tõeline ilu. Sügav armastus, millega see energeetiline pitsmuster on algselt loodud.
Igaühel omamoodi ja ainulaadselt.

Selleks, et sügavaimad ja iidseimad takistused armastuse teel eemaldada, tuleb nad esile tuua. Rännakud erilistes kohtades on seetõttu sügavalt vabastava toimega. Nende kohtade olemus, iidne ja ainulaadne ajalooline taust provotseerib, toob esile seni varjusolnud võimalused. Ja takistused.

Armastuse Saarel valitseb sügav usk ja rahu. Kuigi rahvas on valdadavalt õigeusku ja tõsimeeli tähistavad kõiki kristlikke pühasid, ei vaevle nad süü ja hirmu käes, vaid naudivad iga hetke oma elus.
Saarel vahust sündinud ilu- ja armastusejumalanna Aphrodite jumalikkust tähistatakse suurejooneliste festivalidega. Kunagi toimusid Aphrodite templis teenistused. Need keelati peale kristluse vastuvõtmist. See saar on ainuke riik maailmas, kus kristlus võeti vastu rahumeelselt ja kokkuleppeliselt, ilma tule ja vereta.
Sellel saarel rahvas oskab armastada - eelkõige ennast - ka kõige keerulisemates olukordades.
Saare pikk ja huvitav ajalugu on kogenud läbivalt pikantseid olukordi, sh esimesed väikesed elanikud 10000 aastat tagasi, templirüütlid ja Richard Lõvisüda, araablased, türklased, Leonardi da Vinci, arvukalt pühakuid, kloostreid, kus toimuvat imed ja palju muud.
Saare elanikud on rikkuselt teise koha peal Luxemburgi järel; peretütardele ehitatakse Saarel majad, et tuleks majja vääriline mees; keskmine palk on 1800-2200€; ühelgi Saareriigi alamal pole väiksem sissetulek kui 480€; igas peres on kaks kassi; Saare järgi on nimetatud üks tema rikkuse allikatest - vask (Cuprum); Saar on nii viljakas, et siin saab kolm saaki aastas; selle auks toimuvad festivalid ja pidustused ...
Kuid kõigest lähemalt edaspidi siin ja kohapeal.

Sellest momendist alates, kui oled ühinenud Armastuse kiirteega, algavad ettevalmistused igal tasandil: iga kuufaasi vahetumise ajal tekib sulle tervendav ruum, kus kõik on võimalik. Oled osaleja teenistustel (kaugraviseanssidel), kus eemaldatakse sünnipärased takistused armastuse teel. Eeloleva kaamose ajal toimuvad muutused su elus märkamatult, leevendades pimeda aja masendust. Kevadväsimus sulab enne, kui kohale jõuab.

Kohtade arv Armastuse Saarele rändavas grupis on piiratud.
Juba toimub lennukipiletide ostmine. Grupp on lõplikult kujunenud hiljemalt novembri täiskuu ajaks

Majutus Saarel on apartment tüüpi tubades. On võimalik valida twin ja double stuudio või ühe magamistoaga apartrment. Kõik ruumid on varustatud kööginurgaga. 
5 esimest ööd veedame Saare keskpunktis Pervolias, mis on hea koht erinevates suundades saareretkedeks.  
8 viimast ööd oleme kohas, mida nimetatakse selle saare Ibizaks oma hõrgu energeetika, valge liivaranna, ööklubide jt paljude ahvatluste tõttu.

Hea teada:
Kuna nii mõnedelegi esilekerkinud sügavatele teemadele (hirm, eneseusu puudumine, viha, süütunne, väärtusetus jms) pole siiani lahendust tulnud, sest need on keerulised teed, on nüüd selgelt ilmnenud hapra, kuid läbiva energeetikaga saarereisi  võimalus. Armastuse Saarel tegeleme alguses enamgi sügavate takistuste aktiveerimisega, eriti  usuteemade kontekstis (katoliiklus, islam, õigeusk, kauged eelajaloolised usundid, teemad jms).Armastuse Saare rännaku koondnimetus: "Armastus- kiirtee Olümposele".
Armastus on küll kiirtee oma eheda jumalikkuse tabamiseks, kuid armastuse kiirteele jõudmiseks on vaja veidi vaeva näha.
Olümpos kui jumalikkuse sümbol on saare kõrgeim mäetipp, algselt nime saanud kreeka jumalate Olümposest.
Kuigi saarel on mäestik Troodos, jäävad mägimatkamise kogemused Nõiasaare teemaks. Valdavas enamuses sõidame Armastuse Saarel autode või bussidega  vastavalt vajadustele huvitavates, samas läbiva toimega ajaloolistes kohtades, loomulikult ka  Aphrodite radadel, templis, kümblus- jm paikades.  
Ööbimine on kööginurgaga varustatud apartment tüüpi tubades.
7 ööd viibime vaikses külas kesksaarel Vahemere ääres; 7 ööd saare Ibizas, kus on valge liivarand, aktiivne ööelu ja-klubid ning ümbruskonnas muud hõrgud võimalused vaimu-, hinge-, ja keha toitmiseks. Saar on väga viljakas, kolme saagiga aastas ning põllu- ja aiasaadused on siin puhtad, energeetiliselt rammusad. Lisaks on siin piiramatus koguses jaanileivapuu siirupit, mis toetab immuunsüsteemi (manustada igapäevaselt 1-5 tl sobival ajal, võib panna söögi-joogi sisse) kui ka soodustab seedesüsteemi (manustada kuni 5 tl hommikul). Siirup parandab naha seisukorda ja kaotab allergiaid.

 Lend saarele on liinilennukiga, ühe ümberistumisega Viinis. See lend on praegu lühim ja soodsam. Lennupiletid vormistab seekord Reisiklubi ja piletite makse võib teostada otse Reisiklubi kontole. Praegusel hetkel on summa 444€, kuid mingi aja jooksul võib muutuda. Inimesed planeerivad juba järgmise suve puhkusi ja broneerivad lendusid.
Majutuse hinnad sõltuvad sellest, kas soovid double (ühe laia voodiga), twin (kahe voodiga) stuudiot või magamistoaga apartmenti. Hinnad on vastavalt 35-85€/öö. Palun anna oma valikutest aegsasti teada, soovitavalt 5 päeva jooksul, kuni 14.04. 
Armastuse Saar on saladuslik ja kättesaamatu. Aegu tagasi asusid sellel alal Kristalltemplid. 
Armastuse Kiirteele jõudmise eelduseks on läbitunnetatud soov tuua oma ellu sügavad muutused nii tervise, suhete kui materiaalsuse tasandil. Iga osaleja saab reisi lõpul isikliku ülevaate sellest, mis osas vabanes rännaku jooksul tema sünnimomenti salvestatud takistav info ja energeetika ning ka juhised edaspidiseks. Kui ta seda soovib.
Peale registreerumist saab igaüks ülevaate astroloogiliste majadest ja nende aspektide elu(sid) kestvatest mõjudest ning vastavad küsimused, millele vastamine aitab iseendas ja oma soovides selgusele jõuda. Nende küsimustele üle juurdlemine on ehe impulss muutuste alguseks. See saab aluseks individuaalseks tervendamiseks ja tagasisideks rännaku ajal ja peale rännakut.

Armastusega
Magissa
Kontakt mob. 5255658, e-post magissameedia@gmail.com, või sisesta sõnum siin lehel üleval.
 See rännak on tarkuse ja loomisväe äratamine nii meie hingemälus kui ka rakumälus

Eesmärgiks on luua parimad võimalikud tingimused meie kõrgeima olemuse avaldumiseks kehatasandil ning võtmeks on siin nii hingemälu kui rakumälu aktiveerimine, et minevikus omandatud tarkus võiks meile selgemalt meenuda ja näidata teed kõrgema tuleviku loomisel.

Ühelt poolt pakub rännak võimalust taaselustada eelmiste elude mälestusi, et haarata laiemat pilti oma hinge arenguteekonnast ning mõista korduma kippuvaid õppetunde ja väljakutseid. Oma eelmiste elude teadasaamine võib olla äärmiselt valgustav kogemus, sest meenutades varasemates eludes asetleidnut, suudame paremini mõista oma käesolevat elu. Taaskehastumine on kompleksne protsess, mida teostab hing vaimu suunamisel ja juhtimisel. Igas elus tasub hing eelmistes kehastustes kogunenud karma võlgu, lõikab positiivse karma vilju ning satub eelnevalt kokkulepitud olukordadesse, mis seavad ta ette väljakutseid läbistada oma arengu jaoks olulisi õppetunde, et oma teekonnal üha edasi vaimse eneseteostumise poole liikuda.

Jälgime seda, kuidas taasaktiveerida eelmistes eludes omandatud tarkust ja teadmisi. Uurime, milles seisnevad meie hinge erakordsed võimed ja oskused, mida oleme paljude elude jooksul arendanud ja lihvinud. Lisaks eelmiste elude meenutamisele tervendame ka sellesse ellu edasi kandunud mustreid, mis võivad takistada meie tõelise potentsiaali avanemist ning harmoonilise ning õnneliku elu kogemist siin ja praegu.

Vaatleme ka meie muistset vaimupärandit, mis on ankurdatud meie rakkudesse ning mille aktiveerimine õpetab meile, kuidas kogeda õnneaega siin ja praegu. Meie igavikuline olemus ning valgus, mida võtame vastu kosmilisest teadvusest ja valgustunud esivanematelt, loovad üheskoos meie taevase vikerkaarekeha, mis aktiveerub siis, kui äratame nii oma rakumälu kui ka hingemälu – meenutame rahvaste muistset pärandit ning ühendame selle oma eelmistes eludes omandatud tarkusega.

Rännaku juurde kuulub ka eraseanss, mille abil on võimalik rännakul alustatud tööd oma eelmiste elude tervendamisega ning rakumälu aktiveerimisega jätkata.