Minu, Magissa, tervendava meediumi tervendamised toimuvad kõrgajastu sagedustes. Erinevatel aegadel teostan lähi-, tele- ja kaugseansse.
Esitan kaugseansside ja teleseansside tutvustuse.
1. Kuna kõrgajastute (Lemuuria, Atlantis, Hüperborea jt) elanikkond osales tervise ja heaolu säilitamiseks tervendavatel templiteenistustel, on minu kaugraviseansside nimetus "teenistus". Teenistused toimivad distantsilt just seal kus osalejad sel ajal on.
2. Teenistuste ajal kujuneb osalejate ümber kõrgem sagedus, nende vibratsioon on kõrgem. See on tervendava, vabastava, toitva, kohati katalüseeriva toimega. Nagu iidsetel teenistuste aegadel templites.
Kas sulle meenub see, kui silmad kinni paned ja ennast sinna kujustad?

3. Teenistused käivituvad iganädalaselt hetkel, kui osalejad on valmis seda vastu võtma. Teenistuste käik ei sega osalejate igapäevaelu, kuna teenistused käivituvad tavaliselt varahommikul, öösel, hilisõhtul, nädalavahetustel. Teenistuste toimumise dünaamika määrab planeetide joondumine. Mida enam me tajume universumi rütme, seda külluslikum on meie igapäevaelu.
4. Teenistuste rütmi määrab Kuu liikumine: teenistused toimuvad Kuufaaside vahetumise ajal: Kuu loomise ajal, kasvava Kuu ajal kui I faas läheb üle II faasiks, Täiskuu ajal, Kuu kahanevas faasis kui III faas läheb üle IV faasiks. Kuu faaside aegu saab näha siit vaata linki allpool.
Teenistuste iganädalase eelinformatsiooni esitan artiklitena. Tagasiside/juhised teostunud teenistuste toime kohta on kommentaaridena artikli lõpus. Kuutempli teenistusi kajastavate artiklite ja kommentaaridega saab tutvuda siin. vt linki allpool.
5. Teenistused toimivad osalejate energiasüsteemi kõikidele tasanditele. Kuna toime on kõikidele tasanditele, jõuab tervendus kõikide rakkude tuumadeni, tervendab dna ja geneetikat, virgutab organeid, hormonaal-, endokriin- ja närvisüsteemi, toetades tõhusalt immuunsüsteemi. Tulemisena käivitub tervenemine ja kurnavate seisundite/suhete/olukordade hajumine.
Kergemad häired ja seisundid lahenevad kiiresti. Sügavate, krooniliste ja senilahendamata seisundite algpõhjused ilmnevad ja kaovad teenistuste järjepideva osaluse tulemusena.
Teenistustes osalemiseks on vaja siseneda Kuutemplisse, mis on võimalik läbi Südamerahu konto. Informatsioon kodulehel.
Kasutatud lingid:
http://www.astronoomia.ee/tahistaevas/kuu-faasid/
http://magissa.ee/star

Tervendav Tund Magissaga  - teleseanss 
TELESEANSSIDES OSALEMINE
Teleseandsid toimuvad neljapäeviti kl 21.30 Entusiast TV-s. Teleseansid on jälgitavad ka internetikeskkonnas www.saade.ee. 
Teleseanssidel osalemiseks on vaja saata SMS "nimi, vabastamine" lühinumbril 15182.
Teleseansi teostuse dünaamikaja rütmi määravad osalejate (mitte vaatajate) vajadused, taotlused, blokeeringud ja valmisolek. 
Teleseandsid teostuvad Adelaidist, Lõuna-Austraaliast, Lõunaookeni kaldalt. Seetõttu mõjutab teleseanssi lisaks planeetidele ka Lõunaookeani hingus.
Mille poolest on Lõunaookeani hingus eriline?
Lõunaookeanisse suubuvad Vaikse ookeani, Atlandi ookeani ja India ookeani veed. Ookeanide veed kannab iidsete kõrgajastute  informatsiooni. Lemuuria templid ja linnad on praegu Vaikse ookeani ja India ookeani põhjas; Atlantise varemed Atlandi ookeani sügavustes. Ookeanide hoovused kannavad seda kõrgajastute vibratsiooni teleseansside vahendusel teleseansside osalejateni.
Üks teleseansi osalejatest saab võimaluse osaleda 12-l eeloleval Kuutempli teenistusel, mis päädub erakohtumisega Eestis kolme kuu pärast. Selle inimese määrab Fortuuna nende seast, kes on saatnud SMSi "nimi, vabastamine" lühinumbril 15182 teleseansi "Trevendav Tund Magissaga" eel või ajal. 

Taaskohtume Entusiast TV vahendusel neljapäeval kl 21.30 "Tervendav tund Magissaga".
Vaata ka https://youtu.be/zV7mwN6f0hE


Armastusega
Magissa