07.09.2021 03:52 Kuu loomine

Toimub Kuuloometeenistus uues energias - uute võimaluste loomine ja takistuste eemaldamine nende teel.
Eelmine teenistus

Augusti viimane, Vanakuuteenistus algas 30-ndal kl 10.13 - hetkel, mil Kuu liikus viimasesse veerandisse.
Vanakuuteenistus kestis 12 tundi ning selle käigus viidi osalejad uuele energiasagedusele vastavalt nende valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Selle käigus avaldusid ja eemaldus järgmised pinged:
Seiskunud ehk seestunud energia rakutasandil (rakumälus);
Osalise ja täieliku energia ülevõtmiste kahjude pinged rakutasandil;
Seiskunud ehk seestunud energia keha lähedaste peentasandite energiakeeristes ja ühendustes.

Vanakuuteenistuse ajal toimus osalejate energia aktiveerimine - toimus nende energiakeeriste ja ühenduste taastamine, mille ummistused olid tekkinud energia ülevõtmiste tulemusena. Energia ummistused/seestunud energia oli tekkinud, kuna ülevõtmisega tekkinud kahjustused ei olnud iseeneslikult eemaldunud suvise üldise energiasageduse tõusmise käigus.
Vanakuuteenistuse tulemusena võis tekkida tervenemise kriis. See on seisund, kus enesetunne võib muutuda halvemaks kui enne, sest rakumälus aktiveerusid valusad mälestused. Aktiveerimine toimus selleks, et kahjud lõplikult eemaldada ja energialiikumine taastada. Takistusteta liikuv energia tagab elujõu ja üldise tervenemise.

Öösel vastu teisipäeva 07.09.2021 kl 03:52 on Kuu loomine. Toimub Kuuloometeenistus uues energias - uute võimaluste loomine ja takistuste eemaldamine nende teel.

Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

©2021 Magissa

Eelmine
30.08.2021 10:13 Vanakuu
Järgmine
Kasvav kuu 13.09 kl 23.39

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. september 2021
  Suve viimane Kuu loomine oli 7.septembri varahommikul kl 3.52. Kuuloometeenistus algas kaks tundi enne seda ja kestis kolm tundi.
  Kuuloometeenistus uues energias avas uute võimaluste loomise ja takistuste eemaldamise nende teel. Planeedi muutunud energiasagedus loob kehastustele võimaluse avarduda ja laiendada eneseteostust. See tagab igapäevase heaolu ja turvalisuse.
  Kuuloometeenistuse käigus toimus osalejate energiatasandite joondamine uue aja võimalustega. Teenistuse toime oli läbiv, vaevumärgatavalt ebamugav. Aktiveerusid seni kasutuseta olnud energiakeerised ja nendevahelised ühendused. See toob kaasa vältimatud muutused igapäevaelus 2-3 kuu jooksul.

  Kasvava kuu teenistus 13.septembril kl 23.39 eemaldab osalejatel neid blokeeringud, mis takistavad uute energiate avaldumist igapäevaelus.

  Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: