Kuuteenistused (tervendavad kaugseansid) toimuvad Kuu faaside vahetumise ajal
ja 
taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuste käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub: vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad, naasevad hingeosad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Teenistuse osalemise soovi esitamine:
https://magissa.ee/registreerumine
Kuuteenistused käivitavad keha organite tervenemise. Kroonilistest ja rasketest seisunditest tervenemist toetavad süvaravi seansid r
eedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine alates kl.20.00, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Uus Kuuring - tantsud deemonitega

Kuigi Noorkuu on hea aeg plaanide tegemiseks ja soovide teele saatmiseks, on see suurte nihete, sh suvise Pööripäeva (suvi algab 20.juuni kell 23.50) eelne aeg keeruline.
Loe lisaks

8. mai Kuu loomine, 06.21

Universum suunab fookuse tuleviku kujundamisele - kohanemisele uue energiamustriga. Kujunemas on tungiv vajadus loobuda vanadest mustritest (ego väest ) ja alla anda oma eheda ja puhta algse olemuse vajadustele. See on hirmutav.
Loe lisaks

2. aprilli Vanakuu

 See on võimas aeg oma väärtused uuesti läbi mõelda ja olla aus selle suhtes, kes väärtuste keskmes on. See, mille eest seisate varjutuse ajal, võib esile kutsuda olulisi muutusi nii enda kui ka teiste jaoks.
Loe lisaks

Talve viimane Noorkuu

Pööripäeva noorkuu tähistab olulist üleminekupunkti aasta tsüklis, inspireerides meid tervitama muutusi ja uusi kogemusi avatud südame ja uuenenud enesekindlusega. Noorkuu on ka aeg, mil Kalade täht on päikesega joondatud, mis võimaldab ühendada emotsionaalse ja materiaalse aspekti, teadvuseta ja teadliku. Tänu Kalade tundlikule, intuitiivsele ja loomingulisele olemusele suudame jõuda lähemale oma sügavaimatele eesmärkidele, jättes mõned asjad maha, et ruumi teha tulevikule.
Loe lisaks

Kuu loomine 10. märts 11.00

Kahaneva kuu periood oli aeg andestada nii iseendale kui teistele tehtud vead ja möödalaskmised, vabaneda süütundest ja vihast ning aitas tehtud otsused täide viia, puhtamaks ja vabamaks saada.
Loe lisaks

Aastavahetuse teenistused

Aastavahetuse teenistused toimusid 27.12.23 Täiskuu) ja 04.01.24 (Vanakuu). Aasta esimene Kuu loomine oli 11.jaanuaril.
Loe lisaks

Vanakuu 5. detsembril, 07.49

Käivitub nende teemade jõustamine, mis sai eostatud sügiskuudel. Teenistused eemaldavad takistusi sel eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise teekonnal.
Loe lisaks

5.novembri Vanakuu

Vanadel hingedel kerkivad esile sünged kihid sügavatest minevikkudest, mis vajavad leevendamist ning sulandumist uutesse aegadesse, mõnel ka jõulisemate sammude läbi sellest süngest kihist välja.
Loe lisaks

28. Täiskuu kell 23.24

Sügisel eostame oma järgmise aasta edu dünaamika. Milline see saab olema? Lauge ja rahulik või sügavate langustega?
Loe lisaks

31.augusti 04:35 Supertäiskuu

Maagiline august lõpeb 31.augusti Supertäiskuuga. Lõppev kuu on toonud palju varjatud turbulentsi tähistaeva ruutude kujul. 
On aeg täpsustada oma kavatsusi ja veenduda, et see vastab olemuslikule minale. 
Loe lisaks

Noorkuu   24.08.2023 12:57

August paneb ümber hindama ja peegeldama oma tegusid. On aeg täpsustada oma kavatsusi ja veenduda, et see vastab meie olemuslikule minale. Loe lisaks

8.8 Augusti Vanakuu

08.08.2023 13:28  liigub Kuu viimasesse veerandisse. Toimub Vanakuuteenistus, mis toetab osalejaid lõimumisega uutesse "8.8 energiakoodidesse" portaalide läbimisel vastavalt olemuse vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Noorkuu juulis

26.juuli esimestel tundidel, siis, kui Kuu kasvab teise veerandisse, toimub Kuuteenistus-kaugseanss , mis on tasakaalustava, joondava ja rahustava toimega.
Loe lisaks

17.juuli 21:32 Kuu loomine

Kuuloometeenistus toetab kohanemist uute kosmiliste energialainetega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt.
Loe lisaks

Täiskuu 03.juulil kell 14:39

Uus energiamuster algas pööripäeva eelsel päeval 20.juunil, see on senisest intensiivsema fraktaalse toimega, häälestades planeedi kehastusi vastavalt nende olemusenergia, vaimse sünnikanali ja eelmiste elude baasmustritele. Häälestamine toimub lainetena, järgmine millest sünnib eelmisest. Eelolevatel aastatel muutub inimkond kiiresti nii energeetiliselt kui füüsiliselt, see mõjutab jõuliselt keskkonda meie ümber.
Loe lisaks

26.06.2023 10:50 Noorkuu

Kasvava kuu teenistus toimub 26.juuni hommikul uues galaktilises energiamustris.
See teenistus leevendab kohanemispingeid vastavalt osalejate olemusenergia taastamise vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Kuu loomine 18.juunil

Suvise Pööripäeva eelne Kuu loomine on 18.juunil kell 07:37. 

17.-19.juunil toimub Pööripäevalaager, kus osalejad omandavad ning jagavad pendli- ja reiki teadmisi ning praktikaid. Rohkem infot siit https://magissa.ee/magissa.

Pendliringi teemaks on "Egregorid, entiteedid jt olemid - kurnavad või toetavad?".

Loe lisaks

10.juuni Vanakuu

10.06.2023 22:31 - suvise pööripäeva eelne kuu liigub viimasesse veerandisse.
Loe lisaks

04. juuni Täiskuu

04.juunil kell 06:42 on suvisele pööripäevale lähenev Täiskuu. Toimub Täiskuuteenistus.
Loe lisaks

27.05.2023 18:22 Noorkuu

27.05.2023 18:22 liigub Kuu teise veerandisse, mil toimub kuuteenistus - kaugseanss vanade mõtte- ja käitumismustrite algpõhjuste eemaldamiseks.
Loe lisaks

Old habbits die hard

19.05.2023 18:53 on Kuu loomine, mil toimub kuuteenistustes - kaugseanss vanade mõtte- ja käitumismustrite sulatamiseks.
Loe lisaks

28.04.2023 00:20 Noorkuu

Kevadise Kuu loomise toime algas mõned päevad enne 20.aprilli ja on seekord on ainulaadse toimega planetaarsete joondumiste tõttu. Toimub intensiivne nihe energiatasandites, mis mõjutab kõiki vastavalt sellele, kuidas on kujundatud baasmustrid eelmise aasta sügiskuudel.
Loe lisaks

20.04.2023 07:12 Kuu loomine

20.aprilli Kuuloometeenistuse toime tuleb läbivalt koondava ja tasakaalustavad toimega ning mõjub osalejatele erineval viisil. Võib esineda meeldiva vabanemise ja äratundmise hetki, aga ka lahendamata blokeeringute süngeid varje.
Loe lisaks

Kevadine Noorkuu

Kevade alguse Jäära aeg toob kaasa uue tugeva energialaine, suureneb soov tegutseda ja areneda. Energeetilised blokeeringud avalduvad ja vabanevad vastavalt sellele, kui teadlik oled sellest, et universumlikud joondamised toetavad virgumist ning oma elu ohjamist!
Kevadiste kuuteenistuste ajal avalduvad energeetilised blokeeringud, mis vabanevad vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Kevade ja Kuu loomine

Kuu loomine 21.03.2023 19:23. 
21.märts on Kuu ja kevade loomise päev. Õhtul toimub Kuuloometeenistus, mille toime avardab tunnetust ja virgutab meeli, toetades uute elumustrite loomist.
Kevade algus 20.märtsil kell 23.24.
Loe lisaks

Täiskuu 07.märtsil 14:40

7.märtsi Täiskuu mõjutab planeedil toimuva sageduse tõusu toimega kohanemist Täiskuuteenistuses osalejatele, avades seni peidus olnud olemuslikke ressursse ning eemaldades piiranguid.
Loe lisaks

Veebruari Noorkuu

Noorkuu liigub 27.02.2023 10:05 teise veerandisse. Toimub teenistus-kaugseanss.
Loe lisaks

Kuu loomine 20.veebruari hommikul 

Kuu loomine 20.02.2023 09:06. 
Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Loe lisaks

13.02 kell 18:01 Vanakuu

Uues häälestuses toimub 13.veebruari Vanakuuteenistus. Toimub intensiivne sageduse tõus ja seni peidus olnud ressursside avamine ning nende võimendamine.
Loe lisaks

Täiskuu 05.veebruari õhtul

05.02.2023 20:28 Täiskuuteenistuse ajal toimub intensiivne tervenemine ja seni peidus olnud ressursside avanemine ning nende võimendamine.
Loe lisaks

Jänese aasta alguse Kuu loomine 21.01

Kuu loomine on kell 22.53. Planeedil tervitatakse uue aastaringi algust hiina horoskoobi järgi. Samas planeedid jätkuvad joondumisi ning keerutavad Maale üha uusi ja kõrgemaid sagedusi. Inimeste tunnetus läheb üha erksamaks. Kui ta pole energeetiliste silmaklappidega pimestatud ning selliselt kulgedes viga saanud ja eksinud.
21.01 Kuuloometeenistuse ajal jätkub nende eksimuste ja kahjude põhjuste eemaldamine. Loe lisaks

Kahanev kuu 15.jaanuaril

15.01.2023 04:10 liigub Kuu teise veerandisse. 
15. jaanuari Vanakuuteenistus tegeleb nende piirangute eemaldamisega, mis takistavad elujõu taastamist, tervenemist ja meelerahu.
Loe lisaks

Aasta 2022 tähendus

Kuna aasta 2022 oli hommiku tähendusega ja vastavate energeetiliste mõjutustega, siis aasta 2023 on ilus aeg ärgata.
Loe lisaks

07.01.2023 01:08 Täiskuu

Toimub Täiskuuteenistus.
Kuutempli teenistuste ajal toimub energeetiliste pingete ja takistuste eemaldamine osalejate elujõu taastamiseks ja üldiseks tervenemiseks.
Loe lisaks

30.detsembri Noorkuu

30.12.2022 kell 03:20 liigub talvise pööripäeva 
loov Kuu järgmisse faasi.
Kuutemplis toimub Noorkuuteenistus.
Loe lisaks

08.12.2022 06:08 Täiskuu

8.detsembri Täiskuuteenistuse ajal jätkub ettevalmistus talvise pööripäeva energeetiliseks nihkeks ning toimib vastavalt iga osaleja valmisolekule, vajadustele ning kavatsustele.
Loe lisaks

Noorkuu 30.11.2022 16:36

Noorkuuteenistus toimub 30.novembril, kui Kuu liigub II veerandisse. Selles kasvava kuu energias algab ettevalmistus talvise pööripäeva energeetiliseks nihkeks.
Loe lisaks

16.11.2022 15:27 Vanakuu

Vanakuuteenistus 16.novembril toetab tervenemist praeguses hetkes, ühendades mineviku energiad tuleviku võimaluseks vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Täiskuu 08.11.2022 13:02

8. novembri Täiskuuteenistus viib osalejad eelmiste elude kogemuste radadele, vabastades olulisi, kuid seni saladuses hoitud Teadmiste Sõlme piiranguid.
Teadmiste Sõlm on energiakeeris, mis kannab hinnalisi teadmisi eelmistest eludest ja resoneerub rakumäluga.
Teadmiste Sõlme virgutamine vabastab meelesegadustest ning aitab kehal terveneda.
Loe lisaks

Kasvav kuu novembris

01.11.2022 kl 08:37, kui lõpeb Noorkuu mõju, toimub Kasvava kuu teenistus-kaugseanss.
Loe lisaks

Sügise alguse Kasvav Kuu 

Sügispööripäev avas uued  portaalid.
03.10.2022 03:14 liigub sügisene Kuu teise faasi. Toimub Kasvava Kuu teenistus, mis toetab osalejate kohanemist eelolevate globaalsete muutustega  
Loe lisaks

Sügispööripäeva eelne Vanakuu 

Sügise pööripäeva eelne Vanakuu algab 18.09.2022 kl 00:52. 
Toimub Vanakuuteenistus, mis kootab mineviku ja tuleviku olevikuga enneolematul tasandil.
Loe lisaks

10.09.2022 12:59 Täiskuu

Hingeosade naasmise mõju kestab kuni Täiskuuni 10.09 kl 12.59. Toimub Täiskuukuuteenistus sügise pööripäeva ettevalmistustega.
Loe lisaks

03.09.2022 21:08 Noorkuu lõpp

Noorkuu mõju kestab kuni 03.09.2022 kl 21:08. Siis liigub Kuu teise veerandisse, toimub Kasvava kuu teenistus sügise pööripäeva ettevalmistustega.
Loe lisaks

19.08.2022 07:36 Vanakuu

Vanakuuteenistus on 19.augusti hommikul. See on lõõgastava toimega, leevendades Täiskuu ajal tekkinud pingeid.
Loe lisaks

Augusti Täiskuu

Mõtet/kavatsust korrates kujuneb sõna; sõnu/palveid korrates kujuneb tegu; tegusid/praktikat korrates kujuneb (tervislik) harjumus, mis muudab iseloomu ja kujundab saatust.
12.08.2022 04:36  Täiskuu teenistus toimub varahommikul ning on osalejate energiamustrit läbiva toimega.
Loe lisaks

Augusti Noorkuu

05.08.2022 14:06 Teostub vabastav ja jõustav Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
Loe lisaks

28.07.2022 20:55 Kuu loomine

Kuuloometeenistuse ajal 28.juuli õhtul (20:55) saab alguse uue elu mustri loomine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
Loe lisaks

07.07.2022 05:14 kasvav kuu

7.juuli hommikul toimub Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Suve esimene Kuu loomine

Kuuloometeenistuse paiku on sobiv aeg teadlikult ümber häälestuda uutesse energiatesse ning põletada lõplikult kõik ebavajalik. See aitab tajuda ja luua eelolevat reaalsust vastavalt oma olemuslikele vajadustele. Keskenduda võib ka ego ümberkujundamidele sellisel viisil, et ego toetab tervenemist ja elujõu tõusu vastavalt vaimsetele seadustele.
Kuu loomine on 29.juunil kl 5:52.
Loe lisaks

Vanakuu  22.05.2022 21:43

22.mai Vanakuuteenistus toob leevendust kosmilised möllus ülekuumenenud meeltele ning selle käigus avaldunud pingetele.
Loe lisaks

Pööripäeva Vanakuu  21.06. 06:11

Suvise Pööripäeva Vanakuuteenistuse toime leevendab nädala jooksul esile kerkinud pingeid, mille juurpõhjusteks on elu(de) jooksul kuhjunud blokeeringute sügavaim, seni kättesaamatu kiht.
Loe lisaks

Kasvav kuu  07.juunil 17:48

7.juuni Kasvava Kuu teenistus aitab häälestuda uutesse kosmilistesse võngetesse ja sellega kaasnevatesse võimalustesse.
Loe lisaks

16.mai Täiskuu

Täiskuu Päikesega Sõnnis ja Kuuga Skorpioni märgis toimub 16. mai kell 7:14, samaaegselt toimub ka täielik kuuvarjutust, mis meie laiuskraadil nähtav ei ole. Selle varjutusega täiskuu läbiv teema on hüppeline areng läbi Surmavärava, Fööniksi energia, tuhaks põlemine ja uueks sündimine.
Loe lisaks

Kasvav kuu öösel vastu 9.maid

Kasvava kuu teenistus toimub öösel vastu 9.maid vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele ning järgides kosmilisi rütme.
Kuu liigub II veerandisse 09.mail kl 03:21.
Loe lisaks

Kasvav Kuu 09.aprillil 09:48

Kasvava kuu energia toob esile need blokeeringud minevikust, mis takistavad lahenduste avaldumist uute energiatega kaasnevate vajaduste jaoks.
Loe lisaks

Kuu loomine 01.aprillil 09:24

1.aprillil toimub Kuuloometeenistus. 
" Teie minevikust pole midagi, mida saaksite kasutada võrdluspunktina, et mõista, kuhu te lähete, sest loote hetkest hetkesse kõike uut. Elate sünkroonselt, mitte aja või programmide järgi. Te lahkute korduvatest mustritest ja programmidest, millesse oleme kogu oma eksistentsi lukustatud ja mis meid enam ei teeni. Teid juhib vaim ja loote eksistentsi, mida pole kunagi varem loodud." Teri Wade Loe lisaks

Vanakuu 24.02.2022 00:32

24.veebruari esimesel tunnil liigub Kuu viimasesse veerandisse. Sel ööl toimub Vanakuuteenistus, mille ajal toimub osalejate energiatasandite vabastamine ja elujõu virgutamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

27.detsembri Vanakuu

Talve esimene teenistus on Vanakuuteenistus siis, kui Kuu liigub viimasesse faasi 27.12 kl 4.24. Loe lisaks

27.11.2021 14:28 Vanakuu

Toimub Vanakuuteenistus, mille käigus toimub osalejate rakutasandite taastamine sügavamatest ja keerulisematest kahjudest. Loe lisaks

11.11 Kasvav Kuu

11.11.2021 kl 14:46 liigub Kuu teise faasi. Toimub Kasvava Kuu teenistus.
Loe lisaks

Kuu loomine

06.10.2021 14:05 Kuuloometeenistus vabastab piirangutest, mis ei luba vanadest kurnavatest mustritest väljuda. See annab võimaluse luua endale täiesti uued võimalused eelolevaks aastaks.
Loe lisaks

29.09.2021 04:57 Vanakuuteenistus

Kuu liigub IV faasi kl 29.09.2021 kl 04:57. Vanakuuteenistuse ajal toimub sügavate blokeeringute vabastamine vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Kasvav kuu 13.09 kl 23.39

Kesköine kasvava kuu teenistus 13.septembril kl 23.39 eemaldab osalejatel neid blokeeringud, mis takistavad uute energiate avaldumist igapäevaelus.
Loe lisaks

P 22.08.2021 15:02 Täiskuu

Täiskuuteenistus täidab tühjad kohad uue toetava energiaga vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele
Loe lisaks

15.08.2021 18:19

Kasvava kuu teenistus toob kaasa vabanemise nädala jooksul esile kerkivatest sügavatest takistustest ja seisunditest.
Magnettormid on igapäevane nähtus ja mõjutavad enim neid, kel sügavad lahendamata kahjustused.
Loe lisaks

31.07.2021 16:16 Vanakuu

Vanakuuteenistus on 31.07.2021 kl. 16:16. Jätkub pingete maandamine ja blokeeringute eemaldamine läbi kõikide tasandite vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
Loe lisaks

Südasuve Täiskuu

Südasuvine täiskuu on L 24.07.2021 05:37. Täiskuuteenistus keskendub energiakanalite vabastamisele.
Loe lisaks

Kuu loomine 10.juunil 

Kell 13:53 loob Kuu uusi võimalusi vastavalt Kuuloometeenistuses osalejate vajadustele, kavatsustele ja valmisolekule.
Loe lisaks

Täiskuu 26.05.2021 14:14

Toimub Täiskuuteenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja olemusenergia taastamise vajadustele.
Täiskuuteenistuse toime on kogu olemust läbiv ja virgutab tõhusalt elujõudu.
Loe lisaks

Kasvav kuu 19.05.2021 22:13

Toimub Kasvav Kuu teenistus. Teenistuse tulemusena korrastuvad peentasandid. Hormonaal-, närvi- ja endokriinsüsteem virgub. Sünnimomendi kahjulikud mõjud kaovad. Tõuseb eluvibratsioon.
Mida kõrgem on eluvibratsioon, seda lihtsam on seada endale vajalikke eesmärke.
Enda olemuslikest vajadustest lähtuvate eesmärkide saavutamisel kaasneb alati piiramatu universumlik toetus.
Loe lisaks

Kuu loomine 11.mail

Kuu loomise hapras energias on sobivaim aeg tunnetada oma olemuslikke vajadusi ja ka piiranguid selles.
Kuu loomine on kl 22.
Loe lisaks

Vanakuu 3.mail

Jätkub piirangute eemaldamine vastavalt Vanakuuteenistusest osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsusele. Teenistuse mõju sõltub sellest, kas oled valmis vabanema sundkäitumisest, kas sul on see kavatsus.
Loe lisaks

27.aprilli Täiskuu

Kevadine Täiskuuteenistus eemaldab musta maagia toime vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Kuu loomine 12.04.2021 05:31

Kuuloometeenistuse ajal jätkub enesetunnetuse vabastamine. Sellega kaasneb elujõu suurenemine, mis aitab enesekehtestamisel.
Eelolevate päevade ja kuude jooksul on vaja selgeid, tulevikku suunatud otsuseid.
Loe lisaks

Kevade esimene teenistus

Kuu liigub II veerandisse kevadise pööripäevale järgneval päeval kell 16:40.
Kevad algab 20.märtsil kl 11.37.
Loe lisaks

Vanakuu 04.02.2021 19:37

Pool aastat kestnud Südamekeskuse avamine on vaibumas ja toimub üleminek kõikehõlmavasse avardumisse, selle takistuste vabastamisele.
Tekib uus hingamine.
Tähelepanu all on hingamisega seotud teemad.
Loe lisaks

Esimene Täiskuu 2021

28.jaanuaril kl 21.16 toimub Täiskuuteenistus, mis keskendub eeloleva kolme kuu prioriteetidest neljandale märksõnale.
Täiskuu vabastab hingamise (kopsude), ärevuse, enese väärtustamise, vererõhu jms teemade lõikes.
Loe lisaks

Kuu liigub II veerandisse 20.01.2021 23:01

Toimub uue identiteedi ja sellega sobiva imago kujunemine eeloleva kolme kuu jooksul.
Kasvava Kuu teenistus 20.01.2021 23:01 on vabastav, tasakaalustav ja jõustav ning selle käigus eemalduvad need blokeeringud, mis seda takistavad.

Loe lisaks

2021 esimene Kuu loomine

Neile, kes muutustega harjunud ja oskavad neis orienteeruda, tulevad head ja viljakad ajad. Nagu öeldakse: saab olema raske, aga huvitav.
Kuu loomine on 13.01.2021 07:00. Algab Kuuloometeenistus.  Toimub lõplik häälestus eelolevasse aastasse, abi saab vanadest mustritest vabanemiseks, mis avaldunud suhte-, tervise jm draamadena ning toimub ka nende blokeeringute vabastamine, mis  siiani sügaval alateadvuses teadvustamata. 
Loe lisaks

2020 viimane Täiskuu

Päikeseaasta esimene Täiskuu.
Eluvibratsiooni tõus toimub igaühel tema algmustri järgi, läbi selle taastamise. Igaühel on oma rada ja oma lennukoridor mida mööda turvaliselt kõrgustesse jõuda. Seal pole midagi kellegagi jagada. Täiskuuteenistus toob leevendust.
Loe lisaks

22.12.2020 Pööripäevaöö kasvav Kuu

Esmaspäeval, 21.12.2020 kl 12.02 algab talv ja ühtlasi uus ajastu, Veevalaja ajastu.
Öösel vastu teisipäeva liigub Kuu II veerandisse kl.01.41. Toimub Pööripäevateenistus.
Loe lisaks

Kuu kahaneb koos ajastuga

Kuu liigub viimasesse veerandisse  öösel vastu teisipäeva, 08.12.2020 kl 02:36.
Sel ööl toimuv Vanakuuteenistus aitab osalejatel  sujuvalt liikuda uude õhulisse ajastusse. 
Loe lisaks

Noorkuuteenistus 22.11

Pühapäeva hommikul kl 06:45 kasvab Kuu II veerandisse. 
Teostub Noorkuuteenistus, mis aitab osalejatel selgusele jõuda liikumises muutustesse järgmisel aastal. Sinu selged kavatsused, mis kinnitatud tegudega, käivitavad koheselt ettevalmistused: vabanevad elu(de) jooksul salvestatud ja seni peidetud blokeeringud ja koodid. Need blokeeringud on kujundanud sügavaid südame- ja hingehaavasid, mille tervendamine võtab aega. 
Loe lisaks

Kuu loomine pühapäeval kl 07.07

Muutuste pööris saab hoogu juurde juba eeloleva Kuu loomise ajal, 15.11 kl 7.07.
Ka need, kes selleks ette pole valmistunud, tõmmatakse jõuliselt sellesse keerisesse.
Loe lisaks

Maagilise toimega Täiskuu liigub IV veerandisse 08.11.2020 kl 15:46

8. novembri Vanakuuteenistuse ajal toimub nende piirangute eemaldamine, mis takistavad südamehaavade tervenemist.
Südamehaavadel on väga palju erinevaid tasandeid,
mis kõik on vaja järjest tervendada selleks, et nende sügavad juured lõplikult eemaldada. Südamehaavade tervenemise teema on läbiv kuni 2021 veebruarini, mil Haavatud Tervendaja planeet Chiron on aktiivne ja toetab seniravimata haavade põhjuste leidmist nende eemaldamiseks.
Loe lisaks

Oktoobri viimane Täiskuu

Maagilisel  Halloweeni täiskuul  on elumuutev vägi.
Täiskuuteenistuse ajal tervenevad nõiduslikult seniravimata seisundid.
Täiskuu tipp on 31. oktoobril kl 16:49.  
Loe lisaks

Hingede aja kasvav Kuu

Hingedeaeg tervendab südame- ja hingehaavu.
Kuu kasvab II veerandisse 23.10.2020 16:23.

Algab Noorkuuteenistus.
Loe lisaks

10.10 Vanakuu

Oktoobri Vanakuu tervendab seniravimata südamehaavasid.  Loe lisaks

Täiskuu südaööl

Täiskuu ajal vabanevad psüühiliste vastuolude pinged, virgub vaagnapiirkonna energia, ja eemalduvad kurnavad vaimolendid energiasüsteemist.
Loe lisaks

Sügise esimene Noorkuu

Toimub 2020 sügisportaalide läbimine. Seekord toimub see läbi Südamekeskuse. Sügisportaali läbimine Südame kõikidel tasanditel  valmistab ette uute alguste eostamiseks, järgmise aasta heaolu kaardistamiseks ja loomiseks. Sügisel pannakse vili mulda. Mida külvad, seda lõikad.
Sügisel korrastatud energiaväli koos südamest tunnetatud eesmärkidega tagab tervise ja edu järgmisel aastal.
Loe lisaks

Sügispööripäeva Kuu loomine

Universumil on kavatsus eelolevate kuude jooksul eemaldada kõik piirangud Südameruumi avanemisel.
Marsiga koos on Jäära tähtkujus Haavatud Tervendaja planeet Chiron. Chironi energia vanade seni tervendamata haavade esiletoojana ja tervendajana on taas  abiks eelseisvate kuude läbimisel.  
Kuuloometeenistus toimub vahetult enne Sügispööripäeva, 17.09.2020 14:00. Loe lisaks

Vanakuu 10. septembril

Vanakuuteenistus toimub 10.09.2020 12:26. Vanakuuteenistuse ajal eemalduvad piirangud südame avanemisel. Toimub Hõbeniidi taastamine- südame kõikide tasandite vabastamine ja ühendamine.
Loe lisaks

Suve viimane Täiskuu

Täiskuuteenistusega algavad ettevalmistused sügisportaali läbimiseks.
Sügisportaali läbimine valmistab ette uute alguste eostamiseks, järgmise aasta heaolu kaardistamiseks ja loomiseks. Sügisel pannakse vili mulda. Mida külvad, seda lõikad. Sügisel korrastatud energiaväli koos tunnetatud eesmärkidega tagab tervise ja edu järgmisel aastal.
Loe lisaks

Maagiline  25.08.2020 20:58

Toimub Noorkuuteenistus.
Kõik teenistused toimivad osalejate energiasüsteemis pideva joondumisena, tasakaalustamisena, keeriste aktiveerimisena, mille tulemusena tõuseb eluvibratsioon ja taastub elujõud.
Loe lisaks

Kuu loomine augustis

On aeg unistada, ja suurelt.
Kuu loomine on  K 19.08.2020 05:42. Sellele eelneval nädalal on vaatemänguline meteoriitide sadu, millest osa saamine valmistab ette Kuuloome hapras energias teostuvale Kuuteenistusele vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Kuuloometeenistus annab tiivad, eemaldades piirangud unistuste täitumiseks.
Loe lisaks

Vanakuuteenistus 11.08 kl 19:45

Kuu liigub IV veerandisse ja algavad ettevalmistused Kuu loomiseks. ​
Vanakuuteenistuse jooksul toimub üldine tasakaalustamine ja jõustamine - eluvibratsiooni tõstmine.  
Pendliring
toimub sellele eelneval päeval, 10.08 kl 17.  
Loe lisaks

Augusti Täiskuu

3. august kl 18.59 - Tuura Täiskuu.
"Enne, kui kedagi tervendada, on vaja talt küsida, kas ta on valmis loobuma sellest, mis ta haigeks on teinud"
Hippokrates Loe lisaks

Kuu loomine 20.juulil kl 20:33

Kuuloometeenistuse ajal toimub vanade (teadvustatud) piirangute vabastamine füüsiliselt tasandilt ja peentasandite häälestamine vastavalt uutele eesmärkidele.
Loe lisaks

Hirvekuu liigub IV veerandisse

E 13.07.2020 02:29 kahaneb Kuu IV veerandisse.
Juulikuu on kesksuve kuu, mille jooksul avaldub kõik see, mis sügisese (kavatsuste, plaanide) eostamise ajal teostatud sai/kahe silma vahele jäi. Kõik see on tunda materiaalses, füüsilises tasandis ning eelkõige valmistatakse muutusteks ette füüsiline keha nüüd, juulikuu jooksul.
13.juuli Vanakuuteenistuse toimel avalduvad teemad, millele järgnevatel nädalatel tähelepanu pöörata.
Loe lisaks

Juuli Täiskuu - Äikese, Hirve, Heina ja Virde Kuu

P 05.07.2020 07:44
Juuli Täiskuu on sobiv aeg leevendada pingeid keha organite ja energiakanalite tasandil. Selle tulemusena tõuseb immuunsus, vastupanuvõime allergiatele ja nakkustele. Virgutatud keha kannab vaimset rahu ja tasakaalu.
Loe lisaks

Juuni Noorkuuteenistus

Kuu kasvab  II veerandisse pühapäeval, 28.06.2020 kl. 11:16. Toimub Noorkuuteenistus. 
Noorkuuteenistus jõustab ja toetab toimuvaid muutusi osalejatele sobivaimal viisil, aidates vabaneda vanast ja kurnavast.
Loe lisaks

Kuu loomine suvisel pööripäeval

Suve esimene Kuu loomine on P 21.06.2020 09:41. 
Suvi algab 9 tundi varem kl 00.41. 
Pööripäeva Kuuloometeenistus loob erakordse võimaluse mahukateks korrastusteks osalejate energias vastavalt vajadustele, kavatsustele ja valmisolekule. See on võimalus surfata kõrgsageduslikel lainetel: jõulises pööripäeva keerises kujundada suve Kuu loomise hapras energias. Harvaesinev kombinatsioon.
Loe lisaks

Suvise Pööripäeva eelne Vanakuuteenistus

Maasikatäiskuu aegne kuuvarjutus oli viimane kolmest kuuvarjutuste seeriast.
Sellega algas uus valgustsükkel, Uus Aeg, uue elukorralduse loomise aeg, mis kestab neli aastat. Neid aastaid annab võrrelda aastatega 2010-2014.

Kuu liigub IV veerandisse 13.06.2020 09:24. Toimub Vanakuuteenistus, mis toetab hellalt vapustusi tulvil kulgemist muutuste kiirteel.
Loe lisaks

Varjutusega Täiskuu 05.06 kl 22:12

Juuni esimene täiskuu on Maasikatäiskuu.
Maasikaline  kuuteenistus toimub reede hilisõhtul.
Alates juunist on kättesaadav energeetiline taastuskombo, mis sisaldab 4 teenistust+4 süvaravi ja käivitub osalejapoolse panusega.
Loe lisaks

22. mail aasta maagiliseim Must Kuu 

MUST KUU KAKSIKUTES VÕIB TEKITADA MEIS TUNDE, ET OLEME PIMEDUSSE MAETUD. KUID SEE TÄHENDAB VAID SEDA, ET OLEME TEEKONNAL LEIDMAKS OMA RADA UUTES SAGEDUSTES.
Kuu loomine on reedel, 22.05.2020 kl.20:39. Toimub Kuuloometeenistus.
Algavad ettevalmistused 2021 aprilli süvatervendavaks rännakuks Dream Beachile Hurghadas.
Loe lisaks

2020 aasta võimsaim Täiskuu

7. mail toimub Supertäiskuuteenistus.
Supertäiskuuteenistuse toime kujuneb vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele/taotlustele.

Esoteerilised astroloogid arvavad, et 07.mai Täikuu on selle aasta võimsaim supertäiskuu. Täikuu tipp on kl 13:45. Maikuu supertäiskuud on läbi aegade nimetatud ka "Mother’s Moon", "Milk Moon" ja "Corn Planting Moon".

Loe lisaks

Volbriöö teenistus

Noorkuuteenistus algab Volbriööl kl 23.38 (30.aprillil).
Toimub taas raskete mustade energiate eemaldamine osalejate olemusenergiast.
Loe lisaks

Roosa Täiskuu 8.aprillil kl 5.45

Roosa Täiskuu teenistus on 8.aprilli varahommikul kl. 5.35.
Teenistuse dünaamika ja toime sõltub sellest, kuidas teadvustame enda taassündi ​Pluto-Jupiteri portaali avanemise ajal 5.04 kl. 5.45.
See on taassünni - surma-sünni portaal, mis kestab novembrini. 
Loe lisaks

Kuu I veerand 01.aprillini kl 13:21- tajud ja tunnetus

Noorkuuteenistus toimub kolmapäeval, 01.aprillil.
Selle ajani Kuu loomise vägi ergastab tajusid ja tunnetust. Kasutagem seda aega targalt :)

Noorkuuteenistus toetab energeetiliselt teostatud tervenemisi ja tunnetatud/teadvustatud eesmärkide saavutamist eeloleval kevadel kuni Jaanipäevani. Selleks, et teada, mis toimub Noorkuuteenistuse jooksul, on vaja selles osaleda.
Teenistus kulgeb vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.
Loe lisaks

Vanakuuteenistus 16.märtsil 2020

Vanakuuteenistuse ajal toimub rakutasandi kahjude vabastamine: DNA ja geneetilise koodi taastamine. Seetõttu tugevdab Vanakuuteenistuse toime immuunsüsteemi ja valmistab osalejad ette kevadportaalide läbimiseks.
Loe lisaks

Austraalia põlengud puhastavad

Tuli puhastab ja toob põhjalikke muutusi. Mitte ainut pealiskaudseid, vaid selliseid, mille juured ulatuvad sügavale. Tuli tekib seal, kus valitseb vihakolle, ja selle lahustamiseks sekkuvad kõrgemad väed. Et luua tasakaal. Praegusel ajal toimub selleks, et uus saaks tulla, lõpu tegemine kõigele vanale, ja maa puhastatakse sellest totaalsest väärkohtlemisest, mis on saanud osaks varastele asukatele ja põlismaalastele, eriti lastele.  
Loe lisaks

 P 16.02.2020 00:17  Kahanev kuu

Vanakuuteenistus toimub öösel vastu pühapäeva, 16. veebruari.
Kahanev kuu toob kaasa vabastava toime osalejate kõikidel tasanditel.
Jätkub Austraalia puhastamine viha energiast.  Selle imelise kontinendi puhastamisel osalemine lahustab ​viha/solvumist/frustratsiooni ja ​tõstab elusagedust ka nendel osalejatel, kellele oli käivitatud osaluse (sala)kingitus.
Loe lisaks

Küünlapäeva 02.02.2020 kasvav Kuu

Küünlapäeva teenistuse ajal toimub osalejate peentasandite virgutamine.   
Jätkub Austraalia puhastamine massipõlengute algpõhjustest. Nende kohta loe siit https://magissa.ee/star/austraalia-polengud-puhastavad.  Osaledes selle imelise kontinendi puhastamisel, toimub ​viha/solvumise/frustratsiooni lahustamine ja ​elusageduse tõus ka sinu ümber, sealhulgas ka nendel, kellele on käivitatud (sala)kingitus.
Loe lisaks

R 24.01.2020 23:42 kuuloome asjad

Kuu loomise energia on habras, kuid läbiv, viies teenistuse kõrgetesse sagedusesse.
Kuuloometeenistuse ajal toimub piiravate blokeeringute vabastamine osalejate ja kohtade kõikidel tasanditel.

Jätkub Austraalia puhastamine massipõlengute algpõhjustest.
Loe lisaks

Vanakuuteenistus 17.01.20

Vanakuuteenistuse jooksul toimub osalejate energeetiline uuenemine kõigil tasanditel. Osalemise ja taotlusega suunad Austraalia massipõlengute lõpetamist ja nende sügavate põhjuste  lahenemist. 
Loe lisaks

Täiskuu R 10.01.2020 21:21

Aasta esimene Täiskuuteenistus taastab osalejate peentasandeid/peenmateeriat vastavalt valmisolekule ja vajadustele.
Loe lisaks

Talve esimene ja aasta viimane Kuu loomine 

Talvine Pööripäev on 22.12, talv algab kl 6.19.
26.detsembri Kuu loomine kl 7.13 on aeg, mil toimub vaikne sisenemine uutesse talvistesse, ja ka universumlikesse energiamustritesse. Edasiminek on pöördumatu ja paratamatu. See
välistab kindlalt ja jõuliselt klammerdumise vanadesse nähtustesse meie elus, ja määrab ka Kuuloometeenistuse dünaamika.
Loe lisaks

2020 aasta algab kasvava Kuu energias

Kuigi päevad hakkavad pikemaks muutuma, on talv veel ees. Need plaanid, mis said eostatud sügisese hingedeja (teenistuste) jooksul, on sügaval alateadvuses ja peentasanditel teostumisvalmis.
On vaja olla elujõuline selleks, et kevadel tärkavad jõuliselt uued imelised algused: vabad vanadest süvahoovustest ja -mustritest ning neisse takerdumisest - klammerdumisest.  
Kasvava Kuu teenistuse ajal R 03.01.2020 06:45 toimub immuunsüsteemi virgutamine läbi selle, et saavad energeetiliselt vabastatud osalejate kurnavad blokeeringud.
Loe lisaks

Vanakuuteenistus talvise pööripäeva eel 19.12.2019 06:57

Jätkub osalejate immuunsüsteemi jõustamine. Eemalduvad sügavad salajased iidsed piiravad koodid. Nendega koos kaob musta maagia kahjustuste mõju.
Teenistuse jooksul eemaldatakse ka NKVD poolt tehtud, repressioonide ja küüditamistega seotud energeetilised kahjud.
Loe lisaks

12. detsember 07.12 Cold Moon

Talvise pööripäeva eelse 12.detsembri Täiskuu on sobiv aeg virgutada immuunsussüsteemi.
Täiskuuteenistuses osalejate närvi-, hormoon- ja endokriinsüsteemi energialiinid saavad vabastatud ja jõustatud.
Täiskuuteenistus toimub 12.detsembri hommikul.
Loe lisaks

Kasvav Kuu 4. detsembril 08.58

Kasvava Kuu teenistus keskendub alateadvuse puhastamisele (allasurutud) vihast ja sellega seotud psüühiliste vastuolude eemaldamisele.
Allasurutud viha on nii kurnavate meeleseisundite kui organite haiguste põhjustajaks. Samuti  tekitab see haiglaslikke sõltuvusi ja klammerdumist. Võimsa Pööripäeva portaali läbimiseks ja uue aasta viljakuse loomiseks on vaja nendest salakavalatest lõksudest vabaneda.
 Teenistus toimub 4.detsembri hommikul.
Loe lisaks

Kuu loomine 26. nov 2019, 17.05

Novembri Kuuloometeenistus toimub 26.novembri õhtul.  Teenistuse tulemusena naasevad need hingeosad, mis on kunagi piiravate koodide tõttu eemaldunud.
Hingeosade naasmine taastab elujõu.
Loe lisaks

Vanakuuteenistus 19.11.2019 kl 23:11

Südaöine novembri vanakuu on sobiv aeg hirmu- ja vihatunde vabastamiseks.
Hirmust ja vihast vabanenud energia toob esile seni allasurutud olnud ressursid ning taastab elujõu
Loe lisaks

Täiskuuteenistus 12.11.2019 kl 15:34

12.novembri Täiskuu on sobiv aeg tegeleda häbi- ja süütundega, ning nendega seotud piirangutega: musta maagia mõjutused jm manipulatsioonid ning nende algmustrid, mis takistavad heaolu saavutamist järgmisel aastal.
Loe lisaks

Kasvava Kuu teenistus 04.novembril

Teenistus Kuu kasvavas energias toimub 4. novembri õhtul.
Toimub osalejate vabastamine iidsetest ja kaasaegsestest piirangutest vastavalt valmisolekule ja kavatsustele.
Loe lisaks

Täiskuuteenistus öösel vastu 14.10

Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta heaolu eostamine.
Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja seda takistavad asjad teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule oma elurada käia.
Need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.
Loe lisaks

Pööripäeva Vanakuuteenistus 22.09 varahommikul

See on teenistus, mis muudab osalejate sügisese pööripäeva häälestused eriti sügavateks. Pööripäevade aegu toimub ümberhäälestumine järgmiseks aastaajaks. Igal aastaajal on omad eripärad. Sügisel toimub järgmise aasta kujundamine, ja mida teadlikumalt seda teha, seda edukam on järgmine aasta.
Pööripäeva Vanakuuteenistus algas suvel 22.septembri varahommikul ning kestab sügiseni.
Sügis algab 23.septembril kl 10.50.

Loe lisaks

Täiskuu 14.09 kl 07:33

Septembri pööripäevaeelne täiskuu on hea aeg keskenduda süü- ja vihamassiivide eemaldamisele alateadvusest, pahatahtlike ja kurjade inimeste mõtetest tekkinud pingete eemaldamiseks oma keskkonnast ja energiaväljast.
Täiskuuteenistus toimub 14.septembri, laupäeva varahommikul. 
Loe lisaks

Noorkuu 06.09 kl 06:10

Kuu kasvab teise veerandisse 6.09 kl 6.10. 6.septembri varahommikul toimub Noorkuuteenistus.  Teenistuse toime määravad mitte ainult osalejate vajadused ja valmisolek, vaid ka teadlikkus sellest, mida nad teenistuselt ootavad - mida nad tegelikult vajavad. Mida selgemalt on läbi mõeldud/tunnetatud oma seisund ja seatud eesmärgid/kavatsused*, seda tõhusam on teenistuste toime.
Loe lisaks

Suve viimane Kuuloometeenistus

Suve viimane Kuuloometeenistus toimub 30. augustil osalejatele sobival ajal. See teenistus juhatab sisse sügisese pööripäeva häälestumised. Sügisese pööripäeva järgne aeg on järgmise aasta heaolu ja edu eostamise aasta. Loe lisaks. 
Kui sind huvitavad mustmaagiast vabanemise teised võimalused, vajuta nupule "Loe lisaks". 
Loe lisaks

Vanakuu R 23.08.2019 17:56

23. augusti õhtul toimub Vanakuuteenistus. 
Vanakuuteenistus kahaneva kuu energias toimib puhastavalt erinevate vaimolendite, surnud hingede ja entiteetide eemaldamiseks, ühtlasi ka seletamatute maaväliste kontaktide katkestamiseks.
Loe lisaks

Täiskuuteenistus 15.augustil 

Täiskuuteenistus 15.augusti õhtul süvendab armastuse tunnet enda vastu. '
Virgutust saavad ka süda ja kopsud ning nendega seotud elundkonnad.
Loe lisaks

Kasvava kuu teenistus

Kasvava kuu Noorkuuteenistus toimub 7.augusti õhtul. See on sobiv aeg (varjatud ja sügavale peidetud) viha lahustamiseks, viha allasurumisest tekkinud psüühiliste vastuolude lahendamiseks, samuti jätkuvalt vanade energiate puhastamiseks lülisamba küljest koos taasakaalukeskuse vabastamisega.
Loe lisaks

Uue hommiku Kuu loomine 

Kuu loomise ajal 1.augustil kl 6.12 toimub Kuuloometeenistus. Selles osalemine võimaldab jätta vana ja teha uus algus praeguste vältimatute muutuste keerises. Toimub vaimse lülisamba jõustamine.
Loe lisaks

Juuli täiskuu 17ndal kl  00:38

See võimas suvine täiskuu 17.juulil kl 00.38 toob kaasa piiritu jõu. Täiskuuteenistus toimub 17.juuli esimestel tundidel.
Juuli täiskuuteenistus vabastab, aktiveerib ja taastab südamekeskuse kõrgeimate tasanditeni. 
Loe lisaks

Kuu kasvab teise veerandisse 09. juulil

Toimub Noorkuuteenistus, mille läbimisel jõuavad osalejad lähemale täielikule vaimsele vabanemisele ja käivitub füüsilise keha tervenemine neist haigustest, mille allikaks mustad manipulatsioonid*.
 Ainult terve olemuslik energia tagab keha tervenemise.
Loe lisaks

Kuu loomine 2.juulil kl 22.16

Toimub Kuuloometeenistus, mille tulemusena avardub osalejate energiaväli sellisel viisil, et tekib parim kontakt oma kõrgemate tasandite, Kõrgemate Minadega, võimendub enese olemuse tunnetus, tekib parem  uni ning süveneb oskus pendeldada ning ennast ise tervendada.
Loe lisaks

10.juuni kasvava Kuu teenistus

Esmaspäeva varahommikul on toimumas Noorkuuteenistus (kaugseanss) eluenergia tõstmiseks. Kaugseansi toime aitab välja tulla depressioonist ning kurnatusega seotud seisunditest, nagu pinged seljas, liigestes, krambid lihastes ja spasmid organites.
Loe lisaks

TÄISKUUTEENISTUS 19.05 kl. 00:11

19. mai südaöine Täiskuuteenistus-kaugseanss võimendab tingimusteta armastuse keskust, vabastades nõuka programmide mõjust ja seestunud energiast. Ühtlasi  taastuvad need ressursid (oskused, võimed, anded, julgus jne), mis on kunagi osaliselt või täielikult üle võetud nõuka režiimi poolt.
Loe lisaks

Varahommikune Noorkuu 12.mail kl 04.12

Toimub varahommikune Noorkuuteenistus-kaugseanss, mis võimaldab vabaneda kurnavatest sidemetest nende inimeste ja gruppidega, kes pärsivad külluse ja heaolu loomist.
Loe lisaks

VANAKUUTEENISTUS

Neljapäeval, 28.03.2019 kl 06:10 toimub Kuutemplis Vanakuuteenistus (kaugseanss)
Vanakuuteenistuse käigus toimub osalejate energiamustri puhastamine ja taastamine nende olemusliku mustri järgi. Taastub elujõud, vaimne tasakaal ja tervis, ühtlasi tekivad uued võimalused lahendada kriise suhetes ja keerulistes olukordades.
Loe lisaks

Noorkuu N 14.03.2019 12:27

Toimub Noorkuuteenistus algusega kl 18.00.  Selle toimel eemaldatakse satanistlike ja muude tumedate jõudude poolt teostatud takistusi.
Loe lisaks

Kuu loomine K 06.03.2019 18:04

Kuuloometeenistus toimub 6.märtsi õhtul ja kestab keskööni. Algab ettevalmistus kevadise pööripäeva portaalide läbimiseks.
Loe lisaks

Täiskuu 19.02 kl 17.53

 Täiskuuteenistus toimub 19.veebruaril Lõuna-Austraalia jõustavast energiast. Toimub satanistliku ordu maagia ja rituaalide kurnava mõju eemaldamine energiakeeristest ja energiavälja puhastamine biovampiiridest, surnud hingedest jm vaimolenditest/entiteetidest.
Loe lisaks

Kuu loomine 04.02 23:03

Kuuloometeenistus algab kl 22 ja kestab kaks tundi. Toimub heade elumuutuste eostamine peentasandil selleks, et need ilmnevad eeloleva nelja kuu jooksul.
NB! Osalejate eeltöö vajalik.

Loe lisaks

Kuu viimane veerand algab 27.01 kl 23:10

Pühapäeva öösel vastu esmaspäeva toimub Vanakuuteenistus. Vanakuuteenistuse tulemusena vabanevad osalejate vaimsed ressursid väga tugevatest iidsetest köidikutest. Kõrge IQ-ga inimesed, kes seni ennast kui kurjast vaimust vaevatuna tundnud, saavad selguse ja kindlama vaimse tasakaalu. Sellega avanevad võimalused oma tegelike võimete ja ressurside igapäevaseks kasutamiseks.
Seda on vaja igapäevase õnnetunde loomiseks.
Loe lisaks

Varjutusega Verine Supertäiskuu E 21.01.2019 07:16

Täiskuuteenistuse ​tulemusena lõpeb klammerdumine surnud inimestesse, nende kummardamine ja nendega igapäevane suhtlemine, kaovad surnud inimeste poolt tehtud nõidused. Kasvab vaimne selgroog. Seetõttu vabanevad mõnedki kroonilised kehalised pinged.

 Ees ootavad uued võimalused ja eneseteostus selle Verise Supertäiskuu toimel vabanenud energia arvelt.

Loe lisaks

Noorkuu liigub II faasi 14.jaanuaril kl. 08:45

Hetk enne, kui Kuu liigub II veerandisse, algab Noorkuuteenistus.
Noorkuuteenistuse ajal jätkub osalejate vanade mustrite põletamine kõikidel tasanditel, ning elujõu virgutamine ja taastamine.
Eelmise, Kuuloometeenistusega algas uus pooleaastane kuutsükkel, mille jooksul eemaldub veelgi sügavamaid blokeeringuid, ja avaldub senipeidetud isiklikke võimalusi, ressursse.
Loe lisaks

Kristusteadvus koputab uksele koos algava aastaga

See kõik on siin samas. Siin ja praegu.
Aga selle nägemiseks tuleb end puhastada kõigest valest – ideedest, arvamustest, mõtetest, tunnetest, eelistustest, jms.
Ka selle sisemise ”mina”-ga identifitseerimine peab kaduma.
Igasugune intellektuaalne kontseptsioon ja arvamus, et kuidas üks või teine asi on peab täielikult lakkama olemast.
Kõigel sel peab minna laskma.
Loe lisaks

Salakaval Kuu loomine 06.01 03:28

On avanenud üldise külluse - kristallteadvuse väravad.
Öösel vastu 6.jaanuari teostub Kuuloometeenistus.
Kuuloometeenistuse aegne taevane olukord on olemuselt salakaval. Kuigi Kuu loomise aeg on hõrk ja habras, lisab sellele vunki varjutus ja jõuliste planeetide joondumine. On aktiveerumas ka haavatud tervendaja planeet Chironi vägi, et taas tuua esile seniravimata südame- ja hingehaavasid. Ühtlasi annab kuuloome ajal juba tunda järgmise Punase Supertäiskuu (21.01) erakordne mõju.
Loe lisaks

Visa Vanakuu alustab 29.12 kl 11:34

Aasta viimane, pööripäeva Täiskuu lõi keskkonna selleks, et selle viimase nädala jooksul - mediteerides ja keskendudes - paika panna oma eeloleva aasta energeetiline muster.
Intensiivse Vanakuu teenistus©29.12 võimendab
 eeloeva aasta külluse mustrit.
Küllust saab luua siis, kui takistused sellel teel on eemaldatud.
Uus külluse tasand kujuneb läbi peentasandite korrastamise ja teostub siis, kui oleme selleks valmis kuni rakutasandini.
Loe lisaks

Aasta viimane Täiskuu portaalide südames 22.12 kl 19:48

Meesenergia aktiveerimine ja lõimumine naisenergiaga toimub süvendatult Täiskuuteenistuse ajal. Selle teenistuse ajal sulavad jõudsalt kurnavad nõukaaegsed manipulatsioonid neil, kes osalemas.
Jõudsat portaalide läbimist! See määrab eeloleva aasta heaolu.
Loe lisaks

Vanakuu R 30.11 kl 02:19

Öösel vastu reedet toimuva Vanakuuteenistuse©30.11 ajal käivitub seniravimata südame- ja hingehaavade tervendamine.  Selle tulemusena leeveneb masendus ja kurbus; kaovad südame- ja hingamisvaevused. 
Loe lisaks

Täiskuu R 23.11.2018 kl 07:39

Toimub Täiskuuteenistus©23.11, mille ajal toimub osalejate füüsiIise keha jõustamine: kaovad nõuka aegsete programmide piirangud ja tuleb tagasi tagasi koodi all olnud isiklikud ressursid (oskused, teadmised, keha liikuvus), mille tulemusena tervenevad hingehaavad.
Loe lisaks

Täiskuu 24.10 kl 19.45

Täiskuuteenistuse©24.10 ajal jätkub takistuste eemaldamine heaolu teel vastavalt osalejate valmisolekule ja kavatsustele. Teenistus algab kl 20.
Tähed toetavad meid täiega.
Loe lisaks

Kasvav Kuu 16.10 kl 21.02

Eeloleva aasta uksed on avanenud. Tulevad uued võimalused ja uued suunad nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil.
Nende jõustamine toimub kasvava Kuu energias teenistuse ajal 16.oktoobri õhtul kl 21 hetkel, kui Kuu liigub II veerandisse.
Loe lisaks

Kuu loomine 9.10 kl 6.47

Uksed on avanenud. Tulevad uued võimalused ja uued suunad. Nende eostamine toimub Kuuloometeenistuse ajal 9.oktoobri varahommikul.
Loe lisaks

Kuu siseneb uuel ajastul viimasesse veerandisse 2. oktoobril kl 14.45

Vanakuuteenistus algab kl 18 2. oktoobri õhtul. Selleks ajaks on Kuu sisenenud viimasesse veerandisse ja on lõõgastava toimega sel uue ajajärgu algustundidel. Kuigi lõppev astronoomiline ajastu oli katalüüütiline, st lõhustava toimega, on ees oodata veelgi suuremaid muutusi. 

30.09.2018 lõpeb 5 kuud kestnud Pluto retrogaad. 

Koos sellega saab otsa ärrituste ja meele madalseisude aeg; häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma projektsioonid. 

Algab aeg selle ringitammumise kokkuvõteteks, tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks. Uksed avanevad, tulevad uued võimalused ja uued suunad.

Murtud hinged murravad läbi!

Loe lisaks

Kuu liigub sügisele vastu

Kuu läheb II veerandisse 17.septembril kl 2.05 öösel. Sel hetkel algab Noorkuuteenistus.
Sügis algab on 23. septembri öösel.
Loe lisaks

Pööripäeva Kivi laager: pendel, reiki, teadlikkus ja sisetunne. Looritagused asjad.

Vahetult pööripäeva eel, 20.-22. septembril 2018 toimuvas Kivi laagris mina ja Reikimeister Jaan Jääts käsitleme selliseid teemasid nagu reiki kanali, pendli ja sisetunde kasutamine igapäevaelus ning teadlikkuse avardumine tervise ja heaolu tagamisel. Räägime looritagustest asjadest. 
Tervendaja Vidrik esitleb Vanas Egiptuses vaaraode käes olnud maagilisi Horuse silindreid, mida saab ka tänapäeval tõhusalt enda hüveks kasutada.  Eraseansid. 
On suur pööripäeva aeg. Suvi pöörab sügiseks öösel vastu pühapäeva, 23.09 kl 03.54. 

Loe lisaks

Suvise Kaduneljapäeva Kuuloometeenistus

Peale Kuuloometeenistust©13.6, reede õhtul kl 22 toimub ka süvaraviseanss*. Süvaraviseansist huvitatud palun endast märku anda. Kuuloometeenistuse mõju võimendab päikesevarjutus.
Loe lisaks

Suve alguse Täiskuuteenistus 

Varahommikune Täiskuuteenistus©28.06 on suve algusele kohaselt tervenemist ja väge toetav kaugseanss.
Täiskuu on neljapäeval 28.06 kl 7.53.
Loe lisaks

Valge Hauliit pendel

Valge Hauliit on kristall, mi ei lase väga end mõjutada ja seega sobib väga hästi ka esimeseks pendliks.
Loe lisaks

PENDLIRINGID

Pendliring on interaktiivne koosviibimine väikeses ringis, mille käigus lisaks tervenemisele omandatakse ja täiendatakse pendli kasutamise oskusi nii teoreetiliselt kui praktiliselt. Eelteadmised pole vajalikud.
Loe lisaks

Täiskuu 29.mail 17:19

Esimene Uraani ajastu Täiskuuteenistus tõstab vaid talle omasel viisil osalejate eluvibratsiooni- ja teostust.
Aktiveeruvad seni varjatud ressursid.
Loe lisaks

Kasvav Kuu 22. mail kl 06:49

Kasvava Kuu energias teenistus avab uksed* uuele reaalsusele, mis toob kaasa pöördumatud muutused ja jõukuse eeloleva kaheksa aasta jooksul**.
Loe lisaks

Kuu loomine 15.mail kl 14:48

24 tunni jooksul teispäeval, kui Kuu oma hapra, kuid läbiva hingusega toetab uute plaanide eostamist, toimub Kuuloometeenistus.
Loe lisaks

Vanakuu

Vanakuuteenistus T 08.05.2018 05:09.  Vanakuuteenistusel toimub sünnipäraste annete vabastamine loitsude ahelaist.
Loe lisaks

Pluto saatanlikud vallatused Koera aastal

22.aprillil siseneb Pluto Kaljukitse majja. ​Pluto valitseb ülima pimeduse väge. See on aprilli kõige võimsam löök. Saatan ja ta käsilased on ülitoimekad Pluto transiidi ajal. ​Suur saatan ise toob mineviku varjud hämarusest valgusesse... 
E 23.04.2018 00:45 toimub Noorkuuteenistus, mis valmistab ette saatanlikest varjudest vabastavateks muutusteks.
Loe lisaks

Kahaneva Kuu teenistus

Vanakuuteenistuse ajal toimub kahjustava suhtekarma korrastamine vastavalt olemuslikele vajadustele. 
Ole valmis 08. aprillil kl 10:17.
Kui su suhtekarma on tugev ja terve (st suhtemaastik, mis avaldub energiaväljas ja alateadvuses, on elujõuline ja kandev) ja sa oled elanud pidevas joondumises uue aja võimalustega, on oodata jõulist arengut peale möödunud nädalavahetuse Saturni/Marsi Täiskuu konjuktsiooni. Kuid kui su suhtekarma on kahjustav (alateadvus ja energiaväli korrastamata) ja sul pole olnud huvi oma tegelike vajaduste suhtes - oled vaid kasu taga ajanud - ; oled olnud ebaaus/kahjustav enda ja teiste suhtes, on lähiajal oodata ebaõnne, taandarengut, või midagi veelgi tõsisemat.
Loe lisaks

Kasvava Kevade Täiskuu 31.03 kl 15:37 

31.märtsil toimub Täiskuuteenistus.
Iga Kuutempli teenistuse ajal taastub osalejate energiasüsteem selle algse peenmustri järgi, nii nagu see 
kehastumiste algul paika oli pandud.
Loe lisaks

Pööripäeva eelne Täiskuuteenistus

R 02.03.2018 02:51 Pööripäevad on energeetiliselt võimsad portaalid, mille ajal toimib mitte ainult üleminek ühelt aastaajalt teisele, aga ka energiasüsteemi intensiivne ümberhäälestamine järgmise aastaaja energiamustrile.
Loe lisaks

Kasvava Kuu teenistus Kuutemplis

R 23.02.2018 10:09 toimuv Noorteenistus kasvava Kuu väes aitab osalejatel leida tee enesetunnetuseni, vabastades energeetika nii energiavampiiridest kui muust ebavajalikust.
Loe lisaks

Kuu loomise teenistus

N 15.02.2018 23:05 Vanakuuteenistuse tormiliselt vabastav toime maandub Kuu loomise haprasse energiasse, mil on sobiv aeg eesmärgid ümber vaadata juba uue tunnetuse tasandil.
Loe lisaks

Vanakuuteenistus

K 07.02.2018 kl 17:54 kahaneb Kuu neljandasse veerandisse. Siis algab Vanakuuteenistus kui ühiskaugseanss, mis toimib neile, kes seadnud taotluseks selge enesetunnetuse.
Loe lisaks

Kuu loomine 17.01.2018 4:17

Sel ajal toimub Kuuloometeenistus.
Sellele järgneb Jututoa pikk saade algusega kl 10.25 ikka Entusiast TV-s ja www.saade.ee.
Loe lisaks

Vanakuuteenistus Bondil

T 09.01.2018 00:25 Aasta esimene Vanakuuteenistus kahaneva kuu energias jätkab kõrgemate tajude aktiveerimise ja sisetunde võimendamise teekonnaga.
Loe lisaks

Kivi laager: pendel, reiki ja sisetunne

14.-16.06.2018 planeeritud Kivi talu seminaril  mina ja Reikimeister Jaan Jääts  käsitleme reiki kanali, pendli ja sisetunde kasutamist. 
Tervendaja Vidrik esitleb erinevaid tervendamise võimalusi, sh Vanas Egiptuses vaaraode käes olnud maagilisi Horuse silindreid. Eraseansid.
Järgmine pööripäevalaager on 21.-23.märts 2019.
Loe lisaks

Supertäiskuuteenistus

Aasta esimene Täiskuuteenistus keskendub kõrgemate tajude aktiveerimisele ja sisetunde võimendamisele ööl vastu teisipäeva 02.01.2018 04:24
Loe lisaks

Kasvava kuu vägi

T 26.12.2017 11:20 on Vanakuu. Toimub eluvibratsiooni toetav, üldkorrastav ja jõustav kuuteenistus, mis toetab talvise pööripäeva portaalide läbimist.
Saturn väljub kaks aastat kestnud transiidist, mis lõpetab pikalt kestnud puhastused energiaväljas.
Loe lisaks

Kuuloometeenistus

18.detsembril toimub järjekordne teenistus kõrgajastu sageduses - Kuuloometeenistus.
Ainulaadne planeetide joondumine loob Kuuloometeenistuse ajal ülivõimsa sünergia, mis toetab sügavate seniravimata haavade tervendamist ja krooniliste haiguste, kurnavate olukordade algpõhjuste eemaldamist.
Kuu loomine 18.12.2017 08:30  
Loe lisaks

Vanakuuteenistus

P 10.12.2017 09:51 Kuutemplis toimuva Vanakuuteenistuse toime tervendab sügavaid südamehaavu. Kroonilise kurvameelsuse, masenduse ja depressiooni algpõhjused lähevad eemaldamisele. 
Loe lisaks

Mida on vaja teada Magissa teleseanssides osalemise kohta

"Tervendav Magissa" on mitmetahuline teleseanss neljapäeviti, mis kujutab endast nädala/aasta pingetest vabastavat teleseanssi maailma erinevastest kohtadest: Austraaliast, Egiptusest jm.
See Entusiast TV-s vahendatav vabastav seanss mõjub ka telepildi puudumisel, kuid eeldab osalejatelt teadlikkust ja lõõgastumist seansi ajal neljapäeviti kl 21.30. 
Loe lisaks

Kasvava Kuu vägi 

Pühapäeval  26.11.2017 toimub Noorkuuteenistus.
Kasvav Kuu aitab eemaldada energeetilisisi manipulatsioone külluse teel.
Loe lisaks

L 18.11.2017  - Kuu loomine - toimub teenistus

Tähesaju (leoniidid) hetkel, Kuuloometeenistuse ajal avaneb portaal, mis eostab külluse eelolevaks kolmeks aastaks. 

On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Loe lisaks

Kahaneva Kuu novembrimaagia

R 10.11.2017 22:36 hinged räägivad meiega kahaneva kuu teenistusel. Avanevad kolmeaastase tsükli külluseportaalid. Sisenemine teenistusse reede keskööni. Vaata kommentaari artikli lõpus.

Loe lisaks

Tähesajus Täiskuu

L 04.11.2017  - Täiskuuteenistus
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest.
Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, ikka eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.

Täiskuuteenistus aitab sisemist juhatust selgemaks klaarida.
Loe lisaks

Kasvava Kuu vägi

Öösel vastu laupäeva 28.10.2017 kl 01:22 jõuab Kuu viimasesse, täiskuu eelsesse faasi. See on hetk, kus on võimalik võimendada väge,  vabanedes seni sügaval peidus olnud piirangutest Kuutempli teenistuse - vabastava kaugseansi käigus.
Loe lisaks

Kuu loomine N 19.10.2017 22:12

Kuu loomise ajal toimub Kuuloometeenistus. Selle kaugseansi ajal toimub seni lahendamata seisundite algpõhjuste eemaldamine ja energiasüsteemi ümberhäälestamine. 
Sellel teenistusel osalevad ka need, kes saadavad neljapäevase Jutusaate ajal sms-i numbril 15182 sisuga "nimi  vabastamine". Näit. "Marta, vabastamine".
Loe lisaks

VABASTAVAD TELESEANSID

Noppige see Entusiast TV kanal Telia ja Starmani valikutest ja uurige, mis toimub täna, homme ja
ERITI NELJAPÄEVATI kl 21.30. 
Loe lisaks

Oktoobri Kaduneljapäev - 12.10.2017 kl 15:25

Neljapäeval kl 15.25 teostub vabastav Vanakuuteenistus kui kaduneljapäeva kodude puhastamine,
energiasüsteemi vampiiridest vabastamine.
Vanakuuteenistusele saab registreeruda ka neljapäeval Jututoa saate ajal, helistades või saates SMS-i telefonil 15182 K12 kl 11.25 kuni 12.55; internetis ja ENTUSIAST TV-s kl 10.45 kuni 14.00. SMS-ga saada nimi ja märksõna Vabastamine. Näiteks "Marta Vabastamine"
Loe lisaks

Noorkuuteenistus

N 28.09.2017 05:53 toimub värskendav Noorkuuteenistus, mis aitab vabaneda iidsetest südamehaavadest. Südamehaavade esilekerkimisele aitab kaasa planetaarne joondumine, mis aitab kaasa nende kehastuste maailma lõpule, kes inimkonna süngemaid tasandeid markeerivad.
Kinnitage turvavöö ja nautige mängu!
Loe lisaks

Kuuloome leevendav toime

Kuu loomise ajal, E 21.08.2017 kl 21:30 toimub seedimata teemadega seotud, vastavatele süsteemidele ja organitele toimiv Kuuloometeenistus.
Loe lisaks

Sapikivid Vanakuuteenistusel

Sapikivide eemaldamise, seedesüsteemi/-organeid puhastavalt  teenistused toimuvad alates Vanakuuteenistusest T 15.08.2017 04:15 kuni  N 05.10.2017 21:40.  
Loe lisaks

Täiskuuteenistus

E 07.08.2017 21:20. Sel ajal või hiljem toimub sügavaid hingehaavu tervendav kaugraviseanss/täiskuuteenistus.
Loe lisaks

Täiskuuteenistus

P 09. juulil 2017 07:06 
Täiskuuteenistus, nagu kõik kuutempli teenistused, kujuneb vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule. Teenistuste käiku mõjutavad taevased väed, tähtede seisud. Kuu loomine ajal, kui Päike suundus Vähi tähtkujusse suvise pööripäeva ajal, andis impulsi naiselikku väe võimendumiseks eeloleva poole aasta jooksul. On oluline teadvustada, et meesenergia ajastul, mis lõppes 2012, oli naiselikku väge erineval viisil kahjustatud läbi sajandite ja elude. 
Loe lisaks

Vanakuu

L 17.06.2017 14:33 Vanakuu ajal teostub tervendav Vanakuuteenistus.
Loe lisaks

Täiskuu

R 09.06.2017 16:10 Jupiter väljumine retrogaadist sel päeval mõjutab enneolematu toimega enesetunnetust suhetes.
Loe lisaks

Noorkuu

N 01.06.2017 15:42 Jätkub teekond suhete korrastamisel, mis kestab kuni 9.juunini, kui Jupiter lõpetab retrogaadi. 
Loe lisaks

Vanakuu

K 19.04.2017 12:57 Toimub Vanakuuteenistus

Loe lisaks

Helde Täiskuuaeg

N 11.05.2017 00:42 Täiskuuteenistus. Jätkub rikkuse manifesteerimine taevalike hoovuste lainel. Tegija on Sõnn.
Loe lisaks

Kuu loomine

Kuuloometeenistus kuu loomise ajal  K 26.04.2017 15:16.
On tugevate kosmiliste pööriste ajad, mis toovad esile inimestes esile sellised varjujooned nagu hästi varjatud reeturlikkuse, julmuse, eituse, pettuse, manipulatsiooni ja enamgi kõikvõimalikku moraalitut, mis jälitab meid iidsetest aegadest pärit varjudena.
Loe lisaks

Varakevadine Täiskuu

T 11.04.2017 09:08 - Venuse ja Saturni kirgede torm
On tugevate kosmiliste pööriste ajad, mis toovad esile inimestes esile sellised varjujooned nagu hästi varjatud reeturlikkuse, julmuse, eituse, pettuse, manipulatsiooni ja enamgi kõikvõimalikku moraalitut, mis jälitab meid iidsetest aegadest pärit varjudena.
Loe lisaks

Täiskuu

P 12.03.2017 16:54 - täiskuuteenistus, vabastav seanss distantsilt
Loe lisaks

Noorkuu

P 05.03.2017 13:32 - Noorkuuteenistus kui kaugraviseanss
Loe lisaks

MUST KUU mõjub kuni pööripäevani

Iidsest ajast on Musta Kuud ümbritsenud salapärasuse oreool. See fiktiivne punkt, mida reaalse planeedina ei eksisteeri, ületab tihti oma tugevuselt kõik teised mõjutused.  Eelmise aasta 1. oktoobril kujunenud Musta Kuu seis kestab 2017 märtsini.  
Loe lisaks

Kuu loomine

Et sina ja sinu elutöö saaks žedöövriks, 
on praegu Musta Kuu seisus sobilik aeg
luua ja viimistleda kuvand,
et Valge Kuu ajal tõusta kui fööniks tuhast.
Osale P 26.02.2017 16:58 ~ Kuuloometeenistusel
Loe lisaks

Täiskuu

L 11.02.2017 02:33 - täiskuuteenistus toetab 6.veebruaril Jupiteri poolt algatatud suhete korrastamist.
Loe lisaks

Noorkuu - Pluto aktiveerib inimteadvuse pimedaimad sopid

Noorkuu ajal (L 04.02.2017 06:19) toimub Noorkuuteenistus.
Taust:  Pluto liigub veebruari alguses Kaljukitse tähtkujusse. See aktiveerib inimteadvuse pimedaimad sopid. Lisaks Mars liigub Jääras neil päevil.
Agressiivsus, terrorism, enesehävitamine on veebruari esimese nädala kuumad teemad. 
Olge valvsad tegelema nende sügavate tasanditega, kui need ühel või teisel moel teie igapäevaelus avalduvad.
Loe lisaks

Vanakuu kõikide planeetide toetavas energias

Reedel, 20.01.2017 00:13, Vanakuu ajal teostub kaugraviseanss kui tasakaalustav distantsteenistus.  Jälgi uute joondumiste kulgu ja mõju igale praegusele hetkele, milles elad. Ning osale selles teadlikult.
Loe lisaks

Aasta esimene Noorkuu

N 05.01.2017 21:47 toimub kaugraviteenistus kuu kasvavas energias. Teenistus kujundab ümber sünnimomendi kurnava energeetika, vabastades sinna jäänud energia uuteks võimalusteks ja tervenemiseks.
Tagasiside teenistuse kohta avaldan siin lõpus kommentaarides.

Loe lisaks

Täiskuu

K 14.12.2016 02:05. Kaugraviteenistus täiskuu ajal.
Loe lisaks

Noorkuuteenistus kasvava kuu väes

E 07.11.2016 21:51 kulgeb kuu II veerandisse.
Sel ajal loetud tundide jooksul on osalejatel võimalus keskenduda teemadele, mille teostumist kaug(ravi)teenistuse kuumaagia saab aidata. 
Loe lisaks

Kohtumine Aphroditega

Armastus - Kiirtee Olümposele 

on spirituaalne rännak, mis teostub 22.05-2.06.2017 Küprosel - Aphrodite,  armastuse- ja ilujumalanna sünni​saarel ​.

Loe lisaks

Täiskuu pühapäeval 16.10.16 kl 07.23

Täiskuuteenistusel©16.10 toimub osalejate sünnimomendi astroloogiliste majade energiamustri korrigeerimine. See on sünnihetke energeetilise pärandi muutmine osalejatele tervendaval ja kasulikul viisil.
Registreerumine osalemiseks kuni pühapäeva südaööni.
Loe lisaks

9.oktoober: Noorkuu mõju sünnimomendile

Noorkuuteenistusel©9.10* toimub sünnimomendi astroloogiliste majade energiamustri korrigeerimine. See on sünnihetke energeetilise pärandi muutmine osalejatele tervendaval ja kasulikul viisil.
Noorkuu liigub II veerandisse P 09.10.2016 kl 07:33.
*Need teenistused kuufaaside vahetumise ajal on uue ajastu kaugseansid. 
Teenistuste ajal tekib osalejatele nende sünnimomendi ja üldist energeetikat virgutav tervendav ruum. Seal toimub see, 
Loe lisaks

09.09 Noorkuuteenistus

Sünnihetke energeetilise pärandi korrigeerimine.
"Mis takistab sul muutmast suhtumist sellesse, mis toimub su ümber?"
Loe lisaks

Viimane veerand

Kuu jõuab viimasesse veerandisse N 25.08.2016 kl 06:41, mille paiku toimub Vanakuuteenistus, mis toimib füüsilise keha lähistel tasanditel ja toob kaasa tõhusat ravi.
Loe lisaks

Augusti kuu loomine

02. august kl 23:44
Saturn väljub retrogaadist 13.augustil.
Järgneva 4 teenistuse tervendav ruum juhib osalejad uute algusteni neile sobivaimal viisil.
Loe lisaks

Juuli Vanakuuga algab ettevalmistus

Vanakuuteenistus toimub K 27.07.2016 02:00.
Vanakuuteenistus©27.07 loob tervendava ruumi selleks, et augusti täiskuuks eemaldada viimasedki sügavad piirangud, mis jätkuvalt on takistanud takistanud tervenemist ja heaolu igapäevahetkedes. 
Loe lisaks

Täiskuu

K 20.07.2016 01:56 tekib tervendav ruum...  
Loe lisaks

Noorkuuteenistus

Teisipäeva varahommikul, 12.juulil 2016 kl 03:52
toimub distantsteenistus (kaugraviseanss) kuufaasi vahetumise tundidel, mis asendab psühhoteraapiat ja leevendab kroonilisi või akuutseid suhtedraamasid, olukordi, haigusi.

On avaldunud uued võimalused planeedil: minu, Magissa teostatava individuaalseansi ajal toimub sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine.
See eemaldab elu(sid)läbiva ebaõnne, kurbuse, masenduse, kroonilised haigused, needused jms.


Loe lisaks

Kuu loomise haprad hetked

E 04.juuli 2016 kl 14:01
Juuli esimese Kuuloometeenistuse©4.7 toimub ajal, kus mitte ainult Saturn on retrogaadis, vaid ka Mars Skorpionis. See seis kestab kuni augustini ja tähendab, et veel lahendamata asjad saavad lahenduse. September toob uue hingamise.
Loe lisaks

Suvealguse Täiskuu

20. juuni kl 14.02: mitte ainult Saturn retrogaadis, vaid ka Mars Skorpionis.
See seis kestab kuni augustini.  
Loe lisaks

Noorkuu toetab

Noorkuuteenistus©12.6 toetab juuni kuuloomehetkedel loodud sulneid suvehetki
Loe lisaks

Maikuu Noorkuu

R 13.05.2016 20:02 Toimub osalejate keldi* juurte ja elude piirangute vabastamine. Sel ajal on hea kuulata keldi muusikat https://youtu.be/dNWoz_Rg8q8?list=RDNDlPnExilKc
Loe lisaks

Kuuloometeenistus

Saturni toime iidsete piirangute vabastamiseks kestab augustini ja jätkub siin Kuuloometeenistusel R 06.05.2016 22:29 teistesse maailmadesse piirangutena kinnijäänud eluenergia vabastamisel ja laekumisel ja toimel teenistuse käigus.
Selle Kuuloome kaugete habraste energiatega täidetud hetkedes on võimalik luua uusi algusi.
Loe lisaks

Täiskuu aeg 22.04

R 22.04.2016 08:24 jätkub teenistusega kuidas elada kaduva karma ajal. Athena fenomen toimib jätkuvalt kui salakavalate ja ohtlike ...
Loe lisaks

Kuuloomise aeg taevaliku Athena* embuses 

N 07.04.2016 14:24.  
Armastuse sagedus mõjutab seda kuuloomise hetke ja tervet eelolevat tsüklit. On soovitav viibida Athena kui läbivate uute võimaluste sageduses kogu kuutsükli kestel. 

Osalemine on antud hetkel loodud kindel tulevik.
Loe lisaks

Täiskuuteenistus©23.03 

Saturni kulgemine retrogaadi (25.märtsil) toob kaasa vabastava tervenduse, käivitades vääritute nuhtlemise. Loe lisaks

Pöördeline Noorkuu

T 15.03.2016 19:03  jätkub karmaliste ahelate vabastamine pöördeliste muutuste tuules nii inimkonna kui iga osaleja igapäevaelus.
Loe lisaks

Võimas Kuu loomine 

Kuuloome hetke ööl vastu kolmapäeva kl 03:54 võimendab päikesevarjutus.
See on avalöök kevadise pööripäevasündmustele, millega algab uus kosmiline ajastu. Inimkonna "karma" mängitakse ümber.
Samas, kui saame oma tegelikku olemust ja väge tundma, õpivad manipulaatorid ennast muutma. 
Loe lisaks

Kahanev kuu kustutab karma

K 02.03.2016 01:11 © teenistus Kuutemplis. Eelolevaks kevadiseks pööripäevaks sulab lõplikult sünnieelsete kahjude info meie teadvusest nagu kevadine lumi. Uued algused eostuvad sama jõudsalt kui kaovad needused...
Loe lisaks

Noorkuu - aeg viimistleda tunnetust

Noorkuuteenistusel © E 15.02.2016 09:46 -   jätkame uue info ja energia abil tunnetuse viimistlemist läbi tervisetasandite korrastamise. 
Loe lisaks

Kuuloometeenistus©08.02

E 08.02.2016 16:39 - kuu loomise habras hetk, kus ööpäeva jooksul saab mõtiskleda selle üle, mida tegelikult vajad.
Õiged küsimused toovad edu. 
Loe lisaks

10.01 03:30 Kuuloomise hõrk hetk

Kuuloometeenistus©10.01 saab olema teenistus, kus osalejate taotlustele ja ajakohastele vajadustele vastuseks toimub närvisüsteemi ja aju hääletamine uute alguste jaoks.  
See on viimane nende reas, mida kannab lõunapoolkera võimas kuum hingus. Loe lisaks

Pööripäeva hinguses* Supertäiskuuteenistus© toob vältimatud muutused 

Supertäiskuuteenistus© 25.12  toob nihke igapäevaelu sagedustes, millega kaasneb pöördumatu tervenemine, vaimne taastumine ja seni varjatud uued võimalused.
Kui eelmine, Noorkuuteenistus11.12 mõjutas kõiki rakutuumani, siis Supertäiskuuteenistus© 25.12 taastab kesknärvisüsteemi. Toime on üldlõõgastav, kuid ka leevendab ebamugavaid seletamatuid seisundeid, sh pärsib  lastehalvatuse, Alzheimeri tõve ... loe edasi
Loe lisaks

Kuuloometeenistus©11.12 toob hapra külluse 

Kuuloometeenistus© R 11.12.2015 12:29 tuleb võimsate galaktiliste joondumiste tuules ja toob jätkuvalt kaasa uut infot, et valmistuda järgmise aasta külluseks. Külluse saamiseks on vaja ennast ette valmistada, selleni jõudmiseks on vaja eemaldada piiirangud selle uue peentasandi mustri järgi, mille kohta laekub infot Kuutempli teenistustel © .


Loe lisaks

Kaduneljapäev 03.12.2015 09:40 - aasta viimane Vanakuuteenistus

Olgem valmis võimalustele tervendada ja luua uusi ressursse, sest taevalikud väed ja Püha Vaim toetab heaolu loomist veetleval moel just nüüd..
Vanakuuteenisus 3.12 valmistab ette 11.12 Kuu loomise hetkeks, kus saab veel viimisteda eeloleva aasta plaane, vabastades ennast esikekerkinud taagast iga osaleja terve olemusinfo järgi, mis laekub teenistusel..
Loe lisaks

Kuu loomine 11.11 - rahuteenistus© 

K 11.11.2015 kl 19:47 toimuv Kuu loomise hetk viib meid II poolaasta keerulisemaisse taevastesse seisudesse.
Kuuloometeenistus© valmistab osalejad ette selleks, et keskenduda ja säilitada rahu igapäevahetkedes.

Loe lisaks

Habras Kuuloometeenistus© vabastamas  13.10.15 kl 03:06

Praegune aeg september-oktoober käivitab protsessid, mis kestavad pool aastat. Selle aja jooksul vabaneb teadvus lõplikult karmast, ja see avaldub uute seisunditena igapäevaelus.
Habras Kuuloometeenistus© vabastab läbivalt esilekerkinud iidseid süngeid kihte
T 13.10.2015 kl 03:06
Loe lisaks

Vanakuuteenistus©   E 05.10.2015 00:06

Vanakuu keskööl teostub distantsteenistus neile, kes soovivad jätkuvalt vabaneda iidsete elude haavadest ja neist allesjäänud kurnavatest seisunditest ja seisudest praeguses elus.  Loe lisaks

Galaktilise fortuuna ja ilu rütmis kuni 28.09.15 Kuutemplis©. 

Kuutempli*** teenistuse ajal toimub osalejate joondamine nende algse olemusmustri järgi:   
Sinu elujõulise olemuse algne muster saab nähtavaks ja hakkab toimima materiaalses elus, Kuutempli hapras, kuid läbivas, vaimse peenenergia tervendavas ja taastavas ruumis.  
Lahendused igapäevaelus on kiired tulema nii suhte, töö kui tervise vallas. 
Eluliste  teemade lahendamine peentasanditel jätkub Kuutemplis 
Verekuuteenistusel© E 28.09.2015 05:50.
Vereva Täiskuu teenistus avab väravad oktoobris toimuvatele pöördelistele muutustele

Jätkame vabastamist hirmust ja vihast, et saaksime edaspidi vabalt väljendada hoolitsust ja mõistmist igas hetkes. Jõudes selleni, on ka iidsete elude piirangud eemaldatud, geneetiline kood korrastatud ja keskkond puhastatud.  
See avaldub edaspidi ÕIGLUSENA tavamõistusele käsitlematul viisil. 
 Püsige ja astuge Kuutemplisse, ja olge teadlikult osalised ajastu suurmängudes.  
Loe lisaks

Sügavsuvine Täiskuuteenistus©

Kuldsed Koodid*
Kes siis saab geneetilise tervenemise osaliseks nendest biljonitest siin planeedil? Need, kes hoiavad armastust südames, need, kes väldivad Saatana altari kummardamist; need, kes hoolivad haavatutest; need, kes on teiste tervenemise eest seisnud; need, kel on kurnavad seisundid; need, kes soovivad elu planeedil taastada ja säilitada selle loomulikus algses majesteetlikuses. Jupiteri suurejooneline kuldne valgus toob leevendust nende koodidele ja rakkudele sellisel viisil, et me taastudes kasvame uude tervise ja vaimse vibratsiooni tasanditesse särama. Ja see toimub juba selle täiskuu tundidel:
N 02.07.2015 05:20
"Ärge hetkeksi unustage, et õiglus on läbiv energia, mis tihti avaldub tavamõtlemisevälises plaanis."
Loe lisaks

Noorkuuteenistus© Jaanipäeval

Noorkuu: K 24.06.2015 14:02 
Jaanipäeva teenistusel jätkub meie elude nende piirangute põletamine, mis takistavad  hoolivuse, empaatia ja armastuse avaldumist igapäevahetkedes. 
Hoolimatuse allikad on eelmistes eludes - ja sinna me suvise pööripäeva maagilisel ajal sukeldumegi.

Loe lisaks

Rännak Nõidade Saarele

Juuni kuuloomehetkedel eostus sündmus, mis leiab aset järgmise aasta juunis:
eksklusiivne rännak Nõidade Saarele - kiirtee oma tegeliku olemuseni. 
Nõidade saare rännakule eelneb retk enda teadvuses, mille käigus avastad uued tasandid. Uute teadvustasandite habras, kuid läbiv vaimenergia käivitab tervenemise füüsilises maailmas, sh kehas.
Loe lisaks

Energiavampiirluse teemad Kuuloometeenistusel©

 Pööripäevaeelne habras Kuuloomeaeg Kaksikutes toetab ka suhete ümberhäälestamist.  
"Suhtlemine on meie eksistentsis oluline aspekt. See kuuloometsükkel toetab osavamate suhteoskuste kujundamist. Osaledes teadlikult selles suhteselgusele voogavas kuuvoos,  teadvustad hõlpsamalt pingellikaid. Selguses toimiv suhtetasand aitab suhted ümber hinnata ja korvata varasemad kahjud. /---/"
Kuu loomise hetk: T 16.06.2015 17:05
Distantsteenistus toimub 72 tunni jooksul neile sobival ajal , kes viibivad Kuutemplis. Toimib 24/7 seni, kuni enda olemusele parimad lahendused on käes.
Teenistusega võib ühineda kuni teenistuse lõpuni. Teenistuse on lõppenud, kui allpool kommentaarides on esitatud teenistuse ülevaade.
Loe lisaks

Vaimse hierarhia taastamine Vanakuuteenistusel©

T 09.06.2015 18:42 jätkub kuuteenistus elujõu taastamiseks. 
Kevadkuudel toimunud galaktilised joondumised (sh varjutused, Punane Kuu) avasid uued portaalid olemusliku energia taastamiseks iidsete blokeeringute vabastamise läbi. Nii see on jätkuvalt toimunud ja kestab edasi. Igal inimkehastusel on oma rütm, kuidas ta need portaalid enda eheda tunnetuseni läbib. Kuuteenistused toimivad toetava impulsina vabanemisel - algsesse tervesse olekusse taastumisel. 
Kuuteenistusel toimub kõik täpselt vastavuses selgetele ootustele ja valmisolekule igale omas dünaamikas.
Loe lisaks

Õnne valem: Täiskuuteenistus© 02.06 kl 19.19

Sellel Kuutempli (distants)teenistustel vabaneb jätkuvalt eluenergia, mis on kinni jäänud teadvuse kristallvõresse kui suguvõsa liinipidi pärandatav "karma".  
Vabanev sugupuu(karma) energia tervendab hinge ja südamehaavu, haigusi ja suhteid, seisundeid ja olukordi just Sulle vajalikul olemuslikult õiglasel moel. 
Suguvõsa haigustest ja piirangutest vabaneva eluenergia ja mälestuste lõimimine igapäevaellu nõuab empaatiat, armastust  ja hoolivat tähelepanu. Sul on võimalik ennast teadlikult aidata. Nii kujuneb Sinu õnne valem: 
Loe lisaks

Noorkuuteenistus© eelmiste elude tasandilt

Sellel Kuutempli (distants)teenistustel vabaneb teadvuse kristallvõre jätkuvalt eelmiste elude karmast, käivitades hingeosade naasmise. 
Vabanenud (karma)energia tervendab hinge, südamehaavu, haigusi, seisundeid, suhteid ja olukordi olemuslikult õiglasel moel. Aidake sellele teadlikult kaasa. Hingeosistega kaasneva eluenergia ja mälestuste lõimimine igapäevaellu nõuab mõistmist ja hoolivat tähelepanu. 

Noorkuu: E 25.05.2015 20:19
Loe lisaks

Kuuloometeenistus 18.05©: Karma vabastamine teadvuse kristallvõrest

Kuu kulgeb jätkuvalt Vähi tähtkujus, mis suunab hoolivuse, empaatia ja armastuse läbivale avaldumisele igas argihetkes. Seda toetavad kevadpööripäevast alates selgelthoomatavad galaktilised  joondumised, mis toovad eludesse etteaimamatuid sündmusi. Uued võimalused enesetunde tervenemisel nii isiklikul kui sotsiaalsel tasandil põhinevad teadvuse kristallvõre puhastumisel karmast.  "Karmalised suhted" saavad väärilise lõpu omal viisil. Tõde ja õiglus avalduvad eelolevatel kuudel enneolematul viisil.
Kuuloome hetk: E 18.05.2015 07:13
Eelmise, Vanakuuteenistuse enneolematu mahu määras asjaolu, et teenistuses osales  kogu Eesti maa vastavalt osaleja taotlusele.
Loe lisaks

11.05.15 Vanakuuteenistus© ürgsetel teemadel

Mai täiskuu oli taas Punane täiskuu mõjusfääris, kolmas põhjalikke muutusi seadev täiskuu Skorpionis meie eludes. See, Punase täiskuu ja ürgse kevadpüha kombinatsioon viib osalejad väga kaugetesse aegadesse, et jõuda ebamugavate seisundite sügavate algpõhjuste mõistmiseni ja vabastamiseni. 
Ettevalmitused on tehtud, järgnevad pöördelised teenistused osalejatele sobivatel tundidel.
Keskendume naiselikkuse avanemisele, õigluse seadmisele ja uute seoste ning suhete loomisele igapäeva hetkedes.
Vanakuuteenistus jõuab kätte 11.05.2015 kl 13:36.
Loe lisaks

Kompuuterdiagnostika

Kuna paastumist on sajandite vältel kasutatud tervendava ravivõttena, on sellel testitud ja kindlaks tehtud töötavad raviomadused ning -võtted. Võti peitub oskuses kasutada õigeid võtteid õige inimese peal, luues tasakaalu keha ning vaimu vahel ning heaolutunde kogu kehas.

Biospa Loodus patsiendid ei tule alati sooviga kaalu langetada (mõned tulevad suitsetamisest loobuma, detoksifikatsiooni läbima või lihtsalt puhkama), kuid need, kes tulevad, võtavad keskmiselt alla 0,5-1 kg päevas.

http://www.biokliinik.ee/diagnostika/bioresonants-kompuuterdiagnostika/

Loe lisaks

Beltane Täiskuuteenistus©

Täiskuu: E 04.05.2015 06:42.
See nõiduslik teenistus täiskuul keskendub suguvõsa koodi korrigeerimisele. 
Sel ajal jätkub jõustav sakraalsete keeriste aktiveerimine, mis tervendab vaimu iidsete aegade nõiaväes. 
Keha järgib vaimu. Hingeosad tulevad tagasi. Südamehaavad tervenevad. Mees ja Naine ühinevad.
Meel muutub suviselt kergeks.

Loe lisaks

Edukate suve- ja suhteplaanide eostamine: energiavapiirluse põhjuste eemaldamisega 18.04 Kuuloometeenistusel©

Kuuloome ajal on inimesed planeedil mässitud haprasse ja vastuvõtlikku õhustikku. See on sobiv aeg keskenduda eelseisva suve võimalustele ning panna soovid idanema. Selge tunnetuse olevast ja tulevast saab Kuuloometeenistuse© käigus. Teenistus keskendub energiavampiirluse jms kurnavate suhete eemaldamisele.
Kuuloometeenistus© teostub 18.04 osalejatele sobival ajal. Kevadsuviste- ja suhteplaanidele keskendumise sobivaim aeg on 12 tundi enne ja peale kuuloomise hetke laupäeval kl 21.57. Salvestage need. 
Loe lisaks

Kevadpööripäeva Kuuloometeenistus

Paastukuu Kuuloometeenistus toimub R 20.03.2015 (kuu loomine kl 11:36)  osalejatele sobival ajal 48 tunni jooksul. 

Osalemise kinnitamine kuni kl 23 reedel.

Kuuloomeseansi ajal saab värske energiaga puhastatud kõik vana, mis takistab uue kevadsuvise laine harjale tõusmist. Seekord keskendume energiavampiirluse algpõhjustele.
Kuuloomise aeg on habras aeg, mille ajal teostatud plaanid saavad eriliselt jõustatud. Märtsi ehk Paastukuu Kuuloomise teenistus toimub ka päikesevarjutuse ajal, ja kohe toimub ka üleminek kevadaega. Kevadine pööripäev on sel aastal 21.03.  Loe lisaks

Vanakuuteenistus kurnavate seisundite eemaldamiseks N 12.02.2015 kl 05:50

Kurnavate situatsioonide, seisundite, suhete ja olukordade algpõhjuste leidmiseks ja eemaldamiseks toimub  N 12.02.2015 kl 05:50 Vanakuuteenistus. 
Vanakuuteenistus teostub peentajudega tunnetatavas keskkonnas, kus toimub galaktilise dünaamika järgi olemusenergia taastamine igale osalejale ainuomase olemusmustri (biohologrammi) järgi. Viimase info laekub teenistuse alguses ja käivitab individuaalsed vabastavad ja taastavad muudatused.
Teenistus teostub 24 tunni jooksul kuufaasi vahetumise ajal 12.veebruaril ja selle aja ning mahu määrab osalejate valmisolek ning taotlused.

Olgem teadlikud!
Loe lisaks

Kuuloometeenistus energiavampiiridest vabastamiseks

Teostub 20.jaanuaril kuuloomemomendi kl 15.40 perioodil. Teenistus keskendub energiavampiiridest vabastamisele ja eemaldab selliste suhete algpõhjused. 

http://elutants.blogspot.com.es/2011/12/suur-puramiid-kui-meie-teadvustasandi.html
Loe lisaks

Puhastamine surnute hingedest ja teistest rasketest kogumitest

Vanakuuteenistus jätkab energeetika võõrkogumite puhastamist. Need kogumid kui kurnavad piirangud on kaasa tulnud teistest eludest, mõnikord ärandatud pereliinipidi. 
Teenistus puhastab tõhusalt kohtasid.
Vanakuuteenistus toimub T 13.01.2015 11:46 ajal umbes 24 tunni jooksul.
Loe lisaks

Energiavampiiridest vabastamine 22.12 Kuuloomeseanss©

 Energiavampiirluse algpõhjuste eemaldamise sessioon toimub 22.detsembril 
Kuuloome hetke (kl  03.36) lähedasel ajal,  24 tunni jooksul, 

saavutamaks  osalejate selget enesetunnetust heade asjade (t)eostamiseks. 

Järjepidev Kuu teenistuste teekond on meid juhtinud nende piiranguteni* kollektiivses alateadvuses, millega meie isiklik alateadvus ühendatud on. Nende, ja ka teiste asjakohaste piirangute eemaldamisega me seekord jätkamegi.                                      
Loe lisaks

Noorkuuteenistus© 29.11.2014 12:06

Eelmiste elude needustest - manipulatsioonid, lubadused, vanded, loitsud jms - vabastav teadmustunnetust tervendav Kuuteenistus saab teoks 24 tunni jooksul kuufaasi vahetumise ajal 29.11.2014 12:06. Selle tulemusena leevenduvad ebamugavad seisundid, "kinnijooksmised", tervisehäired.

Osaluse kinnitamine hiljemalt 12.00 laupäeval.
Loe lisaks

Täiskuuteenistus© 7. novembril kl 00.23

Teenistus kujuneb sügava sügise täiskuu lummavas väes, muutes meie vaimse perekonna pärandi vabalt kasutatavaks energiaks. 
Osalemise info: http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik  Loe lisaks

Armastusest

Miks jäi armastus Vargamäele tulemata, ehkki seal tehti kõvasti tööd? Loe lisaks

Energiavampiiridest puhastamine Kaduneljapäeval 24.10 kl 00.57. Kuuloometeenistus

24.oktoobril on haruldane päikesevarjutus, mis  võib vabastada kergenduse olemuse ja jätta maha tasu**.

Kuuloometeenistus samal päeval on olemusenergia vabastamiseks teistest inimestest kui energiavampiiridest ja selle seisundi algpõhjuste eemaldamiseks.  
Teiste inimeste, tihti lähedaste kandmine oma energeetikas on üha kurnavam ja lõpeb fataalselt läbi raskete haiguste. 
Vaimsete seaduste järgi on see oma energia kuritarvitamine, mis ei saa praegusel naisajastul kõrgemat toetust. 
 
Teenistuse tulemusena vabaned, suunad selle vaba jõu enda tervenemisse, keha hakkab ennast ise tervendama. Avastad oma mustri, mille järgi joondumine saab igapäevast piiramatut toetust. 
 
Osaluse kinnitamine kuni kl 00.57 Kaduneljapäevajärgsel ööl 24.oktoobril panusega 10€ Südamerahu kontole*. 
Loe lisaks

Noorkuu 1.10: iidsetest needustest ja manipulatsioonidest vabastamine

Needused, lubadused, vanded on teatud osavad energeetilised manipulatsioonid, mis on teostatud iidsetel aegadel ja mõjuvad selles elus. 

Vabastav seanss toimub 1.10. Kuu jõuab esimesse veerandisse kl 22.32. Vabastamine ja taastamine toimub kestab 24 tunni jooksul. 
Ettevalmistused osaleja olemusenergias algavad osaluse kinnitamisel Südamerahu kontole panusega 7 eurot, mida saab teha kuni kl 22.32 kolmapäeval..

Neile, kes on terved, tugevamad ja kehtestavad ennast oma algse olemuse mustri väes, pole mõju tunda või ei toimi üldse, vabanedes iseeneslikult. 

Loe lisaks

Geneetilise koodi tervendamine 9.09 Supertäiskuuteenistusel

Suguvõsa haigustest ja needustest vabastav kaugseanss saab teoks 9.09 supertäiskuu tipu kl 4.38 läheduses ööpäeva jooksul. Osalemise kinnitamine (maksega, sõltumata pangast) kuni varahommikul kl 4.38-ni. 
Kuidas seansiks ette valmistada: http://telose.ee/sinu-arvamus/teenistuse-protokoll

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel. Need ümberkorraldused tervendavad lõpuks rakutasandi kahjustused ja tasakaalustavad meeleseisundid. 

Avardub enda kui vana hinge teadmuse tunnetus; ellu tulevad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Seansid toimivad tervendavalt ka (sala)kingitusena lähedastele ja ka lemmikloomadele. Kohtade tervendamine on vaba.

Seansi toime annab tunda juba peale osaluse kinnitamist. 

Osalemiseks piisab soovist ja panusest (sõltumata pangast); 
- ja teadlikkusest.

Loe edasi: (kliki artikli pealkirjal).Loe lisaks

10.augusti Supertäiskuu: geneetilise koodi tervendamine - esivanemate mustrite inventuur

Ei saa tähele panemata jätta meie kõrgemate vägede õnnistust 8.08 tähtedeseisuna "777" . See portaal - Lõvi väeportaal - on avatud kuni 12.augustini.
Kes ette valmistatud, tunneb rõõmsat kohalejõudmist; ja teistel võivad tunda anda vanad vaevad-valud.


Pühapäeva, 10.augusti õhtul kl 21:09 hullutab planeedi elanike meeli taas Supertäiskuu. Täiskuuaeg on kohane tervendada geneetilist koodi, loobudes esiemade- ja isade mustritest, mis uues naisenergia ajastus on takistavaks ja kurnavaks muutunud.  

Kuuteenistuse tulemusena muutuvad pärilikud haigused jm suguvõsades põlvest põlve pärandatavad manipulatsioonid-needused uueks vabaks energiaks. 
~
Olgem teadlikud, et ajavahemikul 22.-28.august leiab aset Skorpionis kulgevate Marsi ja Saturni intrigeeriv konjuktsioon. See seis toob kaasa "elu halvimaid" mõjusid ja energeetilise potensiaali; avab taevalikud väravad "kõrgeima taseme kurjusele" avaldumaks maises plaanis. 
Kõige targem on aegsasti ja teadlikult eemaldada piirangud, mis võivad kiskuda kaosesse. 
Hoiatavad märgid ilmnevad juba varem. Palun valmistage ennast nende järgi vastavalt. 
Energiad on halastamatud, sest Saturni mõju on kaasatud. 
Ärge olge hirmunud, vaid teadlikud eelolevast õhustikust. **

Täiskuuseanss on üks neljast Kuuseansside tsüklist ja toimib tõhusalt, kui olete suguvõsa pärilikesse probleemidesse takerdunud.  Sellele järgneb vanakuuseanss 10.08 enda ja kohtade puhastamiseks energeetilistest võõrkogumitest nagu surnute hinged, entiteedid, elementaalid jms ; ja 25.08 hapras energias kuuloometeenistus uue värske õhustiku loomiseks igapäevaellu.
See on, kui on alust arvata, et teid kurnavad ka teised inimesed kui energiavampiirid; või on mingeid alateadlikke ületamatuid seisundeid (eelmistest eludest), siis on võimalik lahendada ka need, osaledes vastavatel seanssidel kuufaaside vahetumiste aegadel.  
telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik
Seansid toimivad tervendavalt ka (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele. Planeedil elu- jm kohtade geneetika puhastamine ja tervendamine on  tasuvaba. 

Loe lisaks

Teenistuse protokoll VAIMSETE SEADUSTE valguses

Kuuteenistused on kujunenud aasta jooksul uue ajastu naisenergiatega kohanemise templiks.
Kuuteenistusi juhivad vaimsed seadused, järgides seda, kuidas ise hetkes  toimime.

Newtoni seadus ütleb  "iga teol saab olema toime" - `every action must have a reaction’. 

Mõeldes, rääkides või tegutsedes me käivitame jõu, millel on ka vastav toime. Võimalik, et see jõud pöördub tagasi muudetuna, muutununa või peatatuna, kuid enamus inimesi ei saa seda vältida. Hirmu peatamine ja sisenemine piirangutest vabastavasse, tervendavasse ja jõustavasse uue ajastu tegudemaailma eeldab mõnede vaimsete seaduste tundmist:*   
Loe lisaks

Kriisiseisund

Tagasilangus on tervenemise käigus normaalne ja oleks valesti, kui seda poleks, Kuid see pole kunagi algusesse tagasi, vaid veidi sügavamale ja kõrgemale. See on vaja läbi elada, et siis uuesti tõusta, kuid siis juba tervemasse rõõmu kui enne. 

Ka peale seda tuleb tagasilangus, kuid see jääb pidama jälle kõrgemal tasandil kui sellest eelmine langus.

Nii käibki meie vabanemine.

Kui alternatiivsete tehnikate abi otsijad seda ei tea, siis ei ole siis varem õigesti oma asjadega tegelenud. 

"Vaimutööstuse" ravitsejad ja muidu vaimsed äritsejad, meemelahutuse pakkujad, ei suuda käivitada protsesse, mis eemaldavad haiguste algpõhjused. Seetõttu pole neil ka põhjust rääkida, et tervenemise puhul on tervenemise tipud, kus tuleb kogeda oma haiguste ja nende põhjuste kogu ebameeldivat toimet. Sellele järgneb uus, terve seisund. 

Muidu tervist ei tule, kui neid tippusid läbi ei käi.

http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik

Loe lisaks

Vanakuud 22.04-19.07: kõrgemate elude piirangutest, biovampiiridest, sh surnute hingedest puhastamine

19.07 kl 05.08, kui täiskuu jõuab viimasesse veerandisse, on taas sobiv aeg mitte ainult oma ja lemmikloomade energiavälja, vaid ka kodude, töökohtade, vabaajaveetmise kohtade jms - puhastamiseks energeetilistest võõrkogumistest, entiteetidest, elementaalidest, poltergeistidest, surnute hingedest ehk biovampiiridest. 

19.07 kuuteenistus on eriline selle tõttu, et piirangute eemaldamine jõuab enneolematutesse kaugustesse - kõrgemate elude piiranguteni.

Sessioon puhastab tõhusalt kohti - kodu, töökoht, suvekodu, küla, lähedalasuvad mahajäetud kohad -, mida soovite vabastada madalatest ja kurnavatest kogumitest.  
Biovampiiride kui energeetiliste võõrkogumite teadvus meie infoväljas 
  • kurnab neid ja toob kaasa tervisehäireid; 
  • takistab meil planeedi magnetjoonte ja dna muutuste - lõppkokkuvõttes teadvuse avardumisega kaasa minemast;
  • häirib meie enesetunnetust ja - väljendust, enda kehtestamist. 
Need on vabaduse ja igapäevase rõõmu allikad. 


Surnud lähedaste hinged ei toeta meid enam nii nagu nad toetasid kuni tsivilisatsioonide vahetumiseni 21.12.12. Tihti kantakse oma energiaväljas kaasas surnult sündinud kehastuste hingi, keda tunnetatakse kui oma isiksuse tahkusid. Kuid kõik nimetatud takistavad vaba energia voolamist, selget enesetunnetust ja rõõmu tunnetamist elu igapäevastes hetkedes.

Järgmine surnud hingedest jm võõrkogumitest vabastav kaugseanss toimub 19.juulil. 
Seanss toimib osalejate poolt nimetatud kohtadele energeetiliseks puhastamiseks: kodud, töökohad, suvekodud, keskused, külad jne. (TASUTA). 
Sobib  kingitusena lähedastele. 
19.07 võõrkogumistest puhastamise seansil osalemiseks piisab, kui teete panuse 20€ Südamerahu kontole* SEB pangas kuni kl 05.08. 

Seda seanssi võib teha kui ühekordset puhastavat seanssi, kuid seda võib täiendada energiavampiiridest vabastava Kuuloomeseansiga 27.juulil. Nimetatud kahe seansiga sobib alustada olemusliku energia täispuhastust, mis koosneb 4-seansi tsüklist. Lisanduvad veel eelmiste elude ja suguvõsaliinide pärandist tervendamise seansid vastavalt 4. ja 10.augustil.
Neli Kuuseanssi  - kuuloome-, noorkuu-, täiskuu- ja poolkuuseanss - moodustavad tervikliku tsükli osalejate olemusenergia taasloomiseks uue ajastu järgi. Tsükli väärtus kokku on 42€.
Vt. http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik

Kuna kaugseansi puhul on tegemist sakraalse ehk püha teenistusega, siis osalejate ettevalmistused on ka vastavad: valmis vabanema, vastu võtma hoolivas, puhtas ja pidulikus keskkonnas.
Loe lisaks

Noorkuu 4.08: teiste elude iidsetest needustest ja lubadustest vabastamine

Needused on teatud osavad energeetilised manipulatsioonid, mis on teostatud iidsetel aegadel ja mõjuvad selles elus. Neile, kes on terved, tugevamad ja kehtestavad ennast oma väes, pole mõju tunda või ei toimi üldse, vabanedes iseeneslikult. 
~
Marss liigub alates 26.juulist Skorpionis ja Jupiter alates 16.juulist Lõvis ja 2. augustil moodustavad nad kvadraadi. Idamaade astroloogias kannab Jupiter Guru nimetust ja Marssi peetakse okultismi õpetajaks. Lähinädal võimaldab saada jõulist õpetust sellest, kuidas teadvus liigutab vägesid maisemal ja vaimselt (peenemal) tasandil. Skorpion võimaldab suurpuhastust, seda siis juhul kui on midagi puhastada*.
4.august Kuuseansi sisuks on teiste (seekord ka kõrgtaseme) elude energia lõimimine sellesse ellu. See algab uue, igale oma sfäärienergia allalaadimisega isiklikku olemusenergiasse, mis toimib puhastava ja vabastava värske energialaenguna. 


Osaluse kinnitamine kuni 15.50 esmaspäeval.


Teadmiseks: 
Kuuseansi toime jääb mõjuma ka siis kui see läbida üksikult.
Kuna aga portaalid on praegu avatud, iidsed sügavad manipulatsioonid on nähtavad eemaldamiseks, siis on mõistlik jätkata. Kuni see periood kestab. Terve tsükli koondpanus soodne.
~
Kuuteenistuse ajad ja soodsad valikud:
http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik
* https://www.facebook.com/heie.tuli/posts/833487503335602:0
Loe lisaks

Biovampiiridest (sh surnud hinged) vabastamine

24.03, kui täiskuu jõuab viimasesse veerandisse, on taas sobiv aeg biovälja puhastamiseks. Biovampiiride teadvus meis takistab planeedi magnetjoonte ja dna muutuste - teadvuse avardumisega kaasa minemast.  


Loe lisaks

Eneseabi koolitus

Energeetiliste manipulatsioonide: energia- ja biovampiirluse, needuste vältimiseks, mahavõtmiseks, taastumiseks sobiva tehnika - energeetilise psühholoogia - kursus. Osalejad omandavad õigete valikute testimise oskuse. Omandatud oskuste rakendamine igapäevaelus aitab vabaneda ebamugavatest seisunditest, situatsioonidest, suhetest, kurnatusest ja muuta elu veelgi rõõmsamaks.   Loe lisaks

Psühhosomaatilised nähtused ja kolesterooliindeks

60% ebamugavatest tervise- ja meeleoluseisunditest saab alguse kontrolli alt väljunud kolesterooliindeksist. B-grupi vitamiinide hulka kuuluv nikotiinhape (niatsiin) alandab LDL-kolesterooli ja triglütseriidide taset ning tõstab HDL-kolesterooli taste veres. See on kõige efektiivsem ravim HDL-kolesterooli taseme tõstmiseks veres. Kurnavate psühhosomaatiliste seisundite puhul, ms takistavad kolesterooliindeksi taastamist, konsulteerigem minuga tel 5255658 Loe lisaks

30.01 kl 23.38 Noorkuu Veevalaja märgis

Eesti asukohal saabub Noorkuu neljandasse majja, mis viitab teemadele nagu kodu, lähiümbrus, juured ja minevik, kodumaa, sisemine turvalisus, riigipiir ja kinnisvara. Loe lisaks

Vaimse ärkamise tunnusmärgid

Ilmselt ei ole mõistlik arvata, et kõik sinu elus ettetulevad vaimsed või füüsilised muutused on seotud vaimse ärkamise protsessiga, ja et sul tuleb kõigega Isehakkama saada. Vajadusel tuleks konsulteerida. Loe lisaks

Juulikuu - pere- ja suguvõsasuhete korrastamise kuu

Selles kuus on mul kujunenud ka tavapärasest enam suguvõsa tervendamise ja harmoniseerimise seansse. Mis kinnitab astroloogide ennustusi, et juulikuu tähtede seis soodustab lisaks paljude taevalike, vabastavate ja murranguliste sündmuste käivitamisele pere- ja suguvõsa liinepidi liikuva ebamugava, koormava päranuse vabastamist.   Loe lisaks

Teadlased: DNAd saab muuta sõnadega ja sagedusega

Teadlased on kindlaks teinud, et DNAd on võimalik muuta sõnade ja sagedustega. 

Muidugi ei ole kõik, kes ennast tegijaks väidavad, selleks tegelikult võimelised. Magissal on sünnipärane anne DNAd testida ja korrastada algsesse täiuslikku mudelisse. DNA sessioonide puhul käivitub seanss iseeneslikult DNA muutmise vajaduse korral. 

Magissa on DNA sessioonide ajal informatsiooni vahendaja-kanal. Seansid käivituvad ja toimivad ka kaugsessioonidena.


Artikkel:  http://www.collective-evolution.com/2011/09/02/scientist-prove-dna-can-be-reprogrammed-by-words-and-frequencies/


Loe lisaks

12.04-20.09: lõplik paljastamine

Nii kaua on Paabel püüdnud meid petta pannes meid uskuma, et meil ei ole valikut ega võimu selle üle, mis meiega juhtub. Tõde on nende jaoks hirmutav; tõde on see, et meil kõigil on jumalik jõud tõsta oma tulevikku ja transformeerida oma maailm hiilgaval viisil, jätke siis hirm ja elage elu mõnuga. Loe lisaks

Superpositsioon

Superpositsioon on seisund, kus kõrgeim potensiaal ehk maksimaalsed eduvõimalused nii äris kui isiklikus elus on vabastatud piirangutest nii materiaalses, dünaamilises, vaimses kui ka energeetilises plaanis.  Loe lisaks

11.04 naisväe tervendamine jätkub

Drunvalo Melchizedki tehnikal põhinev meditatiivne teekond Südame Pühadesse Ruumidesse. Energeetilise psühholoogia esitlus-praktika emotsionaalsete vastuolude ja enesesabotaaži avastamiseks ja leevendamiseks.  Loe lisaks

Kuni 15. aprillini soosivad tähed ainulaadse naisväe tuunimist

Veenus liigub nüüd läbi Jäära maja! Naised üle kogu planeedi, kes söandavad siseneda uutesse elukogemustesse, leiavad seda tehes õnne ja soosingut.
Uued naised sisenevad meie ellu tuues uusi kirgastavaid kogemusi, kui kogeme taasleitud ilu ja inspiratsiooni. Et elada joondumises kosmosega, on selle transiidi ajal tark alustada uusi asju koos naistega. Rajad, mis meile avanevad viivad meid uutesse julgetesse mustritesse, mis loovad harmoonia ja terved vaimsed normid.

Teisalt naised, keda me juba tunneme, pakuvad meile uut tüüpi armu, positiivseid suunamuutusi ja hoogu, et meid vajadusel edasi viia. Sõdalase vaim kosutab nüüd naissugu! Tulevatel päevadel teeb Veenus võimsa ühenduse Päikesega, Uraaniga ja Marsiga kujundades suurepäraseid sündmusi, mis on kõik loodud selleks, et meid elus edasi paisata. Olge eriti tähelepanelikud nende kuupäevade ajal Veenuse sünkroonsuste suhtes:

28. märts (Päike/Uraan/Veenus kolmekordne ühendus Jääras)

29.-31. märts (Veenuse kvinkunks Saturnile Skorpionis)

30. märts – 1. aprill (Veenus Jääras kvadraat Pluutole Kaljukitses)

30. märts – 1. aprill (Veenus sekstiil Jupiterile)

4. aprill - 9. aprill (Veenuse/Marsi ühendus Jääras)

Selle transiidi ajal, mis on aktiivne kuni 15. aprillini, kui Veenus siseneb Sõnni märki, saavad naistest juhid, teerajajad, tervendajad, muudatuste vahendajad ja revolutsioonilistele tegevustele kaasaaitajad. Praegu on kosmos rikas tule poolest, sest Jääras on Päike, Veenus, Marss ja Uraan. See tähendab lihtsalt seda, et me peame kõik kirglikult valima ja tegutsema, et oma elusid uuesti luua. Enesekindlus on võti, Jumal ei tee meie eest kõike ära, aga ta toetab kõiki julgeid pingutusi, mida me teeme selleks, et tema tahet edasi viia.

Kui te olete tulemärk, või kui teil on planeete tulemärkides, siis on see teie jaoks eriti rõõmus ja produktiivne aeg! Kui teie enesekindlus hajub, siis kandke karneooli või mediteerige sellega, nagu inimesed juba Egiptuse aegadel tegid. Kuhu iganes elu voolud teid kannavad, olen ma siin, et kosmost selgitada, nii et me võime kõik tegutseda, et luua suurepärasemat elu ja PLANEEDI IGALE TULEVIKU HINGELE, kes kehastub siin Gaial. 
Soovin teile kirglikult kõike head, /Astroloog Salvador Russo

Naiselikkuse väe vabastamisele pühendatud meditatiivsed loengud "Teekond Südame Pühasse Ruumi" 27.03.kl.19.00 hotellis Euroopa 
ja 11. aprill* kl.17.30 Tuulemaa 12. Sellele eelneb energeetilise psühholoogia esitlus-praktika ICK lektori Malle Rausiga (vt. www.kinesioloogia.com) ja 30.04 kl.18.00 Pakril.
Iidsete ja enneolematute kogemusteni viib teenistus Teadjanaiselt Gabrielle, kes on omandanud meetodi Dunvalo Melchzedeki seminaridelt ja retriitidelt.
Enam infot: stuudio.eeb@hot.ee, 5255658, Gabrielle.

* 11.aprillil eelneb meditatsioonile energeetilise psühholoogia tutvustav praktika. EP on kõigile igapäevaselt kättesaadav energiatöö praktika piirangute ja emotsionaalsete ebakõlade leevendamiseks. Sobib naistele salvestatud eluläbivate alanduste ja häbikogemuste vabastamiseks, harmooniliste paarisuhete loomiseks. 
 Energeetilise psühholoogia rajaja, kliiniline psühholoog dr. phil. Fred Gallo on öelnud, et tema senine akadeemiline koolitus ei aidanud kliente tõeliselt. Nii ühendas ta hüpnoteraapia, NLP (neurolingvistilise programmeerimise), meridiaanipsühholoogia, rakendusliku kinesioloogia ja akupressuuri ning lõi energeetilise psühholoogia meetodi ( Energy Diagnostic and Treatment Methods), midaloetakse nelja kõige mõjusama psühhoterapeutilise meetodi hulka.
www.kinesioloogia.com

Piirid on põletatud, me oleme vabad!


Loe lisaks

Ürgse Naiselikkuse piirangute kõrvaldamine Südameruumides 27.03 kl.19.00

27.03 kl.19.00 toimub kordusena meditatiivne loeng "Teekond Südame Pühadesse Ruumidesse" Hotellis Euroopa Clariton. 

11. aprillil kl.17.30 (Tuulemaa Hariduskeskuses Tuulemaa 12) jätkub. 

Seekordsel praktikal ja teekonnal keskendutakse naise ürgse väe vabastamisele. Neile piirangutele, mida on läbi sajandite häbi ja hirmutamisega pärsitud; vee, tule ja mõõgaga hävitatud. Selle sügava väeallika äratamine jõustab mehelikkuse eriliselt õrnal moel. Südame ruumid avarduvad ja nihutavad igapäevaelu piirangud enneolematutesse kaugustesse.
 
Kõuetuuma kui naisväe tervendamiseks kasutame seekord energeetilise psühholoogia praktikat ICK lektori Malle Rausi juhendamisel ja meditatiivse teekonna Südame Pühadesse ruumidesse iidseid tehnikaid. 
Registreerumine meili teel: elulill@gmail.com.  

Loe lisaks

Suure Muutuse Aken - "Teekond Südame pühadesse ruumidesse" meditatiivne seanss

Suure Muutuse Akna ja Galaktilise Ühtega kaasnev magnetjoonte kohandumine planeedil esitab tõsise väljakutse meie emotsionaalse, mentaalse ja vaimse tasakaalu säilimiseks eelolevatel kuudel. Teadjanaise tervendav meditatiivne seanss "Teadlikkus: Teekond Südame ruumidesse" aitab valmistuda selle perioodi läbimiseks nii teadmiste kui sobiva seisundi saavutamisega  EEB Stuudios Jakobsoni 14 või kui on kutse teistesse linnadesse, siis ka väljapool Tallinna. 
Meditatiivse individuaalseansi "Teekond Südame pühadesse ruumidesse"  hind on 25€. 
Loe lisaks

Harmoonia taotlus

21.12.12 Galaktiline nihe tõi kaasa uue ajastu.  2011 aasta 28/29 oktoobriks Maa tuuma laetud laetud info Planeedi Maa inimese DNAst aktiveerus lõplikult. Sellega kaasnesid ümberkorraldused, mille tõttu teatud tüüpi kehastuste esindajad kaotasid ühenduse planeedi tuumenergiaga. 
See tähendab seda, et neil, kes pühitsevad Südame Püha Ruumi ja julgevad minna sealt edasi Tillukesse Ruumi, on kasutada enneolematu isiklik ühisväli. Selle väega kaasneb tõsine väljakutse võtta vastutus kogu inimkonna ees. 
Esiteks on vaja vabaneda hirmudest. Teiseks on vaja loobuda emotsioonidest. Kolmandaks, ja mis on kõige olulisem, me vajame julgust.
Julgust vastu astuda enneolematutele olukordadele ja situatsioonidele, mis hakkavad ilmnema meie igapäevaeludes. Julgust ja meelekindlust säilitada rahu igas ilmnevas vastuolus ja ebakõlas. Julgust astuda kindlalt välja oma kogukonna heaolu eest. 
Ainult nii säilitame rahu ja tasakaalu planeedil.
Kõik algab iseendast. 

Allikas: Galaktika Kese  21.01.13 Loe lisaks

Suguvõsa tervendamise sessioonid

Heli M Gabrielle  teostatavad suguvõsa liinide tervendamise sessioonid ulatuvad ulatuvad tihti kaugemale kui 7. ja 9.põlve esivanemad, kuni 13.  põlve esiemade- ja isadeni.   
Loe lisaks

Enesesabotaaži ja emotsionaalsete vastuolude testimine

Kurnavaid enesesabotaaži akte ja emotsionaalsete vastuolude olemust on võimalik endal ja lähedastel testida. Neid saab ise nende olemasolu korral leevendada või sootuks eemaldada. Testimine toimub lihaspingete põhise tehnikaga, mida käsitleb energeetiline psühholoogia. Kui testimine selge, on nii  igapäevaste valikute kui ka suuremate plaanide tegemine selle läbi lihtsam. 
Energeetilise psühholoogia sissejuhatav kursus (kinesioloog, IKC koolitaja Malle Raus) toimus 12.-13. 01.13  Ovaalstuudios. Kordus on 04.-05. mai Athena hotellis, Viimsis.  Registreerimine ja lisainfo tel. 5255658 (Heli) või ep.grupp@hot.ee

Registreerimistasu 20€  Malle Raus`i arveldusarvele

10302011039004  seb tasuda 25. aprilliks, ülejäänud raha hiljemalt 30. aprilliks.
Loe lisaks

Skorpioni päikesevarjutus 13.11: Paabel on langenud, nende liidrid muutuvad nõrgaks

Päikesevarjutusega 13. novembril 2012 on oodata on järgmisi Skorpioni päikesevarjutuse sünkroonsusi: üleloomulikud psüühilised aktiveerumised; surmad otseses ja ülekantud tähenduses; materiaalsete olukordade täielikud transformeerumised; suured võimu ülekanded; uurimised, mis põhjustavad šokki ja pahameeletormi; ressursside vajalikud ja soodsad konverteerimised; kurjuse, kuritegevuse ja salatsemise järeleandmatu paljastamine; korruptsiooni väljapuhastamine; meditsiinilised traumad ja ootamatu teadasaamine haigusest; pühad ja paradigmat lõpetavad paljastused; äkiline rikkuse omandamine; salaühingute suured lõhestumised; vabanemine segadustest; vaimse pühendumise süvenemine; läbimurded psühhoteraapias; vastutuse maksmapanek; avalikud häbistamised; tervise taastumine.
Loe lisaks

Needuste algusaegadest

Enne aastat 751 olid Graali dünastia kuningad täieõiguslikud preestrid; nad olid preesterkuningad, keda nimetati Kalameeskuningateks. Kui roomakatoliku kirik sai 4.sajandil ametlikult riigikirikuks, needsid piiskopid püha dünastia igaveseks ära.  Loe lisaks

Magissa Gabrielle kaugseansid

Olemuslikku energiat vabastavad, taastavad, tasakaalustavad individuaalsed kaugseansid on kättesaadavad alates 01.10.12; kuuteenistustena ühisseansid alates 02.14 vaata  http://telose.ee/sinu-arvamus Loe lisaks

Teadjanaine ehk Magissa (kreeka keeles)

Paljudele inimestele võib tunda, et Magissa ("teadmanaine" kreeka keeles) ja nõid on üks ja sama, kuid see pole nii. Magissa on vahendaja Maa ja Taeva vahel. Ta teab sellest, mis on varjatud, mis on saladus. Temal on kaasasündinud loodusanne näha seoseid peene ja füüsilise maailma vahel. Ta valdab inimteadmisi ja iidset tarkust, selgeltnägemist, vaimset nägemisvõimet ja ravitsemist. Teab elust ja surmast inimlikul tasandil, tunnetab maailma ja inimesi. Tänapäeval teadmanaisest saab öelda, et ta on valitseja läbi selgeltnägemise. Magissa ei saa oma vaimse olemise tõttu kasutada musta maagiat, sest tema vaim on tugevam kui tumedad jõud.


Kui soovid enam teada saada sellest, mida silmaga ei näe või soovid teistega jagada seda olulist, helista 525 56 58, Gabrielle. Galaktilise normi loojana ühendab ta inimkehastusi, florat, faunat, Planeeti, universumeid ja Galaktikat nende algse mustriga. 

Tegelikult tunnetan, et see, mida ma teen, pole turul olemine ega äri, vaid eneseväljendus selle kõrgemas vormis- teenistus, teenimine. Mida enam ma tasemel olen, seda enam olen varustatud sellega, mida mul teenistuseks vaja on. Teenistuses olemiseks saan ma mõõtmatult rohkem kui turul püsimiseks. Sest turgu kui sellist praegu ei ole, see on vaja luua läbi harmoonia. Siis saab hakata looma Galaktilist Normi. Kõige huvitavam praegusel ajastu ongi, et MEIE LOOME GALAKTILISE NORMI. Kuid sellele eelneb uue teadvusetasandi harmoonia ankurdamine planeedil. 

Tasakaal, rahu ja peen tunnetus võimaldavad mul tajuda uue harmoonia ja Galaktiliste Normide loomist takistavaid piiranguid nii inimestes kui süsteemides ja käivitada oma mõttega tasakaalustavaid tervendavaid protsesse lisaks sellele, et kannan välja ka asjakohaseid uutele jõujoontele ja energialiinidele vastavaid galaktilisi infopakette vahendavaid harmoniseerivaid sesioone. 

Uuel ajastul vajatakse uusi energiamustreid, mis muudaksid inimeste elu ja võimaldaksid kogeda midagi uut. Maal tegelevad uute energialiinide loomise ja magnetjõujoonte häälestamisega tegelevad vastavat informatsiooni omavad inimesed - liinimestrid, tegutsedes kooskõlas looduse ja universumi energiatega. Luuakse nii paikseid kui ka globaalseid struktuure. Kõik rahumeelsed, korrastatud dimensioonidega inimesed on mingil viisil teadmatult haaratud uue ajastu kõrgete võnkesageduste jaoks vajalike tingimuste loomisse. 

Inimesed on läbi aegade loonud vaistlikult mustreid. Mustritel on magnetilised omadused, mis täidab nad energiatega. Kõige imelisemad on meie enda algsed mustrid, mis on vaja nüüd esile tuua ja Maa magnetjoonetega harmooniasse viia.

See on mu igapäevane teenistus, aidata inimestel sajandeid kestnud häbi ja hirmu alt välja tuua oma isiklik imeline muster ja lõimida igapäevaelu harmooniasse.

Teadjanaine Gabrielle

iidseid hõnge kandvad teenistused kaks korda kuus alates 
27.03.13 kl.19 merevaatega saalis. 
Oled oodatud oma algseid mustreid leidma endas ja looma oma igapäevaelus.
Enam infot siilike.udus@hot.ee.
Kui see kellelegi ei meeldi, palume olla endaga vaikselt omaette.
Namaste!


Pole ravimatuid haigusi, seletamatuid meeleoluhäireid, arengupuudeid - on kõrvaldamata põhjused. Neid põhjuseid aitab leida seostuteadvustaja Gabrielle kui EEB Stuudios C.R.Jakobsoni 14 (Tallinn), 525 56 58, skype: ddonya.

Seostusteadvustamine on bioenergeetiline ülemeeleline tehnika inimeste kvanttasandite ja substantside vabastamiseks ja taasühendamiseks. Tulemuseks on tasakaal, millega vältimatult kaasneb rahu, raha ja edu (parafraseerides D.Choprat).

Gabrielle on kommunikatsiooni, meediume ja tasakaalustavaid tehnikaid praktiseerinud ja õpetanud nii Eestis kui piiri taga. 

Loe lähemalt http://www.naistemaailm.ee/?id=38723  Loe lisaks