Kuu I veerand 01.aprillini kl 13:21- tajud ja tunnetus

Noorkuuteenistus toimub kolmapäeval, 01.aprillil.
Selle ajani Kuu loomise vägi ergastab tajusid ja tunnetust. Kasutagem seda aega targalt :)

Noorkuuteenistus toetab energeetiliselt teostatud tervenemisi ja tunnetatud/teadvustatud eesmärkide saavutamist eeloleval kevadel kuni Jaanipäevani. Selleks, et teada, mis toimub Noorkuuteenistuse jooksul, on vaja selles osaleda.
Teenistus kulgeb vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu ning tagab tugeva immuunsuse.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid j


Eelmine teenistus
Kevade esimene Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel kl 11.28 ja kestis kaheksa tundi. Kõige intensiivsem oli teenistuse viimane tund kell 18.28-19.28.
Teenistuse toime jätkus kahes faasis kuni kolmapäeva hommikuni.
Esimene faas kestis teenistuse lõpust 12 tundi edasi. Nende tundide jooksul toimus teenistuse jooksul käivitatud tervenemise energeetiline haakumine rakkudesse, jätkuvalt puhastades ja käivitades tervenemist. Tervenemine toimus tervendatud olemusliku energia - peentasandite - mustri järgi. Osalejatel võis olla rahutu öö vastu kolmapäeva. Unenäod võisid näidata neid ebameeldivaid seiku elust, mis olid sügavale rakumälu sügavustesse salvestatud, tekitades haigusi.
Teine faas kestis samuti 12 tundi. Teenistuse järelmõju teise faasi ajal toimus rakkudes rahunemine ja "toidu küsimine". Haigetest seisudest taastumine nõuab jõudu ja toitaineid. Kui organismi toitainevarude depoodes oli piisavalt toidainete varusid, siis oli see faas tunda sügava rahunemise, rahuna ja päädus hea ööunega. Juhul, kui kolmapäeva jooksul oli tunda rahutust, vaja kaaluda, millistest toitainetest on organismis puudu.

Inimkeha rakud peegeldavad peentasandeid ning loovad heaolu, kandes füüsilist/materiaalset elu - suhteid, kodu, rikkust, pere- ja tööelu. Kui rakud on nõrgad ja kahjustatud, kui nendeni ei jõua peentasandite energeetiline info selle kohta, kuidas terveneda, kui eluviis on hävitanud organismi toitainete depoo varud, siis kaob ka tasakaal, heaolu ja küllus.

Kevadpööripäeva järgne esimene loomine toetas tõhusalt sügava tasakaalu loomist igapäevaellu. Kevadportaalid on läbitud.

Järgmine teenistus
Noorkuuteenistus toimub kolmapäeval, 01.aprillil. Selle ajani Kuu loomise vägi ergastab tajusid ja tunnetust. Kasutagem seda aega targalt :)
Noorkuuteenistus toetab energeetiliselt teostatud tervenemisi ja tunnetatud/teadvustatud eesmärkide saavutamist eeloleval kevadel kuni Jaanipäevani. Selleks, et teada, mis toimub Noorkuuteenistuse jooksul, on vaja selles osaleda. Teenistus kulgeb vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele, puhastadeskohti ja toimides tõhusalt lähedastele (sala)kingitusena.

Kuuteenistuste toime käivitab organite tervenemise.
Tervenemine toimub kiiresti, kui organi rakkudes on kerge hälve. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava haigusega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi. Organite rakkude kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega. Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42) 
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'


Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumineEelmine
Kevade esimene loomine 24. märtsil kl 11:28
Järgmine
Roosa Täiskuu 8.aprillil kl 5.45

Kommentaarid

 • Magissa  •  1. aprill 2020
  Kuu liikus II veerandisse kl 13.21.
  Noorkuuteenistus algas 3 tundi hiljem, kui Kuu oli saavutanud oma kasvava väe.
  Noorkuuteenistus kestis vastavalt osalejate vajadustele ja valmisolekule 80 min. Teenistuse jooksul toimus osalejate energiatasandite korrastamine ja tasakaalustamine. Selle tulemusena tõusis elujõud. Neil, kes on järjekindlalt teenistustest osa saanud, tõusis see kuni 90%-ni 100st võimalikust.
  Küsimus: mis oli takistuseks, et eluenergia ei saavutanud maksimum taset? Kuigi see oleks olnud võimalik.

  Järgmine, Täiskuuteenistus on 8.aprilli varahommikul kl.5.35.
  Teenistuse dünaamika ja toime sõltub sellest, kuidas teadvustame piiranguid oma elujõu taastamisel.
  @
 • Magissa  •  4. aprill 2020
  Kuu liikus II veerandisse 1.aprillil kl 13.21.
  Noorkuuteenistus algas 3 tundi hiljem, kui Kuu oli saavutanud oma kasvava väe.
  Noorkuuteenistus kestis vastavalt osalejate vajadustele ja valmisolekule 80 min.
  Teenistuse jooksul toimus osalejate energiatasandite korrastamine ja tasakaalustamine. Selle tulemusena tõusis elujõud.
  Neil, kes on järjekindlalt teenistustest osa saanud, tõusis elujõud kuni 90%-ni 100st võimalikust. 

  Küsimus: mis oli takistuseks, et eluenergia ei saavutanud võimalikku maksimum taset?
  Otsisin vastust sellele küsimusele ja see tuli täna hommikul, laupäeval.  Nimelt enne järgmist teenistust, Roosa Täiskuu teenistust 8.aprillil kl 5.45, toimub Pluto ja Jupiteri ühendus 5. aprilli hommikul kl 5.45.  
  Kuuteenistused on alati järginud planeetide joondumisi, kuid seekord on oluline tähelepanu pöörata sellele Pluto-Jupiteri konjuktsioonile. Kui osade planeetide seisud ei mängi suurt rolli, siis ühendustega on asi teistmoodi. Ühendus on nagu sünd ja surm. Eelmised jõujooned ja suhted  "surevad" ja uued " sünnivad".  Koos teiste jõudude koosmõjuga tekib rütm, milles on suur ülesehitav ( ja kasutamata jätmise korral lammutav) vägi.  See rütm kestab kuni novembrini 2020. Selle sisuks on "plats "puhtaks" energia, mida vaimsetel kehastustel, Loojatel on võimalus täita VAID iseendale toetudes ja iseenda vajadusi arvestades. See töö endaga, mis on iseseisev töö. Teised ja teiste juhised, nägemused, kanaldused ei saa Sinus energiad kokku panna ja neid koos hoida. Töö iseendaga on PRAEGU  väga konkreetne ja tõhus kõigis tasandites, millest oled teadlik.  Saad valida, mida mõtled ja luua mõttemustreid ja saad valida, mida tunned; saab valida meeleolu, saab valida enesetunnet. Võib ju loota ja oodata, et keegi kusagilt tuleb ja teeb elu uueks ja heaks, ja täidab enda tühjustunde, aga tulemust sellel ootamisel ei ole. Jupiteri-Pluto läbi sündiv  portaal jääb toimima pikaks ajaks ja nii saab igaüks süvendada oma olemuse kõikidesse tahkudesse ja harjutada oma tegeliku väe/tervise taastamist. Portaal on avatud kuni novembrini 2020, olles kord nõrgem ja siis jälle tugevam. Kõigepealt enda taastamine, ja siis koos sellega läbi igapäevase elu uueneb kogu meie ühine elu. Palved on head, kuid vaja on ka praktilisi tegusid, muidu energia ei jõua tihedasse.  Meditatsioon on hea, aga meditatsiooni energia on vaja tuua igapäeva elu kõige tavalisematesse sündmustesse, siis saab muutus toimuda.  Manifesteerimine on hea, kuid manifesteerimise järgi tuleb ka elada manifesteeringutes suheldes näiteks "kõige mürgisema inimesega keda tean". Kui endaga ei tegele, siis ei edene. Pole tegevust, ei ole ka tagajärge. 
  Enne Jupiteri-Pluto konjuktsiooni 5.aprillil kl 5.45 on vaja kõigest  vanast vabaneda. Need, kes valitsevad pendlitööd, saavad seda kasutada. On ka võimalus läita tuli (küünal, lõke), keskenduda liigsele ja koormavale ja lubada sellel ära põleda. Samamoodi võib kasutada vee (dušš, vann) puhastavat toimet. 
  See 5. aprilli pühapäev kujuneb vaikseks ajaks. Vana enam pole, ja uut ka veel pole, ja nüüd  on vaja täie tähelepanuga keskendude uue loomisele läbi enda tunnetuse. Jätta kõrvale lõputute artiklite, kanalduste ja spekulatsioonide lugemine ning keskenduda endasse - kuulata muusikat, käia looduses. Proovida kinni püüda mõni ilus hetketunnetus eelolevast novembrist - kes sa oled, mis on su ümber kus kõik on hästi. Piire pole. 

  Järgmine, Täiskuuteenistus on 8.aprilli varahommikul kl.5.35. 
  Teenistuse dünaamika ja toime sõltub sellest, kuidas teadvustame Pluto-Jupiteri portaali avanemise ajal enda taassündi. Kuidas seame kavatsused selliselt, et taastub enesekindlus, elujõud ja tervis täielikult (hiljemalt novembriks). 
  Täiskuuteenistuse ajal eemalduvad veel need vanad kurnavad mustrid, mille eemaldamiseks vaja täiendavat kosmilist abi.

  Täiskuuteenistus toimib ka lähedastele (sala)kingitusena ning vabastab kohti, kui need nimetada enne teenistust. 

  Kui kehas tekivad pinged ja valud, on soovitav osaleda reedeõhtusel Süvaraviseansil. 

Lisa kommentaar

Email again: