"Teadlased on kindlaks teinud, et DNAd on võimalik muuta sõnade ja sagedustega. Muidugi ei ole selleks kõik võimelised."

Artikkel:  http://www.collective-evolution.com/2011/09/02/scientist-prove-dna-can-be-reprogrammed-by-words-and-frequencies/

tõlkimisel eesti keelde.

~

"Maa tuumas paiknev inimrassi morfogeenne väli Amenti sfäär, mis sisaldab 12dimensioonilise teadlikkusega bioloogilise vormi arengumustreid, sai iidsetel aegadel hävitatud. Amenti sfäär on praeguseks taastatud ja laetud Maa tuuma. Protsess kestis detsembrist 2010 kuni novembrini 2011. Nüüd on inimese 12säielise DNA kogu morfogeenne kirjeldus jälle aktiivne ja igaühele kättesaadav oma füüsilise DNA korrastamiseks."

Teadlased räägivad: 

http://alkeemia.ee/artiklid/Muut-mille-onge-langemine-voib-pohjustada-vahki/l-130/c-786/


Olemusliku energia tasakaalustamise põhiline eesmärk on avardada teadvust, teadlikkust endast ja oma olukorrast. Tasakaalustamine on lõimunud 12-säielise DNA taastamise, aktiveerimise ja puhastamisega (sh pärilikest haigutest, ka vähk).

See on uute võimaluste algus, võimalus tõusta kõrgemale sageduslikult ehk hõlmata laiemat tajude sagedusspektrit. Saavad hakata avanema meie uinuvad meeled ja toimuma paranemised seni parandamatustest haigustest.


See korrastus on saanud võimalikuks alates aastast 2000, mil algas 17aastane dimensioonidevaheliste portaalide ehk täheväravate avamise tsükkel. Viimati toimus sarnane aktivatsioonitsükkel 22 346. aastal enne Kristuse sündi. Täheväravad on aktiivsed ainult 200 aastat. Neid portaale on palju, suurem osa neist on täielikult unustatud. Neist tuntumad on “Smaragdtahvlites” Hermes Trismegistose kirjeldatud 12 Amenti saali. Neil on maakeral tegelikud füüsilised asukohad, näiteks Giza platool Kairo lähedal asub neljas Amenti keskus. Oma ühendatuse tõttu universumi teiste galaktikatega ja dimensioonidega on täheväravad olnud kiiva võitluse objekt erinevate kosmiliste jõudude vahel mitmete aastatuhandete vältel. Täheväravaid on viis liiki. Amenti saalid on portaalid, mis eeldavad sisenejalt DNA 12 täielikult aktiveeritud säiet ehk inimest 12dimensioonilise teadlikkusega. Aga on ka näiteks kolmedimensioonilise teadlikkusega bioloogia jaoks mõeldud väravaid. Numbrid tähendavad, et nende portaalide kasutamiseks peab kasvatama inimene oluliselt enda teadlikkust, et olla suuteline aru saama nende toimimise mehhanismidest ja suundadest, mida kasutada edasiliikumiseks. On vaja teha tööd oma mitmedimensioonilise anatoomiaga, st tšakrate, morfogeensete väljade, DNA uinunud osadega nende aktiveerimiseks, korrastamiseks ja taas terviklikuks muutmiseks. Selleks on EEB seansid (olemusliku energia tasakaalustamine) määrava tähtsusega.

Kõik vajalik on inimeses endas olemas,  Heli M. Gabrielle olemuslikku energiat tasakaalustavad seansid vaid aitavad avastada teed enda olemuse kõrgemate aspektide teadvustamiseks ja nendega suhtlemiseks. Näha ennast ja kõiki teisi ühe kõikse looja lõpmatult mitmekesise väljendusena. Näha seda ja tunnustada ning austada seda valikuvabaduse kingitust, mida me kõik erandita omame. Meie olemegi ju üks looja eneseavaldus. Kõik vajalik ongi meis enestes olemas. Avagem selle siis kõigi jaoks. Väljendame oma tänu ja armastust, lahket toetust ja mõistvat julgustust kõigele meie ümber ja meie sees.

 

Aasta 2012 on paljude meelest maailmalõpuaasta. Maiad ennustasid siis maakera telje pöördumist, nagu juhtus ligi 12 000 aastat tagasi. Maavärinad on tänaseks juba maa telge liigutanud, see on teaduslik fakt, mitte paranoia. Kas selle teljega on nii või teisiti, aga üks ajastu on jõudmas ilmselgelt lõpule ja suur muutus on ees. Nihe toimub eelkõige inimese teadvuses, mis väljendub teadlikkuse hüppelises avardumises. Saame teadlikuks oma galaktilisest ja ka laiemast, universumi kodakondsusest ehk teisiti öeldes elust, mis meie ümber kihab. Sellega seoses võib meenuda, et erinevate tähesõdade ja katastroofide käigus on inimene Maal korduvalt täielikult hävitatud ja iga kord uuesti taastatud. Viimane suur häving oligi aastal 9558 enne Kristust, mis oli seotud Atlantise katastroofiga. Palju varem, nn elektrisõdade käigus sai kannatada Maa tuumas paiknev inimrassi morfogeenne väli Amenti sfäär, mis sisaldab 12dimensioonilise teadlikkusega bioloogilise vormi arengumustreid. Amenti sfäär on praeguseks taastatud ja toimub tema uuesti laadimine Maa tuuma. Protsess kestab detsembrist 2010 kuni novembrini 2011. Siis on inimese 12säielise DNA kogu morfogeenne kirjeldus jälle aktiivne ja igaühele kättesaadav oma füüsilise DNA korrastamiseks. 


Enam hoolivust, avatud südant ja vaadet; olla teadlik, panna tähele, kuulda ja näha ning olla sallivamad. Igaüks mõistab käesoleva aja muutusi omal moel ja elab neid omal moel läbi. Igaühel on oma tee selles protsessis käia. Me tunneme kõigi oma meeltega muutusi Maa energiates. See tähendab tema teadvuse muutumist. Me oleme Maaga nii lahutamatult seotud, et on võimatu neid muutusi mitte märgata. Mis toimub Maa energiastruktuuridega, toimub ka inimese omadega ja vastupidi.

 

On saabunud aeg oma energiakehad ja 12-säieline DNA häälestada ja tasakaalustada, et taas luua vabadus täisteadvuses oma ellu.

 

helimartha.gabriel@gmail.com

525 56 58