Nende tunnete järjekindel praktiseerimine igapäevaelus, olgu see teadlik või alateadlik, kustutab eluenergia:


 HÄBI            VIHA          HIRM            SÜÜ

 

häbelikus                     väärtusetus

 

uhkus                             hoolimatus

 

valelikkus              valehäbiKuna muster planeedi ümber on alates 27.juunist täiesti muutunud, avardunud ja 16,juuliks on tekkinud palju uusi peenenergia nüansse, siis astroloogidel on õigus - kohati tundub, et meel hämardub. 
Kaardistasin uued mustrid ja liinid. Selle käigus jõudsin väga kaugetesse aegadesse, võiks nimetada eoonidesse. Seal kauges ajas sätiti eelmise tsivilisatsiooni meesenergiate jõustruktuure. Naisenergia ajastu algas 21.12.12. Meile, Täheseemnetele, kellele teostan seansse, poogiti siis külge väärikus ja ausus, mis tunduvad olema meie alateadvuses kõrvuti häbi, süü, viha, hirmu jt madalate massiividega, kuid eemaldatavad kui võõrkogumid (nt surnute hinged) meie energiaväljast. 
Nn väärikuses ja aususes elamine tekitab meile psüühilisi vastuolusid, enesesabotaaži. Me ei julge ennast tunnetada - sest väärikus on vahel; ja me ei julge ennast väljendada - sest peame olema ausad väärikusele kohaselt; - ning sellega tekitame endale liigseid kannatusi. 
Noh, eks inimene harjub kõigega. 
Kuid nüüd on aeg need "kaunistused" oma energeetilisest kasukast maha visata. 
Kõigil meil on ühine häires meridiaan, millega seni pole tegeldud: esi-keskmeridiaan. Selle korrektuuripunkt on huule all lohus, afirmatsioon 
Ma olen väärtuslik.

Mitte väärikas vaid väärtuslik.

Me saame nüüd aru, kuidas meid alateadlikult kogu aeg juhitud on. Kas me ikka oleme piisavalt väärikad ja ausad maailmakodanikud... no osavaid kahtlejaid on läbi elude palju olnud. Nii me oleme sündinud siia häires esikeskmeridiaaniga. Mis ammu meisse poogitud väärikuseideaali ja aususe pinnalt. Mustrid, mustrid ... Ja eks meidki on õpetatud iseennast ja üksteist aususele kutsuma, ja väärikad olema, ning nendel tasanditel osavalt manipuleerima.

http://telose.ee/sinu-arvamus

~


Biohologrammi kui meie füüsilise kehastuse mudeli tervendamise teaduslik põhjendus:

 http://www.ajna.com/archives/articles/science/from-helix-to-hologram.php