Tähesajus Täiskuu

L 04.11.2017  - Täiskuuteenistus
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest.
Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, ikka eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.

Täiskuuteenistus aitab sisemist juhatust selgemaks klaarida.
Täiskuuteenistuse dünaamika ja kestvuse määravad osalejate vajadused ja taotlused, kuid teenistuste intensiivsus ja sügavus saab võimalikuks praeguste planeetide joondumiste tõttu. Nii Chironi retrogaad kui Jupiteri/Päikese konjuktsioon Skorpionis (alates 26.10) võimendavad osalejate võimalusi seni lahendamata ja sügaval peidus olnud teemade lahendamiseks; lõplikuks vabastamiseks karma piirangutest, kui soovite.

Kuutemplisse sisenejatele saab osaks sügavaim ja hapraim energiasüsteemi taastamine iga osaleja enda algsupärase, ainulaadse mustri järgi.
Eelmine
Kasvava Kuu vägi
Järgmine
Kahaneva Kuu novembrimaagia

Kommentaarid

 • Magissa  •  4. november 2017
  SISSEJUHATUS sellele, mis toimub Täiskuuteenistuse ajal seoses sisetunde ergastamisega: https://evatenter.com/2017/11/03/nadala-horoskoop-06-11-12-11-2017/

  Te üllatute, lugedes teenistuse hiljem käiku, millisel moel ja kuhu meie sistunne maetud on (olnud).

  Teenistusest osalust on võimalik veel kinnitada annetusega Südamerahu kontole.
 • Magissa  •  6. november 2017
  Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning abiks on langevale tähele soovi esitamine. Neile võib anda täitmiseks ka oma südamesoove, eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.
  Täiskuuteenistus aitas sisemist juhatust selgemaks klaarida.

  Täiskuuteenistuse tagasisidet alustan tsitaadiga Eva Tenteri eeloleva nädala tervendavast horoskoobist. Ma ei oskaks sisetunde osakaalu meie elus paremini sõnastada kui tema (ja tema inglid) seda teevad:

  "Inglid ütlevad, et sellel momendil on tugev seos inimese isikupäraga. Ma mõistan seda ühest küljest nii, et kõnealuse energia rakendamiseks on nüüd vaja käituda äärmiselt tugevalt kooskõlas oma isikliku sisetundega. Teisest küljest aga tundub, et tollest pöördemomendist edasi on meil võimalik oma elu hulganisti isikupärasemaks kujundada. See omakorda tähendab seda, et meile kas antakse nüüd uusi vahendeid selleks, et oma elu isikupärasemaks muuta või saabub energeetiliselt suur hulk uut loomingulist infot, mis sisaldab igaühe jaoks uusi isikupäraseid lahendusi. Tõenäoliselt töötab see energialaine muidugi mõlemat pidi. Ja siin on loomulikult jälle see konks juures, et seda lainet peab igaüks ise tabama ja hoomama selleks, et sealt teavet/ edasiviivat jõudu jms kätte saada.

  Kuidas selliseid energialaineid hoomata? See protsess käib ikka ja ainult läbi oma isikliku sisetunde. Inglid ei väsi kordamast – naabrinaiste, sõbrannade, sõprade ja presidendi soovitustest jääb alati vajaka. Kuni te ei kuula oma isiklikku sisetunnet, jääb teie elu alati mingit pidi lonkama. Mitte kuskil pole olemas inimest, kes saaks teile asendada teie isiklikku sisetunnet ja sellelt saadavaid juhiseid. Mitte keegi ei peagi saama seda asendada, sest te olete loodud terviklikuks olendiks, kes on absoluutselt 100% võimeline ise oma elu elama. See ei tähenda seda, et teiste inimestega ei tohikski suhelda või kuidagimoodi lävida. Absoluutselt mitte! See tähendab vaid seda, et te ei ole loodud kellestki või millestki välisest sõltuma. Te olete loodud seisma julgelt oma jalgadel – iga kell, iga päev, igas olukorras. Teistega võib alati suhelda, kuid neile ei tohi kunagi anda oma elus juhtivat rolli. Oma elu juhite te ise. Kui te annate selle rolli kellelegi (või millelegi) teisele, siis jääte te haigeks. Need haigused hakkavad kõigepealt kummitama kergemal kujul ning süvenevad järjest raskemaks, kuni lõpuks hääbute täielikult – seda muidugi juhul kui te oma elus midagi ei muuda ja jätkuvalt lubate kellelgi (või millelgi) teisel oma elu juhtida.

  Küsin inglitelt, kas jõudsime praegu kõigi haiguste ja maisete hädade alg-alg-alg põhjuse teadasaamiseni? Nad kinnitavad – jah, nii see on. Kõigi haiguste ja hädade tõeliseks algpõhjuseks on see, et inimene on andnud oma elu juhtrolli kellelegi teisele või ka millelegi teisele.

  Mida te mõtlete “millelegi teisele” all?

  Nad ütlevad, et siinkohal mõtlevad nad sõltuvusi erinevatest välistest ainetest.

  Iga säärane sõltuvus võtab inimese elus juhtrolli enda kätte."

  Kuutempli teenistused on teostunud juba kolm ja pool aastat iga kuufaasi vahetumise ajal, seega neli korda kuus, aastas umbes 50 teenistust. Need tervendavad teenistused on pärand eelmistest kõrgajastu elude tervenemise tehnikates, mis nüüd, uuel ajastul taas meenuvad neile, kes ka eelmistes eludes inimkonna teenistuses olnud. Teenistuste läbiviimist ei saa õppida, see on loomupärane anne kombinatsioonis eelnevte kogemustega.

  Mis eristab Kuutempli teenistusi teistest tervendavatest kaugseanssidest?

  Kuutempli teenistused käivituvad vastavalt osalejate ootustele, vajadustele ja teadvustatud taotlustele. Seega teenistuse toime on seda tõhusam, mida osavamalt osalejad taotlusi seavad, tunnetades oma olemuslikke vajadusi, järgides oma sisetunnet. Siinkohas tekib mõnikord vastuolu - kui osaleja energeetika ja hingeelu on niivõrd kahjustatud, et ta kurnab ennast halbade valikutega ja/või elades teiste elu. Tulemusena oma olemuslikud vajadused on tunnetamata. Tulemuseks on kujunenud tervisehäired, suhtedraamad, töö/teenistuseraskused, materiaalsus kaob, kohati painab masendus ja lootusetus. Sellisel juhul on Kuutempli teenistused ülikasulikud, sest neis osaledes taastub osaleja terve energeetika järk järgult, koos energiaga liigub ka info heade valikute kohta, enda jaoks ainuõigete valikute kohta - see tähendab selgineb sisetunne. Sisetunne viib meid alati selliste igapäevaste valikuteni, mis samm sammult aitavad taastada tervise, korrastada suhted, valida tulusa teenistuse, ja tulemusena tunda enneolematut rõõmu igapäevastest väikestest asjadest.

  Kuutempli teenistused toimuvad distantsilt just sinna, kus osalejad momendil on. Iganädalased teenistused käivituvad kuufaaside vahetumise ajal, kuid alati mitte täpselt sel momendil, kui kalendri järgi kuufaas vahetub, vaid osalejatele sobival ajal - öösiti, hilisõhtuti, varahommikuti, seda sellisel moel, et ei takista osalejate igapäevaelu.

  Igal kehastusel on oma ainulaadne energiamuster, mis on sama dünaamikaga nagu tema geneetiline kood ja DNA-gi, mis on igal inimesel ainulaadne.

  Energeetika taastamine käivitab ka DNA ja geneetilise koodi tervenemise (see tähendab, et ajapikku saavad lahenduse ka sellised geneetilised haigused, nagu seletamatu rasvumine, närvisüteemi nõrkus jms).

  Kokkuvõtteks:

  Kuutempli teenistused toimuvad selleks, et omandada selge sisetunne, taastades osalejate energeetika igaühe algse olemusliku mustri järgi. Tulemusena käivitub tervenemine igal tasandil, ja seda jõudsamini, mida selgemaks muutub sistunne heade (tervislike) valikute tegemiseks.

  4.11 Täiskuuteenistus tähesajus oli märgilise tähendusega, sest selle täiskuuga algas kolmeaastane periood. Selle kolmeaastase perioodi jooksul annavad taevased väed (mis on meie kõrgemad aspektid) meile siin planeedil võimaluse kogu oma senine elu ümber mängida. Selle täiskuuteenistuse märgiline mõju kestab Kuu loomiseni L 18.11.2017 13:42 . Ka eelolevad teenistused - Kahaneva kuu teenistus 10.novembril ja Kuuloometeenistus 18.novembril aitavad meil sellesse küllust loovasse perioodi häälestuda.

  Millal toimus ja mis toimus selle märgilise tähesajus Täiskuuteenistuse ajal seletan peale seda, kui olen järgnevalt esitanud esoteerilise astroloogi ülevaate praegusest täiskuuajast ja eelolevst kolmest aastast:

  "Praegune Täiskuu Sõnnis võimaldab vaimsete seaduste ja universumliku korra sügavamat tajumist. See aitab kaasa sisetunde ergastamisele, et suunata enda ja kaaskonna igapäeva elu olemuslike vajaduste radadele. See mõjutab suhete kujundamist usalduse ja tõese väärtustamise alusel.

  Nüüd tekib üles ka küsimus: kuidas oleme kasutanud oma ressursse sel aastal?
  Selle jõukuse kasutus kaalutakse nüüd vaimses plaanis ja see määrab, mille osaliseks me saame eelolevatel päevadel. Kui oled olnud hooliv ja heatahtlik, avaldub see nüüd su elus maagilisel moel. Aga kui sa oled selle osa oma elust mööda lasknud, kivistub see su saatusesse praegusel ajal.

  Kui me väärtustame ebavajalikke asju, eemaldume vaimsetsest seadustest ja korrast, mis on meie igapäevaelu nähtamatuks ja vääramatuks vundamendiks. Taevakeha Athena retrogaad Sõnni tähtkujus käesoleva täiskuu ajal saadab meile sõnumi, mis innustab toetuma sügavast tarkusest juhitud väärtustele. Vaid siis, kui me väärtustame neid vaimseid põhitõdesid, saavutame tõelise KÜLLUSE oma elus.

  Kes iganes on kummardanud ebajumalaid, neil on just selle täiskuu ajal võimalus teha kannapööre. Teha otsus avastada vaimne kord ja seadused kooskõlas oma ainulaadsete olemuslike vajadustega. Tee, mis iganes vaja - palveta, mediteeri - avastamaks oma põhjatu sisemine küllus. Sea taotluseks leida just need rajad ja tehnikad, mis sind selles toetavad. /vaata ka http://magissa.ee/star - tõlkija märge/.

  Praegune täiskuu aeg on soodus aeg ümber vaadata parterluste ja koostööde senine perspektiiv vaimsete seaduste valguses. Pea seda meeles, sest eelolev kuu loomine L 18.11.2017 13:42 toob kaasa toetuse seniste suhtedünamikate ja aluste ümbervaatamaiseks ja uute alustamiseks. Sama kindel kui see, et Veenus on opositsioonis Uraaniga praegusel täiskuu ajal, on kindel ka see, et senised suhted leiavad tulevikus ootamatu väljundi sellisel moel, mida pole kuidagi osanud oodata. Kui nii juhtub, siis meenuta seda, mis siin kirjas ja järgi sisetunnet kui vääramatut ja ainuõigeid juhiseid uue suhtevundamendi kujundamisel. Ainult nii saad sa kõrgemat juhatust oma kõrgematelt aspektidelt.

  See jutt kehtib eriti järgmisel nädalal toimuva kohta. Jälgi hoolega märke, mis viitavad uutele väärtustele ja pea meeles, et neid on vaja ka asjakohaselt hinnata. Sest ka Päike Skorpionis võimendab senivarjatud väärtuste esiletõusmist. Selleks, et mõista, mida me tegelikult väärime ja kuhu tähelepanu pööraksime. Kasuta seda aega enda kasuks täiega. Ja siis jälgi sünkroonsuseid, mis su ellu tekivad - st asjad lihtsalt hakkavad juhtuma sulle kasulikul moel sinust (nagu) sõltumata.

  Blokeeringud külluse ja heaolu saavutamisel on tänapäeval masenduse põhiallikad. Isegi neile, kes peavad ennast teadlikuks, spirituaalseks, või esoteerilisteks praktikuteks. Me teame, inglid ju soovivad kosmilist küllust kõigile. Kasutagi ära eelolev täiskuu aeg selleks, et tajuda külluseblokeeringute olemust ja muuta nad endale külluseseemeteks, sh mittemateriaalse, vaimse külluse algosadeks.

  Kingitused, aarded, luksus ja materiaalsed auhinnad on oluline teema praeguse täiskuu ajal. Kuna see teema valmistab meid ette eelolevaks kolmeks aastaks, kui Saturn läbib Kaljukitse tähtkuju. Maa elemendi osa meie eludes testitakse, laiendatakse ja hinnatakse sel perioodil, olgem valmis hindama neid maaelemendi kingitusi, mis saavad meile osaks selle eepilise transiidi ajal kolme aasta jooksul. See toob kaasa ka nii mõnegi kehastuse tõusmise kõrgemale tasemele, suuremat produktiivsust nõudvale positsioonile. Ole siis selleks valmis!

  Olgu see täiskuuaeg sulle magus, rikas ja prodiktiivne."

  Astroloog Salvador Russo / vaba tõlge Magissa Gabriella

  Suhtu endasse kui kaunisse kristallilisse aardesse. Valgus, mida me jagame, õnnistab meie elu, võimeid ja tulevikku. www.starseedastrology.com/ascension-crystals

  Peale sellist hingekosutavat lugemist esitan tagasiside selle kohta, millal toimus ja mis toimus Täiskuuteenistuse ajal.

  Kuigi Täiskuu tipp oli laupäeva hommikul kl 7.23, algas sel ajal alles ettealmistus teenistuseks. Kuutempli uksed jäid Täiskuuteeistusele sisenejatele avatuks kuni laupäeva keskööni.

  Teenistus toimus laupäeva öösel vastu pühapäeva kl 3 ja kestis 40 minutit.

  Selle aja jooksul tõusis osalejate vibratsioon enneolematusse kõrgusesse, lubades tervenemise igal tasandil ja häälestades nad eeloleva kolme aasta küllust loovasse sagedusse. Teiste sõnadega, Täiskuuteenistusest osalejad läbisid portaali ja sisenesid täiesti uude etappi oma elu(de)s.

  Portaal avaneb veel ka Vanakuu 10.11 ja Kuuloometeenistuse 18.11 ajal.

  Täiskuuteenistuse toime füüsilisel tasandil mõjus tervendavalt närvisüsteemi neile häiretele, mils olid põhjustatud
  geneetiliste defektide ja ealiste iseärasustega kaasnevate kõrvalnähtude poolt.

  Täiskuuteenistus toimis ka perifeerse närvisüsteemi häirete tervendamisel, eriti kraniaalnärvide haiguste puhul. Tervenesid ka need osalejad, kel oli ajukoe erutushäired ja unehäired. Mõningatel puhkutel käivitus lõplik tervenemine, mõnel puhul on vaja jätkuvaid tervendavaid ja taastavaid impulsse.
  Täiskuuteenistuse ajal eemaldati ka nende seisundite algpõhjused, mis olid seotud eelmiste elude kogemustega.
  Põhjalikumalt mu neid eemaldamise tehnikaid selgitada ei lubada.

  Eelpool nimetatud närvisüsteemi seisundid ja nende algpõhjused takistasid sisetunde tajumist ja/või selle järgimist.

  Kohtumiseni eeloleval portaalide avamise teenistusel, öösel vastu 11.11!

  Armastusega

Lisa kommentaar

Email again: