Kahaneva Kuu novembrimaagia

R 10.11.2017 22:36 hinged räägivad meiega kahaneva kuu teenistusel. Avanevad kolmeaastase tsükli külluseportaalid. Sisenemine teenistusse reede keskööni. Vaata kommentaari artikli lõpus.

Kahaneva Kuu maagias avanevad portaalid eeloleva kolme aasta külluseperioodi.
Ka hinged räägivad meiega kahaneva kuu teenistusel öösel vastu laupäeva 11.11.
See on ka taas kõikvõimas tähesaju aeg (põhja-tauriidid). Taevakehadelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust. Neile võib anda täitmiseks oma südamesoove, ikka eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.
Kahaneva Kuu Teenistus aitab sisemist juhatust selgemaks klaarida.
Eelmine,  4.11 Täiskuuteenistus tähesajus oli märgilise tähendusega, sest selle täiskuuga algas kolmeaastane periood. Selle kolmeaastase perioodi jooksul annavad taevased väed (mis on meie kõrgemad aspektid) meile siin planeedil võimaluse kogu oma senine elu ümber mängida. Selle täiskuuteenistuse märgiline mõju kestab Kuu loomiseni L 18.11.2017 13:42 . Seega ka eelolevad teenistused - Kahaneva kuu teenistus 10.novembril  ja Kuuloometeenistus 18.novembril aitavad meil sellesse küllust loovasse perioodi häälestuda.
Kuigi möödunud Täiskuu tipp oli laupäeva 4.10 hommikul kl 7.23, algas sel ajal alles ettealmistus teenistuseks. Kuutempli uksed jäid Täiskuuteeistusele sisenejatele avatuks kuni laupäeva keskööni.
Teenistus toimus laupäeva öösel vastu pühapäeva kl 3 ja kestis 40 minutit. Selle aja jooksul tõusis osalejate vibratsioon enneolematusse kõrgusesse, lubades tervenemise igal tasandil ja häälestades nad eeloleva kolme aasta küllust loovasse sagedusse. Teiste sõnadega, Täiskuuteenistusest osalejad läbisid portaali ja sisenesid täiesti uude etappi oma elu(de)s. Nagu öeldud, portaal avaneb veel ka  Vanakuu 10.11 ja Kuuloometeenistuse 18.11 ajal.
Täiskuuteenistuse toime füüsilisel tasandil mõjus tervendavalt närvisüsteemi neile häiretele, mis olid põhjustatud geneetiliste defektide ja ealiste iseärasustega kaasnevate kõrvalnähtude poolt. Täiskuuteenistus toimis ka perifeerse närvisüsteemi häirete tervendamisel, eriti kraniaalnärvide haiguste puhul. Tervenesid ka need osalejad, kel oli ajukoe erutushäired ja unehäired.
Mõningatel puhkutel käivitus lõplik tervenemine, mõnel puhul on vaja jätkuvaid tervendavaid ja taastavaid impulsse.
Täiskuuteenistuse ajal eemaldati ka nende seisundite algpõhjused, mis olid seotud eelmiste elude kogemustega. Põhjalikumalt mu neid eemaldamise tehnikaid selgitada ei lubada. Need nimetatud närvisüsteemi seisundid ja nende algpõhjused takistasid sisetunde tajumist ja/või selle järgimist.

Miks toimub eeloleva  tähesajus Vanakuuteenistuse@`10.11 osalejatele külluse portaalide avanemine kolmeks aastaks? Seletuse annab esoteerilise astroloogi praeguse hetke analüüs: 
"Praegune Täiskuu Sõnnis võimaldab vaimsete seaduste ja universumliku korra sügavamat tajumist. See aitab kaasa sisetunde ergastamisele, et suunata enda ja kaaskonna igapäeva elu olemuslike vajaduste radadele. See mõjutab suhete kujundamist usalduse ja tõese väärtustamise alusel.

Nüüd tekib üles ka küsimus: kuidas oleme kasutanud oma ressursse sel aastal?
Selle jõukuse kasutus kaalutakse nüüd vaimses plaanis ja see määrab, mille osaliseks me saame eelolevatel päevadel. Kui oled olnud hooliv ja heatahtlik, avaldub see nüüd su elus maagilisel moel. Aga kui sa oled selle osa oma elust mööda lasknud, kivistub see su saatusesse praegusel ajal.

Kui me väärtustame ebavajalikke asju, eemaldume vaimsetsest seadustest ja korrast, mis on meie igapäevaelu nähtamatuks ja vääramatuks vundamendiks. Taevakeha Athena retrogaad Sõnni tähtkujus käesoleva täiskuu ajal saadab meile sõnumi, mis innustab toetuma sügavast tarkusest juhitud väärtustele. Vaid siis, kui me väärtustame neid vaimseid põhitõdesid, saavutame tõelise KÜLLUSE oma elus.

Kes iganes on kummardanud ebajumalaid, neil on just selle täiskuu ajal võimalus teha kannapööre. Teha otsus avastada vaimne kord ja seadused kooskõlas oma ainulaadsete olemuslike vajadustega. Tee, mis iganes vaja - palveta, mediteeri - avastamaks oma põhjatu sisemine küllus. Sea taotluseks leida just need rajad ja tehnikad, mis sind selles toetavad. /vaata ka http://magissa.ee/star/kahaneva-kuu-novembrimaagia - tõlkija märge/.

Praegune täiskuu aeg on soodus aeg ümber vaadata parterluste ja koostööde senine perspektiiv vaimsete seaduste valguses. Pea seda meeles, sest eelolev kuu loomine L 18.11.2017 13:42 toob kaasa toetuse seniste suhtedünamikate ja aluste ümbervaatamaiseks ja uute alustamiseks. Sama kindel kui see, et Veenus on opositsioonis Uraaniga praegusel täiskuu ajal, on kindel ka see, et senised suhted leiavad tulevikus ootamatu väljundi sellisel moel, mida pole kuidagi osanud oodata. Kui nii juhtub, siis meenuta seda, mis siin kirjas ja järgi sisetunnet kui vääramatut ja ainuõigeid juhiseid uue suhtevundamendi kujundamisel. Ainult nii saad sa kõrgemat juhatust oma kõrgematelt aspektidelt.

See jutt kehtib eriti järgmisel nädalal toimuva kohta. Jälgi hoolega märke, mis viitavad uutele väärtustele ja pea meeles, et neid on vaja ka asjakohaselt hinnata. Sest ka Päike Skorpionis võimendab senivarjatud väärtuste esiletõusmist. Selleks, et mõista, mida me tegelikult väärime ja kuhu tähelepanu pööraksime. Kasuta seda aega enda kasuks täiega. Ja siis jälgi sünkroonsuseid, mis su ellu tekivad - st asjad lihtsalt hakkavad juhtuma sulle kasulikul moel sinust (nagu) sõltumata.

Blokeeringud külluse ja heaolu saavutamisel on tänapäeval masenduse põhiallikad. Isegi neile, kes peavad ennast teadlikuks, spirituaalseks, või esoteerilisteks praktikuteks. Me teame, inglid ju soovivad kosmilist küllust kõigile. Kasutagi ära eelolev täiskuu aeg selleks, et tajuda külluseblokeeringute olemust ja muuta nad endale külluseseemeteks, sh mittemateriaalse, vaimse külluse algosadeks.

Kingitused, aarded, luksus ja materiaalsed auhinnad on oluline teema praeguse täiskuu ajal. Kuna see teema valmistab meid ette eelolevaks kolmeks aastaks, kui Saturn läbib Kaljukitse tähtkuju. Maa elemendi osa meie eludes testitakse, laiendatakse ja hinnatakse sel perioodil, olgem valmis hindama neid maaelemendi kingitusi, mis saavad meile osaks selle eepilise transiidi ajal kolme aasta jooksul. See toob kaasa ka nii mõnegi kehastuse tõusmise kõrgemale tasemele, suuremat produktiivsust nõudvale positsioonile. Ole siis selleks valmis!" 
Olgu see täiskuuaeg sulle magus, rikas ja produktiivne." 
Astroloog Salvador Russo / vaba tõlge Magissa Gabriella
Suhtu endasse kui kaunisse kristallilisse aardesse. Valgus, mida me jagame, õnnistab meie elu, võimeid ja tulevikku. www.starseedastrology.com/ascension-crystals 

Kuutemplisse sisnemise juhised on artiklist allpool kommentaaris.
Oled oodatud :)
Eelmine
Tähesajus Täiskuu
Järgmine
L 18.11.2017  - Kuu loomine - toimub teenistus

Kommentaarid

 • MAGISSA  •  11. november 2017
  Kahaneva Kuu teenistusel osaluse kinnitamine kestis reede keskööni. Kohe keskööl algas ka teenistuse, mis kestis kolm tundi.

  Teenistuse ajal toimus osalejate energiasüsüsteemist hirmu mustrite eemaldamine kõikidel tasanditel.

  Hirm on takistanud senini meile sobiva külluse ja heaolutasandi loomist. Hirmu mustrid polnud pelgalt vaid peentasanditel nähtavad. Hirmu massiivid olid ka alateadvusesse salvestatud. Alateadvuse hirmumustrid olid saanud meie igapäeva mõtlemis- ja käitumismustrite osaks, selleks osaks meie igapäevaelu, mida me ei teadvustanud. Arvasime, et teatud reaktsioonid, tunded ja valikud ongi meie eripära. Kuid tegelikult kahjustasid meie tervet olemuslikku energiasüsteemi.
  Ja kohati mõned inimesed olid nende hirmufaktorite üle endas ka uhked, rääkides pidevalt kõigile nii "Ma olen selline inimene, kes nendes situatsioonides käitub/mõtleb niimoodi, (kuigi see mind ja teisi kahjustab)".
  Olge tähelepanelik oma kõne- ja ka mõttepruugi mustrite osas. Kas sina oled see inimene, kes tihti sildistab ennast selliste väljenditega "MA OLEN SEE INIMENE/tähtkuju/tegelena, kes ALATI TEEB/REAGEERIB/MÕTLEB SEDA SELLISTES OLUKORDADES?
  Nendest mustritest on vaja ellolevatel aegadel loobuda. Enda sildistamisest/õigustamisest hirmu mustritele allumiseks on vaja loobuda, et saavutada ihaldatud heaolu ja vabadus. Ma ise aheldame ennast oma käitumismustritega, seda ise teadvustamata, hirmu mustritesse ja võtame ära vabaduse, heaolu, külluse.

  11.11 kahaneva kuu teenistus vabastas sellise käitumise mustrid energeetikast ja alateadvusest. Jälgige oma käitumis/mõttemutreid ja korrigeerige neid teadlikult.

  Kõneksolev teenistus mõjuta virgutavalt ka hormonaalsüsteemi. Teenistusel oli tõhus toime eriti neile, kel seletamatu kalduvus ülekaalule. Ja mis on huvitav järeldus? Ülekaalu algpõhjsuseks on aegade jooksul energiasüsteemi ja alateadvusesse salvestatud hirm, mis mõjutab hormaonaalsüsteemi tööd, sundides rakkudel vett säilitama.

  Teenistus toimis tõhusalt ka ajutegevusele, mõjutades ajupoolkerade tasakaalustamist. On aeg enam järgida südame häält, kuulata sisetunnet. Teenistuse toime aitab kaasa neile, kes teadlikult on asunud oma sisetunde kuulatamise teele. Sisetunne on loova elu allikas, mille kaudu loome heaolu, tehes õigeid valikuid. Halvad valikud kujundavad kurnavad seisundid ja tervisehäired.
 • MAGISSA  •  11. november 2017
  "Hingede" mõju meie eludes väheneb. Oluline on oma algse olemise taastamine ja kehtestamine.

  Olge säravad!

Lisa kommentaar

Email again: