L 18.11.2017  - Kuu loomine - toimub teenistus

Tähesaju (leoniidid) hetkel, Kuuloometeenistuse ajal avaneb portaal, mis eostab külluse eelolevaks kolmeks aastaks. 

On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

 1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

 2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
 3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
 4. variant: erakohtumine panusega 150 või
 5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

Oled oodatud!

Eelmise, Kahaneva Kuu teenistusel osaluse kinnitamine kestis reede 11.11 keskööni. Kohe keskööl algas ka teenistus, mis kestis kolm tundi.
Teenistuse ajal toimus osalejate energiasüsüsteemist hirmu mustrite eemaldamine kõikidel tasanditel.
Hirm on takistanud senini meile sobiva külluse ja heaolutasandi loomist. Hirmu mustrid polnud pelgalt vaid peentasanditel nähtavad. Hirmu massiivid olid ka alateadvusesse salvestatud. Alateadvuse hirmumustrid olid saanud meie igapäeva mõtlemis- ja käitumismustrite osaks, selleks osaks meie igapäevaelu, mida me ei teadvustanud. Arvasime, et teatud reaktsioonid, tunded ja valikud ongi meie eripära. Kuid tegelikult kahjustasid meie tervet olemuslikku energiasüsteemi.
Ja kohati mõned inimesed olid nende hirmufaktorite üle endas ka uhked, rääkides pidevalt kõigile nii "Ma olen selline inimene, kes nendes situatsioonides käitub/mõtleb niimoodi, (kuigi see mind ja teisi kahjustab)".
Olge tähelepanelik oma kõne- ja ka mõttepruugi mustrite osas. Kas sina oled see inimene, kes tihti sildistab ennast selliste väljenditega "MA OLEN SEE INIMENE/tähtkuju/tegelene, kes ALATI TEEB/REAGEERIB/MÕTLEB SEDA SELLISTES OLUKORDADES?" 
Nendest mustritest on vaja eelolevatel aegadel loobuda. Enda sildistamisest/õigustamisest hirmu mustritele allumiseks on vaja loobuda, et saavutada ihaldatud heaolu ja vabadus. Me ise aheldame ennast oma käitumismustritega, seda ise teadvustamata, hirmu mustritesse ja võtame ära vabaduse, heaolu, külluse.
11.11 kahaneva kuu teenistus vabastas sellise käitumise algpõhjusmustrid energeetikast ja alateadvusest. Jälgige oma käitumis/mõttemutreid ja korrigeerige neid teadlikult.
Kõneksolev teenistus mõjutas virgutavalt ka hormonaalsüsteemi. Teenistusel oli tõhus toime eriti neile, kel seletamatu kalduvus ülekaalule. Ja mis on huvitav järeldus? Ülekaalu algpõhjuseks on aegade jooksul energiasüsteemi ja alateadvusesse salvestatud hirm, mis mõjutab hormonaalsüsteemi tööd, sundides rakkudel vett säilitama.
Teenistus toimis tõhusalt ka ajutegevusele, mõjutades ajupoolkerade tasakaalustamist. On aeg üha enam järgida südame häält, kuulata sisetunnet. Teenistuse toime aitab kaasa neile, kes teadlikult on asunud oma sisetunde kuulatamise teele. Sisetunne on loova elu allikas, mille kaudu loome heaolu, tehes õigeid valikuid. Halvad valikud kujundavad kurnavad seisundid ja tervisehäired.

Kuuloometeenistuse ajal 18.11 jätkub energiasüsteemide vabastamine iidsetest sügavatest kurnavatest mustritest. Osalemise kohta loe allpool kommentaarist. Kuuloometeenistusest osalmise vormistamine on võimalik kuni 18.00 laupäeval.

Huvitavat lugemist:

Möödunud Täiskuu Sõnnis mõju  võimaldab vaimsete seaduste ja universumliku korra sügavamat tajumist. See aitab kaasa sisetunde ergastamisele, et suunata enda ja kaaskonna igapäeva elu olemuslike vajaduste radadele. See mõjutab suhete kujundamist usalduse ja tõese väärtustamise alusel.

Nüüd tekib üles ka küsimus: kuidas oleme kasutanud oma ressursse sel aastal?
Selle jõukuse kasutus kaalutakse nüüd vaimses plaanis ja see määrab, mille osaliseks me saame eelolevatel päevadel. Kui oled olnud hooliv ja heatahtlik, avaldub see nüüd su elus maagilisel moel. Aga kui sa oled selle osa oma elust mööda lasknud, kivistub see su saatusesse praegusel ajal.

Kui me väärtustame ebavajalikke asju, eemaldume vaimsetsest seadustest ja korrast, mis on meie igapäevaelu nähtamatuks ja vääramatuks vundamendiks. Taevakeha Athena retrogaad Sõnni tähtkujus käesoleva täiskuu ajal saadab meile sõnumi, mis innustab toetuma sügavast tarkusest juhitud väärtustele. Vaid siis, kui me väärtustame neid vaimseid põhitõdesid, saavutame tõelise KÜLLUSE oma elus.

Kes iganes on kummardanud ebajumalaid, neil on just selle täiskuu ajal võimalus teha kannapööre. Teha otsus avastada vaimne kord ja seadused kooskõlas oma ainulaadsete olemulike vajadustega. Tee, mis iganes vaja - palveta, mediteeri - avastamaks oma põhjatu sisemine küllus. Sea taotluseks leida just need rajad ja tehnikad, mis sind selles toetavad. /vaata ka http://magissa.ee/star - tõlkija märge/.

Praegune täiskuu aeg on soodus aeg ümber vaadata parterluste ja koostööde senine perspektiiv vaimsete seaduste valguses. Pea seda meeles, sest eelolev kuu loomine L 18.11.2017 13:42 toob kaasa toetuse seniste suhtedünamikate ja aluste ümbervaatamaiseks ja uute alustamiseks. Sama kindel kui see, et Veenus on opositsioonis Uraaniga praegusel täiskuu ajal, on kindel ka see, et senised suhted leiavad tulevikus ootamatu väljundi sellisel moel, mida pole kuidagi osanud oodata. Kui nii juhtub, siis meenuta seda, mis siin kirjas ja järgi sisetunnet kui vääramatut ja ainuõigeid juhiseid uue suhtevundamendi kujundamisel. Ainult nii saad sa kõrgemat juhatust oma kõrgematelt aspektidelt.

See jutt kehtib eriti järgmisel nädalal toimuva kohta. Jälgi hoolega märke, mis viitavad uutele väärtustele ja mea meeles, et neid on vaja ka asjakohaselt hinnata. Sest ka Päike Skorpionis võimendab senivarjatud väärtuste esiletõusmist. Selleks, et mõista, mida me tegelikult väärime ja kuhu tähelepanu pööraksime. Kasuta seda aega enda kasuks täiega. Ja siis jälgi sünkroonsuseid, mis su ellu tekivad - st asjad lihtsalt hakkavad juhtuma sulle kasulikul moel sinust (nagu) sõltumata.

Blokeeringud külluse ja heaolu saavutamisel on tänapäeval masenduse põhiallikad. Isegi neile, kes peavad ennast teadlikuks, spiriuaalseks, või esoteerilisteks praktikuteks. Me teame, inglid ju soovivad kosmilist küllust kõigile. Kasutagi ära eelolev täiskuu aeg selleks, et tajuda külluseblokeeringute olemust ja muuta nad endale külluseseemeteks, sh mittemateriaallse, vaimse külluse algosadeks.

Kingitused, aarded, luksus ja materiaalsed auhinnad on oluline teema praeguse täiskuu ajal. Kuna see teema valmistab meid ette eelolevaks kolmeks aastaks, kui Saturn läbib Kaljukitse tähtkuju. Maa elemendi osa meie eludes testitakse, laiendatakse ja hinnatakse sel perioodil, olgem valmis hindama neid maaelemendi kingitusi, mis saavad meile osaks selle eepilse transiidi ajal kolme aasta jooksul. See toob kaasa ka nii mõnegi kehastuse tõusmise kõrgemale tasemele, suuremat produktiivsust nõudvale positsioonile. Ole siis selleks valmis!

Olgu see täiskuu sulle magus, rikas ja prodiktiivne.

Astrologer Salvador Russo / vaba tõlge Magissa Gabriella

Treat yourself to one of our beautiful crystal treasures. The light that they share will bless your life, ability, and future:

www.starseedastrology.com/ascension-crystals ..


Eelmine
Kahaneva Kuu novembrimaagia
Järgmine
Kasvava Kuu vägi 

Kommentaarid

 • LEA  •  14. november 2017
  Tegin annetuse osalemiseks vabastaval ja tasakaalustaval Kuuloometeenistusel©18.11.
 • INGRIT MÄGI  •  17. november 2017
  Tegin annetuse osalemiseks vabastaval ja tasakaalustaval kuuloometeenistusel 18.11.Palun puhastada minu töökoht Lehtse Kool.Ise olen koolis 20.11; 21.11; 27.11; 28.11 jne esmaspäeviti ja teisipäeviti
 • MAGISSA  •  20. november 2017
  Kuuloometeenistus algas laupäeva hilisõhtul kl 10.47 ja kestis 4 tundi. Lõppes kl 2.47.
  Huvitav on see, et seekord läks tähelepanu täpsele algus- ja lõpuajale.

  Kas need kellaajad ütlevad sulle midagi?

  Kuuloometeenistus toimus ajal, kus oli tähesadude aeg – leoniidide meteoori taevamäng, mis andis Kuuloometeenistusele erilise intensiivuse. Nii Kuu loomise kui tähesadude aja soovid ja taotlused saavad erilise väe. On oluline teada, et teenistused, mis toimuvad sel ajal, eemaldavad eriti intensiivselt blokeeringuid soovitu saavutamise eest. Ja mida kõik soovivad – heaolu ühes või teises võtmes, et oleks kõike mida vaja ja et tervis oleks selle nautimiseks korras.
  Mõtiskle korra – mis on küllus sinu jaoks?

  Kuuloometeenistusele eelneval neljapäeval oli ka Kaduneljapäev. Iga puhastus – rituaalne, teleseansist osalemine, reaalne koristus vms - sel päeval aitas kaasa soovitu saavutamisele, mis tähendab blokeeringute eemaldamiset ihaldatu ees.

  Teenistuse ajal mitte ainult ei vabane blokeeringud, vaid lisaks paljusele muudele taastavatele ja tervendvatele asjadele lõimub osalejatele kättesaadavaks uut energiat, mis mitmete piirangute tõttu jääb igapäevaelus kättesaamatuks, sh nii igapäevaste ajutiste kui ka krooniliste pingete tõttu.

  Taevalikus plaanis toimusid mitmed joondumised, mis mõjutasid Kuuloometeenistuse energeetiliste keskkonda ja võimalusi. Möödunud Täiskuu Sõnnis mõju võimaldab vaimsete seaduste ja universumliku korra sügavamat tajumist paari möödunud nädala jooksul. See aitas kaasa sisetunde ergastamisele, et suunata enda ja kaaskonna igapäeva elu olemuslike vajaduste radadele. See mõjutab suhete kujundamist usalduse ja tõese väärtustamise alusel.
  Tekkis üles ka küsimus: kuidas oleme kasutanud oma ressursse sel aastal? Nende ressursside kasutamine kaaluti vaimses plaanis ja see määrab, mille osaliseks me saame eelolevatel päevadel. Kui oled olnud hooliv ja heatahtlik, avaldus see nüüd su elus maagilisel moel. Aga kui sa oled selle osa oma elust mööda lasknud, kivistub see su saatusesse praegusel ajal.
  Kui me väärtustame ebavajalikke asju, siis eemaldume vaimsetest seadustest ja korrast, mis on meie igapäevaelu nähtamatuks ja vääramatuks vundamendiks. Taevakeha Athena retrogaad Sõnni tähtkujus käesoleva täiskuu ajal saatis meile sõnumi, mis innustab toetuma sügavast tarkusest juhitud väärtustele. Vaid siis, kui me väärtustame neid vaimseid põhitõdesid, saavutame tõelise KÜLLUSE oma elus.
  Kes iganes on kummardanud ebajumalaid, neil oli just selle täiskuu järgsel ajal võimalus teha kannapööre. Teha otsus avastada vaimse korra ja seaduste kooskõla oma ainulaadsete olemulike vajadustega. Tee, mis iganes vaja - palveta, mediteeri - avastamaks oma põhjatu sisemine küllus. Sea taotluseks leida just need rajad ja tehnikad, mis sind selles toetavad.
  Möödunud täiskuu mõjutusega aeg oli soodus aeg ümber vaadata parterluste ja koostööde senine perspektiiv vaimsete seaduste valguses. Käesolev kuu loomine L 18.11.2017 tõi kaasa toetuse seniste suhtedünamikate ja aluste ümbervaatamiseks ja uute alustamiseks. Sama kindel kui see, et Veenus on opositsioonis Uraaniga möödunud täiskuu ajal, on kindel ka see, et senised suhted leiavad tulevikus ootamatu väljundi sellisel moel, mida pole kuidagi osanud oodata. Kui nii juhtub, siis meenuta seda, mis siin kirjas ja järgi sisetunnet kui vääramatut ja ainuõigeid juhiseid uue suhtevundamendi kujundamisel. Ainult nii saad sa kõrgemat juhatust oma kõrgematelt aspektidelt.
  See jutt kehtib eriti möödunud nädalal toimunu kohta.
  Kas oled jälginud hoolega märke, mis viitavad uutele väärtustele? Pea meeles, et neid on vaja ka asjakohaselt hinnata. Sest ka Päike Skorpionis võimendab senivarjatud väärtuste esiletõusmist selleks, et mõista, mida me tegelikult väärime ja kuhu tähelepanu pööraksime.
  Kas oled kasutanud seda aega enda kasuks täiega. Ja jälginud sünkroonsusi, mis su ellu tekivad - st asjad lihtsalt hakkavad juhtuma sulle kasulikul moel sinust (nagu) sõltumata.
  Blokeeringud külluse ja heaolu saavutamisel on tänapäeval masenduse põhiallikad. Isegi neile, kes peavad ennast teadlikuks, spiriuaalseks, või esoteerilisteks praktikuteks. Me teame, inglid ju soovivad kosmilist küllust kõigile. Kasutagi ära see täiskuujärgne aeg selleks, et tajuda külluseblokeeringute olemust ja muuta nad endale külluseseemeteks, sh mittemateriaallse, vaimse külluse algosadeks.
  Kingitused, aarded, luksus ja materiaalsed auhinnad on oluline teema möödunud täiskuu ajal. Kuna see teema valmistab meid ette eelolevaks kolmeks aastaks, kui Saturn läbib külluse vabastamise tähtkuju.
  Maa elemendi /materiaalsuse osa meie eludes testitakse, laiendatakse ja hinnatakse selle kolme aasta jooksul, olgem valmis hindama neid maaelemendi kingitusi, mis saavad meile osaks selle eepilse transiidi ajal kolme aasta jooksul. See toob kaasa ka nii mõnegi kehastuse tõusmise kõrgemale tasemele, suuremat produktiivsust nõudvale positsioonile. Ole siis selleks valmis!“ (minu parafraas esoteerilise astroloogi anaüüsist)

  Kuuloometeenistuse nelja tunni jooksul toimus energiasüsteemi korrastamisel mitu erineva toimega etappi:
  vabastamine,
  kurnavate energiakogumite eemaldamine,
  seni kättesaamatu uue energa laadimine,
  hingehaavade tervenemine.

  Kõigepealt vabanes hulgaliselt blokeeringuid selleks, et saaks käivituda taastavad protsessid. Tuli oluline info osalejatele – selleks, et luua heaolu, on vaja tervendada hingehaavad.

  Küllust ei anta, kui haavad veritsevad.

  Hingehaavade tervenemise teel oli mitmeid energeetilisi manipulatsioone, mis teenistuse alguses eemaldusid. Need olid energeetilised jäljed nn needustest, loitsudest, vannetest, lubadustest, mis takistasid oma energasüsteemi taatamist.

  Kuni Sinu oma energeetiline süsteem ei ole taastunud algsesse tervesse vormi, on heaolu välistatud. Energiasüsteemi algne terve vorm on igal kehastusel ainulaadne, nagu DNA, geneetiline kood ja näpujäljed. Kuutempli teenistustel osalejate algne energiasüsteemi muster on selles ruumis kättesaadav vabastamiseks ja taastamiseks.

  Seejärel oli vaja eemaldada osalejate energeetikast kurnavad energiakogumid, mis seni varjatud, kuid teenistuse esimese etapi vabastamise käigus avalikuks tulid.
  Kurnavateks eneriakogumiteks olid erinevad vaimolendid, entiteedid, surnud hinged jms. Osad on nõrgemad, osad tugevamad, igapäevaelu mõjutamas. Mõnikord ei saanudki aru, kes elu määrab – sina või nemad. Nad on/olid nagu osa isiksusest, millega peab leppima. Kuid see ei ole nii enam praegu, uues ajastus. Nüüd uues vibratsioonis on võinalik ja vajalik need oma energeetilisest süsteemist eemaldada.

  Peale energiasüsteemi vabastamist erineval viisil algas nn energia selginemise etapp. Selle tulemusena selgus, mida veel teha selle teenistuse lõplikuks teostamiseks.

  Kuuloometeebnistuse viimane etapp oli hingehaavade parandmine ja hingeosade naasmise käivitamine. Hingehaavade tervenemine ja -osade naasmine võtab tunde ja päevi. Seetõttu palun olge tähelepanelik, kui teile ilmnevad valulikud tajud/tunnetused aegadest – kas eelmistest eludest või selle elu lapsepõlvest – mille käigus hingeosad lahkusid.
  Hingeosade naasmisega kaasneb ka uut infot.
  Hingeosade naasmine protsess on energiasüsteemile väsitav, ja üldse väsitavana tajutav, seetõttu olge hoolikas magamisega. Kui tunnete, et tahate magada, siis leidke see võimalus kasvõi 15 minutiks. Sellise magamise ajal toimub lõplik tervenemine. Mis on külluse saavutamise/säilitamise eelduseks.

  See kõik, mis toimus Kuuloometeenistuse ajal, mõjutas mitte ainult energiasüsteemi, vaid ka käivitas tervenemise rakutasandil. See on seletatav selliselt: hingehaavade (kui eluenergia osaline puudus) mõju oli olnud pikalt kurnav ning tekitanud pingeid rakkudele.
  Selle teenistuse tervendatav energiamuster mõjutas siseorganeid, eriti magu ja maoga seotud seedesüsteemi osa.
  Iga osaleja tunneb seda omamoodi.

  Osalejad võisid tunda Kuuloometeenistuse toimumise ajal seletamatuid valuaistinguid südamepiirkonnas. See on seletatav energiasüsteemi vabastamise ja taastamisega südamekeskusele lähedases piirkonnas.
  Võimalik, et mõnel osalejal oli uni häiritud, seda seoses vanade allasurutud asjade üleskerkimisega. Kuid need asjad kerkisid üles ainult seetõttu, et need lõplikult eemaldada. Segadus võib kesta mõned päevad, kuni tekib unevajadus. Suurem unevajadus on hingehaavade tervenemise finaal. Peale seda tekib tasapisi uus tasakaal, toekam ja turvalisem tunne. Ühtlasi kaovad seletamatud võõrad tungid ja mõtted, mida siiani omadeks, kuid ebameeldivateks peetud.

  Olge leebed, andke endale aega. Takistuste eemaldamine külluse teel selle teenistuse ajal tõi esile sügavale allasurutud ebameeldivaid asju, mille kaja võib kummitada veel mõned päevad.

  Mida toob järgmine teenistus/teenistused?
  Taevased joondumised avasid külluseportaali kaheks nädalaks möödunud täiskuust alates. Portaalidega on nii, et kes need läbib, nende tee on eeloleva kolme aasta jooksul sirge ja sujuv. Neil, kes ei mahtunud/jõudnud/magasid maha külluse portaalide läbimise, on oodata tõsiseid väljakutseid eeloleva kolme aasta jooksul, et külluserajale jõuda. On oluline teada, vaimsete seaduste järgi on nii määratud, et kõik peavad külluserajale jõudma. On uus ajastu, kõrgtsivilisatsiooni ajastu, külluse ajastu. Selle kohta hakkab tulema järjest rohkem märke ja märkusi.
  Külluserajale lubatakse need, kes on valmis oma algse olemuse särama lööma, loomupärase vibratsiooni, oma sisetunde taastama ja vaimse lülisamba sirgeks lööma.
  See kõik on võimalik, kui energiasüsteem on vabastatud ja taastatud.

  Järgmine, kasvava kuu tenistus on jõustava toimega. Seetõttu eemldab ta tõhusalt piiranguid, mis takistavad taastumist.

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
  taevased joondumised
  vaimsed seadused ja
  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:
  1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150€.
  5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: