Kasvava Kuu vägi 

Pühapäeval  26.11.2017 toimub Noorkuuteenistus.
Kasvav Kuu aitab eemaldada energeetilisisi manipulatsioone külluse teel.

Eelmine, märgiline Kuuloometeenistus algas laupäeva hilisõhtul kl 10.47 ja kestis 4 tundi. Märgiline oli see teenistus mitte ainult avatud külluse portaalide tõttu. Selle aja toetav energeetika tõi esile, näitas ja aitas tõhusalt vabastada osalejad külluse teel olevatest piirangutest. Lähemalt saab sellest lugeda Kuuloometeenistuse kommentaarides asuvast tagasisidest teenistuse teostumise kohta siit: http://magissa.ee/star/18-11-kulluseportaal

Teenistuste ajal mitte ainult ei vabane blokeeringud, vaid lisaks paljudele muudele taastavatele ja tervendavatele asjadele lõimub osalejatele kättesaadavaks uut energiat. Igapäevaelus jaab see toetav ja tervendav energia jääb mitmete piirangute tõttu  kättesaamatuks - nii igapäevaste, ajutiste kui ka krooniliste pingete tõttu.

Esoteeriline astroloog väidab, et blokeeringud külluse ja heaolu saavutamisel on tänapäeval masenduse põhiallikad. Isegi neile, kes peavad ennast teadlikuks, spirituaalseks, või esoteerilisteks praktikuteks. Me teame, inglid ju soovivad kosmilist küllust kõigile. Kasutagi ära see Noorkuuteenistus selleks, et esile tuua ja vabastada külluseblokeeringute olemust ja muuta nad endale külluseseemeteks, sh mittemateriaalse, vaimse külluse algosadeks. Eeloleva kolme aasta jooksul Maa elemendi/materiaalsuse osa meie eludes testitakse, laiendatakse ja hinnatakse. Teenistused  valmistavad Sind ette hindama neid maaelemendi kingitusi, mis saavad meile osaks Saturni eepilise transiidi ajal eeloleva kolme aasta jooksul. See toob kaasa ka nii mõnegi kehastuse tõusmise kõrgemale tasemele, suuremat produktiivsust nõudvale positsioonile. Valmistugem siis selleks selleks valmis!“ 

Taevased joondumised avasid külluseportaali kaheks nädalaks möödunud täiskuust alates. Portaalidega on nii, et kes need läbis, nende tee on eeloleva kolme aasta jooksul sirge ja sujuv. Neil, kes ei mahtunud/jõudnud/magasid maha külluse portaalide läbimise, on oodata tõsiseid väljakutseid eeloleva kolme aasta jooksul, et külluserajale jõuda. On oluline teada, vaimsete seaduste järgi on nii määratud, et kõik peavad külluserajale jõudma. On uus ajastu, kõrgtsivilisatsiooni ajastu, külluse ajastu. Selle kohta hakkab tulema järjest rohkem märke ja märkusi.

Külluserajale lubatakse need, kes on teadlikud, valmis oma algse olemuse särama lööma, loomupärase vibratsiooni, oma sisetunde taastama ja vaimse lülisamba sirgeks lööma.

Kõik on võimalik, kui energeetiline süsteem on vabastatud ja taastatud.

Järgmine, kasvava kuu Noorkuuteenistus on jõustava toimega. Seetõttu eemaldab ta tõhusalt piiranguid, mis takistavad energiasüsteemi taastumist.

On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

 1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

 2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

 3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

 4. variant: erakohtumine panusega 150.

 5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.


Oled oodatud!


Eelmine
L 18.11.2017  - Kuu loomine - toimub teenistus
Järgmine
P 03.12.2017 17:47 võimas pööripäevaeelne Täiskuu

Kommentaarid

 • Ilme  •  21. november 2017
  Tere! Soovin 12 seanssi järjestikku kuuteenistusi. Alates 26.11.2017
 • Magissa  •  23. november 2017
  Tere tulemast Kuutempli 12-sse teenistustesse, Ilme. Need saavad läbi veebruari keskel. 27.-28.veebruaril olen Pärnus. Siis kohtume, et teostada sulle vajalikke energeetilisi kohandusi.
 • MAGISSA  •  28. november 2017
  26.novembri kasvava Kuu ehk Noorkuuteenistus algas pühapäeva hilisõhtul kl 23 ja kestis kaks tundi.

  Nendel kuuteenistuse tundidel, kui Kuu liikus IVveerandisse, toimis endiselt komeet Chironi retrogaadi mõju. Chiron on Kreeka mütoloogia järgi Haavatud Tervendaja, kes, võimetuna oma haavasid tervendama, oskas abi anda teistele. Chironi retrogaadi mõju toimib tõhusalt just tervendajatele, – ärge ajage seda segi tavaliste selgeltnägijate, ravitsejate, šamaanide, sensitiivide ja muidu manipulaatoritega, ka reptiilsete manipulaatorite pool kanaldatud tehnikate nagu Accsess, Bars, EMF BT jms –, sest need, kes on oma olemuselt tervendajad, on läbi teiste elude enim kannatada saanud ja tehtud võimetuks ise ennast aidata. Võimetuks on nad tehtud needuste, loitsude, manadega, aga on ka ise lubadusi ja vandeid andnud sisuga: „mitte oma tervendavat väge enda ja OMA rahva hüvanguks kasutada“.
  Keda olemuslikud tervendajad teenisid ja kes neid sundisid? Need olid, ja mõningatel juhtude on ka praegu Planeedi Maa okupantidest reptiil-manipulaatorid, kes valitsesid planeeti Pimeduse Ajastul, mis lõppes 2012 21.detsembril. Olgu mainitud, et selle kuupäevaga nad kusklile ei kadunud, kuid tajuvad, et nende aeg on läbi. Seetõttu, soovimata oma võimu kaotada, on nad üha osavamad manipuleerima.
  Nad esitlevad ennast Uue Valguse Ajastu tõeliste preestrite ja preestrinnade – tervendajatena - , kuna valdaval enamusel valgusekandjatel (kes on ilusa hapra, kuid katalülasaatorina läbiva peenenergia tasanditega kehastused) on pimeduse loor veel ees ja äratundmine olematu. Eriti osavad manipulaatorid on lisaks eelpoolnimetatud kanaldatud tehnikate levitajatele ka endised partorgid, KGB-sed jm parteiaktivistid, kes valdavad osavalt demagoogiat.

  Kuidas ära tunda, kellega sa kokku puutud, kes sinu ümber on OMA ja kes okupandi sageduses reptiil? Kelle sa oled sünnitanud? Õpi endalt vastuseid saama. Küsi endalt, kas see inimene, olukord, suhe, on minu algse sagedusega kooskõlas. „Kas see on minu algvibratsiooniga kooskõlas?“ või ka „Kas mul on seda kogemust vaja?“
  Kui sa ennast armastad, siis lased sa endale osaks saada vaid asju, mis on armastuse sageduses. Reptiilsete (okupantide) energeetiline süsteem ei võimalda iseseisvalt peent armastuse sagedust saavutada ega ka selles vibratsioonis püsida, seetõttu nad räägivad palju armastuse jagamisest ja saatmisest.

  Niisiis, komeet Chironi mõju. Komeet Chironi retrogaad algas juuli alguses ja kulgeb talvise pööripäevani. Chironi retrogaadi mõju aitab teenistustes osalejaid vabastada iidsetest sügavatest energeetilisest manipulatsioonidest – needustest, loitsudest, vannetest, lubadustest – tuues need manipulatsioonid jõuliselt esile.

  Chironi retrogaadi tõttu valdab paljusid neid kehastusi masendus ja depressioon, kellel on ilus suurepärane energeetiline süsteem. Olles printsessid/printsid, tunnevad nad ennast kärnkonnadena. Sisemine kompass - sisetunne - on rikkis. Külluse portaalid on nende ees kinni. Ja seda tänu senitajumata julmadele iidsetele energeetilistele manipulatsioonidele, mis planeedi okpantide – reptiilsete kehastuste poolt – neile peale surutud.

  Just nüüd, aasta lõpus on aeg neist kurnavatest energeetilistest ankrutest vabaneda.
  Ja mitte ainult Chironi toetava väe tõttu, vaid ka teiste oluliste planeetide liikumiste tõttu.

  Noorkuuteenistuse tundidel liikus Neptun, mida tuntakse ka Püha Vaimu planeediks sellisesse joondumisse, kus tema toetav mõju planeedil Maa annab intensiivselt tunda neile valguskandjatele, kes manipulatsioonidest vabad. Kuid kuna Neptuni liikumine aktiveerib kõrgemaid tajusid aktiveerivalt, on tekkinud suurepärane võimalus kuuteenistuste ajal eemaldada blokeeringuid peenemate tajude/teadlikkuse arendamisel kuni jaanuari alguseni See on eriti hea aeg unetutele, sest Neptun aitab viia kontakti oma kõrgemate aspektidega. Ja unetus polegi muud kui puudulik kontakt on kõrgemate aspektidega.

  Kuid see poke veel kõik, millega taevased joondumised julgustavad meid edasi astuma küllusliku armastuse teel. Lisaks on alates praegusest paari nädala jooksul toimumas Merkuuri ja Saturni konjuktsioon, mis on väga jõuline. Isegi nii jõuline, et mõnedki teadlikud kehastused on lubanud selle aja turvaliselt teki all veeta. Kui mis teeb planeetide joondumise mõju jõuliseks? See on nende joondumiste toime energeetiliste manipulatsioonide leidmiseks ja avaldumiseks. Neil, kelle energeetiline süsteem on manipulatsioonidest vaba, pole midagi karta, sest ehe sisetunne hoiab neid nende valikutes kaitstuna.
  Olgu veel öeldud, et räägin nendest kehastustest, kelle energiasüsteem on läbivalt habras kristalliline nagu teemant, kui need ära puhastada. Need kehastused ei vaja usku teistesse kristallidesse. Mis nende säras kahvatuvad.
  Sest ega teemandid ei kaunista naisi – terve energiasüsteemiga naised on kui säravad kristallid, mis aitavad teemanditel särada.

  Mis toimus kasvava Kuu energias Noorkuuteenistuse ajal?

  Noorkuuteenistus kestis kaks tundi. Selle kahe tunni jooksul teostus kaks asja: üldine energeetiliste blokeeringute vabastamine süsteemist vastavalt iga osaleja seiundile/vajadustele ja abaluudevahelise energiakeerise vabastamine manipulatsioonidest.

  Üldine vabastamine kestis pooltest tundi. Teenistuse lõpetas pool tundi abaluude keerise kui energiavampiiridest vabastamine.

  Energiavampiirid on reeglina (on ka erandeid) inimesed meie tutvusringkonnas, perekonnas, töökeskkonnas, ka juhuslikud tuttavad ja kokkupuuted. Nad on valdavalt need kehastused, kes on planeedile tulnud/sündinud okupantidena valitsema. Ka sinu ema/isa, abikaasa, partner, laps, õde/vend võib olla oma olemuselt energiavampiir.
  Ja nüüd ütlen veel seda – kõik kehastused, kes sinu ümber on rüüstava/raske /manipuleeriva energiaga, näitavad sinu alatedvuse ja energiasüsteemi blokeeringuid. Su oma (energiasüsteemi/alateadvuse) mustri kahjustused materialiseeruvad st avalduvad su igapäevaelus kurnavate suhetena, suhetena energiavapiiridega. Kahjustused on seda sügavamad ja valdavamad, mida lähemal sulle on energiavampiirliku olemusega manipulaatorid. Vabastades ennast energiasüsteemi kahjustustest, vabaned kurnavatest suhetest, neist inimestest, kes istuvad su energiakanalis ja hägustavad su teadlikkust, taju ja sistunnet. Teisalt, vabastades energakeerised nendest manipulatsioonidest, annab see sulle võimaluse selgemini tajuda, kes sa oled ja mida/keda vajad suhetes.
  See oli Neptuni mõju, mis tõi esile kirjeldatud manipulatsioonid seljatagustes energiakeeristes.

  Merkuuri, Saturni ja Chironi joondumised käivitasid teenistuse alguses toimunud ja poolteist tundi kestnud üldise energeetilise vabastamise.

  Pühapäeva öösel vastu esmaspäeva toimunud Noorkuuteenistus mõjutab pikemas perspektiivis suhteid. See mõjutab selgele tunnetusele ja olemuslikele vajadustele rajanevate suhete korrastamist/loomist. Suhted, mis pole kooskõlas sisetunde ja olemuslike vajadustega, on kurnavad, masendavad, füüsilisi ja psühhosomaatilisi vaevusi tekitavad.

  See, kui edukas on Noorkuteenistuse toime osalejatele, sõltub sellest, kui palju teadlik on teenistustest osalemine ja igapäevane töö endaga. Kuid, nagu öeldud, küllusliku armastuse ajastu on käes ja kõik praegusel ajal planeedil olevad valguse kehastused väärivad seda ja ka varem või hiljem, lihtsamaid või keerulisemaid radupidi sellesse vibratsiooni ka jõuavad.

  Suhete korratamise protsessis on oluline teada, et sõltuvus, kohustus, kiindumus ja harjumus pole armastus. Armastus on Sinu oma püha seisund, teatud kõrgsageduslik vibratsioon. Selle vibratsiooni eeltingimus on vabastatud ja taastatud energasüsteem. Kurb on tõdeda, kuid see on nii – Sinu ellu tuleb armastus siis, kui oled lahendanud need iidsed maniplatsioonid oma energiasüsteemis. Selleks Sa siia kehastusidki.
  Tea et

  Kõik energiavampiirid su orbiidil on vaid väljakutsed armastuse teel.

  Armastus tahab julgust ja selget enesekehtestamist.

  Füüslilse keha tasandil käivitas teenistuse toime tervenemise sellistes elundites nagu süda ja kopsud ning nendega seotud süsteemides, sh vereringe.
  Teenistuse toime virgutas ka silmanägemist – sai lahenduse asjad, mida näha ei tahetud ja/või tekkis julgus näha asju sellisena nagu need on.

  Osalejad võisid tunda
  teenistuse ajal vahelduvat pinget ja vabanemist abaluude piirkonnas, mis võis anda kiirguse ka külje peale ja südamesse.
  Need, kes tavaliselt unetud, vajusid kosutavasse unne.

  Mida toovad järgmised teenistused?
  Eelolevate talvise pööriäeva eelsete teenistute jooksul jätkub jõuline vabastamine neist manpulatsioonidest, mis eheda tunnetuse ja armastuse ees.

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
  taevased joondumised
  vaimsed seadused ja
  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  NB! Kui on tekkinud küsimused ülaltoodud tagasiside kohta, palun kirjuta need kohe siia kommentaaridesse, meili või kuskile mujale. Nii tegutsedes annad võimaluse vastustel tulla.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:
  1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalmine ühes teenistuses Sulle sobval ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150€.
  5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud kõrgajastu sageduses teenistustele!

Lisa kommentaar

Email again: