Helde Täiskuuaeg

N 11.05.2017 00:42 Täiskuuteenistus. Jätkub rikkuse manifesteerimine taevalike hoovuste lainel. Tegija on Sõnn.

26. aprillil sisenes Kuu Sõnni tähtkujusse. Sellega kaasnevad rikkalikud võimalused luua uut materiaalsust ma ellu.

"Happy new moon in Taurus to all! We've just begun a powerful new prosperity cycle that will help us greatly to manifest dreams in the physical. The zodiac's house of wealth is now open and active for all. Expect new wealth to bloom all around you and be sure to build and invest with confidence.

I would have written a more lengthy and detailed essay but the cosmic law is pulling me in new directions that I am joyfully honoring. Saturn yields great treasure when the cosmic law is obeyed strictly. If you have been struggling financially know with certainty that a six month cycle of relief, progress, and success has arrived.

Despite this know that true wealth is intangible. It is of the heavens, of the gods, and of the infinite light of the Creator as it manifests through all physical forms. Great wisdom, lessons, and blessings of wealth are in our immediate future. Be wise with your building as it will be another year before another new moon in Taurus arrives.

Blessed are the generous and charitable,

Astrologer Salvador Russo

www.starseedastrology.com"

Venuse ja Saturni läbiv ühistoime oli aktiivne 28.aprillini. Oli tugevate kosmiliste pööriste aeg, mis tõi esile inimestes esile sellised varjujooned nagu hästi varjatud reeturlikkuse, julmuse, eituse, pettuse, manipulatsiooni ja enamgi kõikvõimalikku moraalitut, mis jälitab meid iidsetest aegadest pärit varjudena. Nende varjude esiletõstmine taevaste vägede poolt aitab need teemad nüüd vabastada ja muuta vaimseks, materiaalseks ja füüsiliseks heaoluks kuuteenistuste käigus.

Eelmise, Noorkuuteenistuse toime oli sügav. Teenistus kestis 3.05 kl 14 - 6.05 kl 20. Teenistuste käigus toimus osalejate eluplaanide (eluraja/saatuse) korrigeerimine sellisel viisil, mis võimendas materiaalset heaolu. Iidsete varjude takistused vabanesid ja muutusid vabaks energiaks - uuteks võimalusteks. Kõik toimus selles mahus, milleks osalejad valmis olid.  Materiaalsed võimalused antakse siis, kui on valmisolek teostada ennast oma eluülesande täitmisel. Eluülesanne kui saatuserada on määratud sinu teiste elude ja ainulaadse olemusliku energia sünergiana. 

Eelolev Täiskuuteenistus©11.05 toob kaasa võimalused võimendada materiaalsust selleks, et teostada ennast  olemuslikest vajadustest lähtuvalt.
~
Täiskuuteenistuse©11.05 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või

42/in (4 teenistust) või

120/in (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega 12€.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~

Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****

Sinu Südamerahu konto:

Eelmine
Kevadpühade Noorkuu
Järgmine
Vanakuu

Kommentaarid

  • Malle Truumaa  •  6. mai 2017
    Soovin osaleda kuuteenistustel panusega 120eur.(12korda)
  • MAGISSALT  •  14. mai 2017
    Täiskuuteenistuse toime oli maagiline oma jõulises, kuid tabamatus dünaamikas. Teenistus kestis 11.05 kl 21   - 13.05 kl 14. Teenistuste käigus toimus osalejate alateadvuse korrastamine sellisel viisil, mis võimaldab iidsete  takistuste muundamise vabaks energiaks, mis viib läbi meele ja vaimu tervenemise uute võimalusteni materiaalses elus. Kõik toimus selles mahus, milleks osalejad valmis olid.  Teenistuse ajal võis avalduda sügavale peidetud kurvameelsus, meeleline segadus ja tasakaalutuse.

    Materiaalsed võimalused antakse siis, kui on valmisolek teostada ennast oma eluülesande täitmisel. Eluülesanne kui saatuserada on määratud alati teiste elude ja sinu ainulaadse olemusliku energia sünergiana.

Lisa kommentaar

Email again: