Teadlased: DNAd saab muuta sõnadega ja sagedusega

Teadlased on kindlaks teinud, et DNAd on võimalik muuta sõnade ja sagedustega. 

Muidugi ei ole kõik, kes ennast tegijaks väidavad, selleks tegelikult võimelised. Magissal on sünnipärane anne DNAd testida ja korrastada algsesse täiuslikku mudelisse. DNA sessioonide puhul käivitub seanss iseeneslikult DNA muutmise vajaduse korral. 

Magissa on DNA sessioonide ajal informatsiooni vahendaja-kanal. Seansid käivituvad ja toimivad ka kaugsessioonidena.


Artikkel:  http://www.collective-evolution.com/2011/09/02/scientist-prove-dna-can-be-reprogrammed-by-words-and-frequencies/


Tekst on tõlkimisel eesti keelde.
DNA diagnostika ja korrigeerimise seanssidele registreerumine: 5255658, stuudio.eeb@hot.ee, Magissa.
Eelmine
12.04-20.09: lõplik paljastamine
Järgmine
Juulikuu - pere- ja suguvõsasuhete korrastamise kuu

Kommentaarid

 • eve  •  20. august 2013
  Tere!
  Kuidas saan teada, kas on vajalik muuta-korrastada minu dna struktuuri, isegi siis kui ta on algsest täiuslikkusest kõrvale kaldunud?

  Kas on võimalik vastata meilile? Tänan!
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: