16.08 12:38 Kuu loomine

Lõvivärava energiakoodide maagia avaldumine hinge- ja igapäevaelus.
August on see kuu, mil midagi ei juhtu, mil maailm lõõgastub ja puhkab. Kogu selle aja jooksul on Veenus 40 päeva retrograadne, mida peetakse "pühaks ajaks". See kuu on lõõgastumiseks ja igapäevase vaimse praktika (nt olemusenergiat taastava pendeldamise) teostamiseks, et tõusta perioodi lõpus kõrgemale sagedusele.


Selle kuu kõige olulisem sündmus on Lõvivärava portaal (algus 28.juuli - 12.august), mille kulminatsioon oli 8. augustil.
8.8 - siis, kui Siirius, Maa ja Päike Lõvi märgis joonduvad Giza suurte püramiidide ja Sfinksiga. Lõvi on märk tõelisest positiivsest jõust, julgusest, loovusest, inspiratsioonist ja jumaliku meheliku energia õigest kasutamisest.
Sel ajal on võimalik Päikeselt vastu võtta valguse koodi aktiveerimisi, et kiirendada oma tundlikkust ja see toetab nihet kogu planeedil. Sel aastal toimub sel ajal massiline hingede ärkamine oma teele, oma olemuse selge tajumine.

Numbri 8 vibratsioon loob tasakaalu. See toetab ambitsioonides, suurtes unistustes ja plaanides - kavatsustes - , andes teile enesekindlust ja sihikindlust. See toob ka palju õnne ja õnnestumisi.

Veelgi olulisem 88 on "MINA OLEN" ehk Monaadi (olemusenergia) vibratsioon. Selle numbri kirjutamine või ütlemine aitab kontakti saada iseendaga täies mahus.

Lõvivärava 8.8 on väga eriline aeg oma unistuste ja visioonide üle mõtisklemiseks. See on võimas aeg manifesteerida neid usu ja külluse teadvuses. Pidage meeles ka seda, kuidas tänulikkus avaldub. Kui olete kellelegi siiralt ja südamest tänulik, tahavad nad teile rohkem anda. Nii ka teie Monaad. Teie suur MINA OLEN - olemusenergia teadvus avaldunult läbi Hõbeniidi - on teie ehe olemus ja kui olete tänulik, võivad imed juhtuda.

8.augustil kell 13.38 liikus Kuu viimasesse veerandisse. Toimus Monaadi taastamise Vanakuuteenistus, mis toetas osalejaid lõimumisega uutesse "energiakoodidesse" portaalide läbimisel vastavalt olemusenergia taastamise vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
8.8 Monaadi Kuuteenistus kestis viis tundi ja lõppes kell 16.38. Viie tunni jooksul
toimus energeetiline ettevalmistus Küprose rännakuks.
8.8 teenistus oli läbivalt joondava ja tasakaalustava toimega, toetades kohanemist uute energiakoodidega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt.
Teenistuse ajal toimus lainetena satanistlike kahjude, seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest vabastamine. Vabanesid piirangud (vaimse) lülisamba kõikidelt tasanditelt. Teenistuse lõpus käivitus hingeosade naasmine. See toob kaasa eluenergiat, kuid ka allasurutud mälestusi traumadest. Tekib vajadus puhkuse ja une järele. Samas on Lõvi portaal veel aktiivne kuni 12.augustini ning see on ülihea aeg tunnetada uusi avardunud võimalusi ning seada kavatsusi ning korrigeerida eluplaane. Seda toetab ka Kuu loomise aeg 16.augustil.
16.augusti Kuuloometeenistus vabastab neid piiranguid**, mis takistavad Lõvivärava energiakoodide maagia avaldumist hinge- ja igapäevaelus.

Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa

Eelmine
8.8 Augusti Vanakuu
Järgmine
Noorkuu   24.08.2023 12:57

Lisa kommentaar

Email again: