16.mai Täiskuu

Täiskuu Päikesega Sõnnis ja Kuuga Skorpioni märgis toimub 16. mai kell 7:14, samaaegselt toimub ka täielik kuuvarjutust, mis meie laiuskraadil nähtav ei ole. Selle varjutusega täiskuu läbiv teema on hüppeline areng läbi Surmavärava, Fööniksi energia, tuhaks põlemine ja uueks sündimine.
Eelmine teenistus
Kasvava Kuu teenistus toimus öösel vastu 9.maid ning kestis viis tundi. Teenistus lõppes kl 5 paiku varahommikul.
Osalejate valmisolek, vajadused ja kavatsused määravad kuuteenistuste toime, kuid see kõik toimub kosmiliste muutuste ja planeetide joondumise foonil. Alates 12.aprillist on taevastes vägedes toimumas tavapärasest intensiivsemad protsessid, mis toovad kaasa suuri muutusi ning sellega seoses tulevad esile kõik blokeeringud ja piirangud, mis takistavad uue kosmilise lainega kaasa minemist. Kes uue lainega ei haaku, need jäävad edasisest elust ilma.

"Nagu üleval, nii ka all."

Esoteerikud räägivad:
"Mai teine nädal kannab endas tugevalt transformatiivseid energiaid. Muutused juhatab sisse meie Päikesesüsteemi hiiglase Jupiteri liikumine Kaladest Jäära märki 10. mail, see tähistab ühe suure energeetilise tsükli lõppu ja teise algust.

Saabuv energia on väga energiline ja uuenduslik. Jupiter Jääras toob kollektiivsesse teadvusesse värsket energiat ja paneb meid mõtlema uutele algustele, tuues rohkem iseseisvust, rohkem uuendusi ja suuremat ettevõtlikkust. Nüüd võime kogeda, kuidas elu nihkub uude olekusse.

Isiklikul tasandil võib Jupiteri paiknemine Jääras olla väga motiveeriv ja energiat andev, soodustades liikumist ja oma füüsilise keha eest hoolitsemist.

Sellel nädalal hakkame tugevalt tundma ka saabuva võimsa täiskuu eellainetust. Kahtlemata saame me kõik tunda nende kosmiliste muutuste mõjusid. Sel nädalal toimuvate sündmuste järelkajagi saadab meid veel mõnda aega. Täiskuu Päikesega Sõnnis ja Kuuga Skorpioni märgis toimub 16. mai kell 7:14, samaaegselt toimub ka täielik kuuvarjutust, mis meie laiuskraadil nähtav ei ole. Selle varjutusega täiskuu läbiv teema on hüppeline areng läbi Surmavärava, Fööniksi energia, tuhaks põlemine ja uueks sündimine. Võimalik, et lähinädalatel tekib vaakumilaadse energiaga hetki, mil tunneme, et vana toetuspinda enam pole ja uut veel ei ole. Sellistel hetkedel võivad välguna saabuda teravad äratundmised ja taipamised oma tee, suhete ja elu olukordade osas.

Võibolla avastad, et miski on lõplikult ammendunud, vaja on millestki lahti lasta või mõistad, et on vaja valida teine tee, mis sind senisest paremini teenib. Varjutusega täiskuu energia võib mõjuda prohvetlikult, paljastades või tuues esile varem peidus olnud teavet ja luues olukordi, mis viivad hingelise arengu järgmisesse etappi ja seda mõnikord üsna järsult. Eriti arvestades, et Varjutus toimub Skorpioni märgis, mis suurendab üldisi transformatiivseid energiaid veelgi.

Nüüd on meil võimalus mõtiskleda ka oma elus juba aset leidnud surma ja taassünni tsüklite üle. Keset muutuste keerist tasub teadvustada, et miski pole nii, nagu näib. Varjutuste koridori energias oleks parem tegutseda ettevaatlikult, mitte priisata, hoida maandust, enese eest hoolitseda ja hoiduda äärmustesse langemisest nii emotsionaalses kui ka materiaalses plaanis.
Nüüd tuleb julgeda usaldada ennast ja Elu ning jääda truuks oma sügavamatele tunnetele ja sisemistele väärtustele. Energiad on intensiivsed ja tasub meeles pidada, et kõik möödub, kui Varjutuse energia on lahtunud ja tolm laskunud, selgub ka toimunu kõrgem eesmärk ja ülim jumalik kasutegur. Pärast Varjutuse energiapöörise möödumist näeme asju täiesti uues valguses".


Kasvava kuu teenistus öösel vastu 9.maid tõi osalejatel esile seni varjatud blokeeringud, leevendas nende pingeid ning valmistas ette eeloleva 16.mai Täiskuu portaali läbimiseks.
Muutustega kohanemise blokeeringutena avaldusid psüühilised (enese)manipulatsioonid, mille juured ulatusid nõuka aegsetesse energeetilistesse kahjustustesse, eelmiste elude jooksul loodud piirangutesse ning vaimse sünnikanali kahjudesse.
Teenistuse tulemusena käivitusid taastavad ja tervendavad protsessid, mis annavad osalejatele tunda erineval moel vastavalt (psüühilisele) valmisolekule eluvibratsiooni tõstmiseks. See käivitab tervenemised füüsilisel tasandil.

Järgmine, Täiskuuteenistus toimub 16.mai varahommikul, toetades osalejate häälestumist edasisse ellu.


©2022 MagissaKuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.
Eelmine
Kasvav kuu öösel vastu 9.maid
Järgmine
Kuu loomine  30.mail 14:30

Kommentaarid

 • Magissa  •  16. mai 2022
  Mai kolmas nädal kulgeb esmaspäeval, 16. mail kell 7:14 aset leidnud Täiskuu ja täieliku kuuvarjutuse võngetes. Kuivõrd see sündmus leidis aset Päikese ja Kuuga Skorpioni märgis, on tulemas üsnagi emotsionaalne nädal, mis loob sügavalt transformatiivseid protsesse. Mõned neist võivad olla küpsed toimuma koheselt, teised pannakse nüüd käima ja küpsevad lõplike lahendusteni järgneva 6 kuu jooksul.

  Täiskuuteenistus toimus 16.mai hommikul, kestis viis tundi ja lõppes kl 12.14 vastavalt universumlikele joondumistele, osalejate olemuslikele vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
  Viie tunni jooksul toimus osalejate osalejate olemusenergia häälestamine edasisse ellu, vabastades esilekerkinud pingeid ning nende juurpõhjusi. Viimastena ilmnesid vaimse sünnikanali kahjudest kujunenud baasmustrid eelmistes eludes, mis olid kujundanud seestunud energia kogumeid osalejate olemusenergias. Need moodustasid eluenergia liikumist takistavaid kodeeringuid, avaldudes ka nõuka aegsete energeetilise kahju mustritena.
  Nimetatud pingete ja algpõhjuste eemaldamine virgutab hormonaal-, närvi- ja endokriinsüsteemi, aidates kohaneda muutustega, vabaneda illusioonidest ning depressiivsetest masendushoogudest ning virgutades seedetegevust igal tasandil.

  Esoteerikud räägivad:

  "Varjutusega täiskuu Skorpionis töötab süvatasanditel ja toob tähelepanu alla liialdused, paradoksid ja illusioonid, aidates vahet teha, mis on tõeline ja mis mitte. Teadvusta, et ainus kindel asi elus on muutumine, uskumused ja kiindumused ning kõik muu, millele oled õppinud toetuma, on illusioon.

  Selle nädala energiad aitavad eemaldada ebaolulise, et leida püsiv ja tõeline iseendas ja oma elus. Varjutuse energia loob sel eesmärgil ajutisi arusaamatuse, teadlikkuse ja teadmiste puudumise tundeid. Pimenduse ajal aga paistavad tõelised väärtused seda selgemini kätte, kuna ebaoluline kaob illusoorsesse udusse, jättes alles vaid olulisima.

  Parem on sel aja mitte emotsioonide ajel reageerida, mitte tormata ega teha dramaatilisi otsuseid, eriti just raha, omandi ja suhete valdkonnas. See aeg sobib sügavalt endasse vaatamiseks, ühenduse tunnetamiseks Maaga, julgeteks siserännakuteks sisemistesse sügavikesse ja suhtlemiseks nähtamatu maailmaga. Selles protsessis on meil võimalik tunnetada ürgsete jõudude kohalolu ja toetust ning neid usaldades alistuda, loobuda vastupanust vältimatutele muutustele.

  Lase sellel hüpnootilisel energiavool end kanda ja naudi uute maailmade loomist sügaval kosmilisel tasandil. Juhtugu mis tahes, jää enesele truuks ja otsusta, et tuleb parim. Transformatsiooni lained juhivad sind täpselt sinna, kuhu sul on vaja jõuda.

  Nädala lõpus muutub energia kergemaks, laupäeval 21. mail siirdub Päike maisest Sõnnist õhulisse Kaksikute märki. Kuna Kaksikute juhtplaneet Merkuur on retrograadne, võib energia tunduda esialgu loiuvõitu. Tõenäoliselt tunneme end ka pisut väsinuna pärast raugevat kosmilisest möllu ja tahame nüüd väljateenitud puhkust nautida. Kaksikud on õhumärk ja suudab õnneks alati leida viisi, kuidas võtta asju kergelt, seega on nüüd ka lihtsam leida leevendust oma ülekuumenenud meeltele.

  On hea aeg puhastuda ka vaimselt, pöörates tähelepanu oma intuitsioonile. Kaksikud on kaksikmärk, milles on ühendatud surelik ja surematu pool, nüüd on aeg leida endas tasakaal maise ja vaimse poole vahel. Seda aitab kõige paremini teha loodus. Üleüldse on nüüd hea veeta võimalikult palju aega looduses, nautida kevade värve ja lõhnu, õitsemist, imelist päikese- ja kuuvalgust, kuulata ööbikulaulu ja lihtsalt hingata sügavalt endasse tärkava kasvuaja energiast pakatavat õhku. Maa kindla toetuse ja korrapäraste rütmide tunnetamine loob tasakaalu, rahustab nii keha kui ka vaimu ning täidab südame ja hinge kerguse ja rõõmuga."

  Järgmine, Vanakuuteenistus vabastab vaimu, hinge ja keha piirangud sellest, mis takistab mitte ainult Maa kindla toetuse ja korrapäraste rütmide tunnetamist, vaid ka oma olemuslike vajaduste tunnetamist ning enda kehtestamist muutuvates aegades.
  Kuu liigub viimasesse veerandisse 22.mail kl 21:43.

  ©2022 Magissa

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Lisa kommentaar

Email again: