Kuu loomine  30.mail 14:30

Kuuloometeenistus 30.mail toetab häälestumist uute kosmiliste võngetega, aidates taastada elujõudu.
Eelmine teenistus
22.mai Vanakuuteenistus vabastas vaimu, hinge ja keha piiranguid sellest, mis takistab mitte ainult Maa kindla toetuse ja korrapäraste rütmide tunnetamist, vaid ka oma olemuslike vajaduste tunnetamist ning enda kehtestamist muutuvates aegades.
Kuu liikus viimasesse veerandisse 22.mail kl 21:43. Vanakuuteenistus kestis 3 tundi ja lõppes südaööks. Teenistuse kõige intensiivsem aeg oli kl 22-23, mil toimus immuunsüsteemi (närvi- + hormonaal- + endokriinsüsteem) häälestamine uude kosmilisse rütmi vastavalt osalejate valmisolekule, olemuslikele vajadustele ja kavatsustele. Sellele eelnes pingete leevendamine peentasanditel. Pingete juurpõhjusteks olid erinevad musta maagia manipulatsioonid, mis teostati baasmustrite ja vaimse sünnikanali kahjude peale selles elus ning olid osaliselt seiskanud füüsilist keha toetava energia. Vanakuuteenistuse lõputunnil toimus läbiv energeetiline joondamine ja tasakaalustamine.
Vanakuuteenistuse tulemusena tõusis osalejate eluvibratsiooni, kuigi see võis avalduda esialgu väsimusena. Ka hingeosade naasmise hetkedel on vaja magada. Oluline on jälgida oma vajadusi ning hoolitseda terve eluviisi eest.

Järgmine, Kuuloometeenistus toetab häälestumist uute kosmiliste võngetega, aidates taastada elujõudu.


©2022 Magissa  

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.
Eelmine
16.mai Täiskuu
Järgmine
Kasvav kuu  07.juunil 17:48

Kommentaarid

  • Magissa  •  3. juuni 2022
    Kuuloometeenistus esmaspäeval, 30.mail toetas häälestumist uutesse kosmilistesse võngetesse, aidates taastada elujõudu. Teenistus kestis viis tundi ja lõppes õhtul kl 8 paiku. Teenistuse põhiteema oli sügava psüühilise vastuolu pingete leevendamine. See toimus olemusenergiat läbivalt, vaimsetelt peentasanditelt rakutasandini ning virgutas närvisüsteemi, liikumiselundkonda ning meeleseisundit. Mõnede asjade suhtes leeveneb tunne, et nende saavutamiseks on takistused liiga sügavad. Tekib ka teadmine, kuidas saavutada ammuihaldatu. Saab teha esimese sammu pikal teekonnal. Kõik toimub vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

    Järgmine, 7.juuni Kasvava Kuu teenistus aitab häälestuda uutesse kosmilistesse võngetesse ja sellega kaasnevatesse võimalustesse.

    ©2022 Magissa  

    Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole:   22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

Lisa kommentaar

Email again: