Kasvav kuu  07.juunil 17:48

7.juuni Kasvava Kuu teenistus aitab häälestuda uutesse kosmilistesse võngetesse ja sellega kaasnevatesse võimalustesse.
Eelmine teenistus
Kuuloometeenistus esmaspäeval, 30.mail toetas häälestumist uutesse kosmilistesse võngetesse, aidates taastada elujõudu. Teenistus kestis viis tundi ja lõppes õhtul kl 8 paiku. Teenistuse põhiteema oli sügava psüühilise vastuolu pingete leevendamine. See toimus olemusenergiat läbivalt, vaimsetelt peentasanditelt rakutasandini ning virgutas närvisüsteemi, liikumiselundkonda ning meeleseisundit. Mõnede asjade suhtes leeveneb tunne, et nende saavutamiseks on takistused liiga sügavad. Tekib ka teadmine, kuidas saavutada ammuihaldatu. Saab teha esimese sammu pikal teekonnal. Kõik toimub vastavalt vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

Järgmine, 7.juuni Kasvava Kuu teenistus aitab häälestuda uutesse kosmilistesse võngetesse ja sellega kaasnevatesse võimalustesse.

©2022 Magissa  


Eelmine
Kuu loomine  30.mail 14:30
Järgmine
Pööripäeva Vanakuu  21.06. 06:11

Kommentaarid

  • Magissa  •  13. juuni 2022
    Kasvava kuu teenistus 7.juunil leevendas massiivse psüühilise vastuolu pingeid ning võimendas heade mälestuste toimet rakutasandil. Väsimus leeveneb ja elujõud tõuseb, seda mõjutab ka eelolev Pööripäev.

    Juuni Täiskuuteenistuse ajal toimub rakumälu aktiveerimine, võimendades heade mälestuste/kogemuste infot.

    ©2022 Magissa  

    Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole:   22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

Lisa kommentaar

Email again: