Kuu loomine 11.11 - rahuteenistus© 

K 11.11.2015 kl 19:47 toimuv Kuu loomise hetk viib meid II poolaasta keerulisemaisse taevastesse seisudesse.
Kuuloometeenistus© valmistab osalejad ette selleks, et keskenduda ja säilitada rahu igapäevahetkedes.

Mang on sõnastanud nii: Novembri esimene pool kuni 14. kuupäevani on suhteliselt rahulik. Jätkatakse sellega, millega eelmisel kuul alustati. Esikohal on rahandus- ja majandusmured, pankurid on ärevil.

15. novembrist kuni kuu lõpuni tuleb aasta teise poole kõige keerulisem ja plahvatusohtlikum periood.

Veenuse ja Marsi liikumine kurja aspekti Neptuuni ning Pluutoga, lisaks Saturni ja Neptuuni kvadraat kuu lõpus näitavad palju segadust ja agressiivsust.


Kuuloometeenistus© keskendub kurnavate suhete klaarimisele Kuutempli teenistustele tavapärasel viisil. Nende vältimine aitab keskenduda olemuslikult olulistele teemadele, säilitades rahu sel perioodil. 


Teenistus toimub distantsilt,  neile, kes on osalussoovi kinnitanud panusega Südamekontole*.


Osalemise käigus toimub tegevus kolmel tasandil: vajaliku info kogumine biohologrammi, sellekohased energeetilised tervendamised, vabastamised ja taastamised läbivalt materiaalse tasandini, ja teenistusejärgsed  tegevused. 


Tegevus käivitub igale osalejale tema taotluse alusel. 


Tulemused sõltuvad teadlikkusest.


Teenistusjärgse kirjelduse ja info esitan siin, ja ka ajakirjas "Saatus&Saladused".


* Panused Südamerahu kontole on 12 (üks teenistus), 42€ (4 teenistust ehk üks kuutsükkel) ja 120 (kolm tsüklit+individuaalseanss).
Osalusmakse selgitusse: Südamerahu.

Teenistused toimuvad kuufaasi vahetumiste kestel igale osalejale sobival ajal distantsilt. Tegemist on nn "kaugravi" sündmusega. Seetõttu on oluline olla teadlik endast kui kellestki, kellel on teiste elude haavad - saladused-  tervendada. Iga saladuslik haav avaldub selles elus ebamugavusena erineval moel, varjatult või nähtavalt. See nimekiri on väga pikk, ja igaühel oma. Teenistuse ajal kättesaadav tervendav peentasandite info vabastab nende iidsete saladustega seotud pinged. Vabanemine annab tunda füüsiliselt või meeleliselt või mingil muul moel. Jälgi hoolega, millal, mis (ja miks) toimub.
Vabanenud pinge on vaba energia, mis muutub tervenemiseks, toetab haiguste ravi, annab inspiratsiooni ja jõudu sassis suhete lahendamiseks läbi enda väärtustamise ja kehtestamise.

Võimalusel tee märkmeid alates momendist, mil otsustasid osaleda teenistusel. Visanda oma ootused, seejärel märgi asjad, mis on teistmoodi teenistuse ajal, sellel eelsel ja järgneval ajal. Arvesta sellega, et kui sa ei saa kohe seda, mida ootad, siis tuleb see, mis sul on vaja lahendada enne, kui jõuad soovitud tulemuseni.


*** Südamerahu konto:
SEB


Panusega 120 kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon.
Kontakt: magissa.g@hot.ee

või on võimalus jätta kommentaar siia või saata varjatud sõnum lehelt: http://telose.ee/et 

Eelmine
T 03.11.2015 14:24 - Kuutempli teenistus saladuslikult ja saatuslikult vabastavas võtmes 
Järgmine
Noorkuu 19.11 kl 8.27 - distantsteenistus© Kuutemplis

Kommentaarid

  • Magissa  •  12. november 2015
    Kauaoodatud novembri kuu loomise teenistus 11.11balgas kaks tundi enne loomise hetke uue info tormulise laekumisega. See kestis kaks tundi. Seejärel toimus vabadtav ja taastav osa. Tunni jooksul. Need kolm tundi olid väga intensiivsed. Tuli palju eluenergiat, mis aitab lahendada kurnavaid suhteid. Hingetömbe aeg kestis hommikul kuueni, siis jätkus eeloleva aasta plaanide jöustamine. Selle teenistuse möju avaldub 7.01.16. Köikidele osalejatele kujuneb selleks päevaks midagi enneolematut. On soovitav juua klaas punast veini tasakaalustatud einega iga päev selle hetkeni 7.01. Klaadi suuruse valik vaba. Jörgmine teenistus toimub 19.11, kui kl 8.27 lähev kuu II faadi.

Lisa kommentaar

Email again: