10.09.2022 12:59 Täiskuu

Hingeosade naasmise mõju kestab kuni Täiskuuni 10.09 kl 12.59. Toimub Täiskuukuuteenistus sügise pööripäeva ettevalmistustega.
Eelmine teenistus

Kasvava kuu teenistus toimus 3.septembril, laupäeva hilisõhtul, kestis viis tundi ja lõppes veidi peale kl 2 öösel.
Teenistuse teemaks oli hingeosade naasmisega kaasneva energia ning info tasakaalustamine. Hingeosade naasmisega kaasneb soov magada, viibida teadvuse muutunud seisundis. Nii see oli kuni laupäevani ja kestab veel edasi: mõnikord 15 minutiks, mõnikord tundideks ja päevadeks. Selle vajaduse tingib kadunud/varastatud energiakogumite - hingeosade - naasmine ja lõimumine igapäevaellu. Teadvuse muutunud seisundis toimub info salvestamine kättesaadavaks. See on vajalik nii tunnetuse kui tervenemise jaoks.
Kasvava kuu teenistuse viie tunni jooksul toimus osalejate energiatasandite läbiv joondamine ja tasakaalustamine, millega kaasnes pingete vabanemine ja energiakeeriste ning nende ühenduste aktiveerumine. Tulemusena tõuseb eluvibratsioon, selgus ja võime (t)eostada uusi algusi.

Hingeosade naasmise mõju kestab kuni Täiskuuni 10.09 kl 12.59. Toimub Täiskuukuuteenistus sügise pööripäeva ettevalmistustega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
03.09.2022 21:08 Noorkuu lõpp
Järgmine
Sügispööripäeva eelne Vanakuu 

Lisa kommentaar

Email again: