Vanakuu 3. märtsil, 17.23

Vanakuu periood aitab Täiskuu ajal tehtud otsused täide viia, puhtamaks ja vabamaks saada.
Neitsi märgi täiskuu kulminatsioonihetk oli 24. veebruaril kell 14.30.

Täiskuu on alati jõuline astroloogiline aspekt, mille kulminatsiooni ajal on Päike ja Kuu opositsioonis – kui Kuu idahorisondil tõuseb, loojub Päike läänehorisondil. Need taevakehad asuvad täiskuuhetkel vastasmärkides – seekord on Kuu Neitsis, Päike aga Kalade märgis. Seega tuleb otsida tasakaalu kahe erineva energia vahel – Neitsi on seotud mõistuse, detailsuse ja praktilise tegevusega, Kalade energia on seevastu intuitiivne, fantaasiaküllane ja voolav.

Täiskuu heidab valgust inimloomuse varjupoolele. Seega kerkisid esile asjad, mis on ebamugavad, mida me tunnistada ei taha, ent millega tegelemine aitab meil tegelikult inimestena kasvada ja areneda.

Neitsi märgi täiskuu võis tuua ärritumist, muretsemist, liigset kriitilisust nii iseenda kui ümbritsevate inimeste suhtes. Oli oht detailidesse takerduda ning liigselt norida ja näägutada.

Ühest küljest võis see olla raske päev, teisalt aga annab erakordse võimaluse oma ellu värskendavaid muudatusi tuua. See on lahti laskmise aeg – nüüd on sobiv moment vabanemaks sellest, mis on oma aja ära elanud. On õige hetk lasta lahti vanast ja halvast, lõpetada koormavad suhted, vabastada hirm ja valu.

On aeg andestada nii iseendale kui teistele tehtud vead ja möödalaskmised, vabaneda süütundest ja vihast.

Neitsi märk annab eriti soodsa võimaluse igapäevaharjumuste muutmiseks ning tervist kahjustavatest pahedest loobumiseks – võta end kätte ja tee kohe otsus oma elu muuta!

Järgnev kahaneva kuu periood aitab praegu tehtud otsused täide viia, puhtamaks ja vabamaks saada.'


Vanakuuteenistus toimub 3.märtsil.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

Endiselt on vaja hoida eesmärgid aktiivsed ning jälgida oma mõtet, sõna ja harjumusi. Hoiduda enda ja oma keskkonna reostamisest viha, kadeduse, hirmu,(enese)manipulatsioonide jms. Viibida hea energeetikaga kohtades. Vajadusel mediteerida või lugeda mantraid.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

24. veebruari Neitsi tähtkuju Täiskuuteenistus kestis neli tundi ja lõppes kell 16. Teenistus oli osalejatele pingelise toimega. Selle käigus tõusid esile need pinged, mis pärsivad eesmärkide saavutamist eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise uuel teekonnal. Pingete põhjuseks olid erinevad musta maagia mõjutused läbi elude ja nendega kaasnenud seestunud energia. Kindlalt tulid esile süü ja hirmupõhised massiivsed psüühilised vastuolud, lülisamba iidsed piirangud, tervendamata südamehaavad ja erinevad kodeeringud, mis ulatusid eelmistesse eludesse kuni vaimse sünnikanali juurteni.  Nimetatud pingete leevenemine kestab Vanakuuteenistuseni.

Jätkub energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

©2024 Magissa
Ole hoitud!

'/Allikas eestihoroskoop.ee/
Eelmine
24. veebruari Täiskuu 
Järgmine
Kuu loomine 10. märts 11.00

Lisa kommentaar

Email again: