Haavatud Tervendaja Vanakuuteenistus

Toimub  P 16.07.2017 22:26 või hiljem vastavalt osalejate vajadustele.

Eelmine, Täiskuuteenistus lõppes laupäeva, 8.juuli õhtul kl 21 ja kesti 3 tundi.
Suvise jõuga mõjuv teenistus oli keeruline ja kiirete pööretega. Lisaks ülalnimetatule mõjutas teenistust komeet Chironi* liikumine ja määras planeetide seis täiskuu tundidel.

Seetõttu oli teenistus suunatud esilekerkinud enesesabotaaži algpõhjuste eemaldamisele. Enesebotaažoli kõigile osalejaile toonud kaasa ka energiavampiire, mille eemaldamine toimus sel teenistusel üle hulga aja.
Jätkuvalt tuli kätte kurnavaid raskeid energiakogumeid, mis olid kujunendud sünkroonis alateadlike süümassiivide tekkimisega (eelmistes eludes).
Osalejad võisid tunda teenistuse õhtul suuremat väsimust, iiveldust, peavalu neil hetkil, kui toimus enesesabotaazi erinevate algpõhjuste eemaldamine.

On oluline keskenduda oma tegelikele vajadustele. Kui need on korra tunnetatud, vaja järgida seda mustrit, mis viib edu ja uute lahendusteni, sügava rahu ja tasakaaluni. Isegi kui see tundub mitte normaalne, teistmoodi kui siiani elu, suhted ja olukorrad toiminud on.
Enesesabotaazi kütkest vabanemine eeldab ebamugavate kriiside läbimist. Sellele järgneb tervenemine.

Chironi trajekoor (sügavalt peidetud haavade kui enesesabotaaži algpõhjuste esiletoomisel) on eriti intensiivne ajavahemikul 15.-21 juuli 2017.

Järgmine, Vanakuuteenistus on 16. juuli hilisõhtul.

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes tagurpidi Kalade tähtkujusse 7.juulil!
Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega.
Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi.
Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile.
Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine.
Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis.
Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži.
Põhiline Chiron Rx tervendav toime jääb perioodi 15. ja 21. juuli, mil Mars ja Päike mõjutavad Chironi."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.html 

Vanakuuteenistusel©16.07 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

****

Sinu Südamerahu konto:

Eelmine
Täiskuuteenistus
Järgmine
Kuu loomine. Teenistus Chironi* energias

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  18. juuli 2017
  Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumaluse retrogaadi lunastav toime võimaldas 24 tunni jooksul intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega.

  Vanakuuteenistus lõppes esmaspäeval kl 10 õhtul.

  Põhiteemaks oli osalejate enesesabotaaž, mis on avaldunud valedes toitumisharjumustes (sh liigne kaal), kahjustavas käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, ka emotsionaalsete pursetena, vaimse taju - teadlikkuse - puudumisena ja inimestevahelistesse hinnangutesse klammerdumise kurnavate väljunditena.
  Need vanad haavad, mis polnud seni veel lõplikult tervendatud, ja nendega kaasnevad ülalnimetatud seisundid, said teenistuse ajal tähelepanu osaliseks.

  Teenistuse ajal või tulemusena võis tekkida varem tajumatu vabanemise tunne. Koos hingeosadega naases mitte ainult haavade taga kinni olnud energia, vaid laekus ka haavu põhjustanud informatsioon. See tõi, ja toob edaspidi äratundmist, selgust, põhjuste ja tagajärgede mõistmist. Eelmiste elude tegude, ja ka ükskõiksuse, ning selle elu kurnavate seisundite ja haiguste seos avaldub neile, kes seda julgevad teadvustada.

  Selle põhjapaneva Vanakuuteenistuse käigus eemaldusid osalejate energiast surnud hinged jt vaimolendid.

  Virgutust said endokriinsüsteem, hormonaalsüsteem, närvisüsteem (nii kesk- kui perifeerne närvisüsteem), mille tulemusena tõuseb vastupanuvõime ja sellega kaasneb vägi endale sobivaid ja vajalikke asju ellu viia.

  Teenistuse ajal toimus ka iidsete südamehaavade tervendamine, millega kaasneb lähipäevil seletamatu kurbus ja nutupuhangud hetkil, mil haavad lõplikult tervenevad.

  Nüüd kuni 21. juulini on aeg seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Luba kõikidel rasketel asjadel vajuda läbi jalataldade ja juurtšakra maa tuuma ümbertöötlemisele.
  Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada ka neid armasid ja lähedasi, kes veel sügavas kriisis.

  Chironi on retrogaadis kuni 5 detsembrini. Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregulaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pingutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervendada iseennast :)
  Chiron kui haavatud tervendaja esindab selliseid teemasid nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne. Õpetades neid ületama, neist üle olema. Kuna iidsed haavad on väga sügavad, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.

  Järgmised teenistused Chironi energias:
  P 23.07.2017 12:45, P 30.07.2017 18:23, E 07.08.2017 21:11, T 15.08.2017 04:15, E 21.08.2017 21:30, T 29.08.2017 11:13, K 06.09.2017 10:03, K 13.09.2017 09:25, K 20.09.2017 08:30, N 28.09.2017 05:53, N 05.10.2017 21:40, N 12.10.2017 15:25, N 19.10.2017 22:12, L 28.10.2017 01:22, L 04.11.2017 07:23, R 10.11.2017 22:36, L 18.11.2017 13:42, P 26.11.2017 19:03, P 03.12.2017 17:47.

  Järjekindel osalemine teenistusel tagab edu sügavate haavade lõplikult tervendamisel, ja nendega kaasnevate kurnavate seisundite, suhete kui ka haiguste eemaldamisel oma igapäevaelust.

Lisa kommentaar

Email again: