Kuu loomine. Teenistus Chironi* energias

Kuu loomine P 23.07.2017 12:45.
Sügavaid haavu tervendav Kuuloometeenistus toimub kuu loomise energias osalejaile sobival ajal.
 

Chironi, tervendajate, arstide ja patsientide peajumaluse retrogaadi lunastav toime võimaldas möödunud pühapäeval, Vanakuuteenistuse ajal, 24 tunni jooksul  intensiivselt tegeleda  selliste seisundite vaimsete ja karmaliste põhjustega nagu füüsilised haigused, valu, tasakaalutus, puuded. Vanakuuteenistus lkstis läbi öö ja lõppes esmaspäeval kl 22.
Vabastava teenistuse/kaugseansi põhiteemaks oli osalejate enesesabotaaž, mis on avaldunud valedes toitumisharjumustes (sh kaaluteema, seedehäired), kahjustavas käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, ka emotsionaalsete pursetena, vaimse taju - teadlikkuse - puudumisena ja inimestevahelistesse hinnangutesse klammerdumise kurnavate väljunditena.
Need vanad haavad, mis polnud seni veel lõplikult tervendatud, ja nendega kaasnevad ülalnimetatud seisundid, said teenistuse ajal tähelepanu osaliseks.  
Teenistuse ajal või tulemusena võis osalejatel tekkida varem tajumatu vabanemise tunne. Koos hingeosadega naases mitte ainult haavade taga kinni olnud energia, vaid laekus ka haavu põhjustanud informatsioon. See tõi, ja toob edaspidi äratundmist, selgust, põhjuste ja tagajärgede mõistmist. Eelmiste elude tegude, ja ka ükskõiksuse, ning selle elu kurnavate seisundite ja haiguste seos avaldub neile, kes seda julgevad teadvustada.
Selle põhjapaneva Vanakuuteenistuse käigus eemaldusid osalejate energiast surnud hinged jt vaimolendid.
Virgutust said endokriinsüsteem, hormonaalsüsteem, närvisüsteem (nii kesk- kui perifeerne närvisüsteem), mille tulemusena tõuseb vastupanuvõime ja sellega kaasneb vägi endale sobivaid ja vajalikke asju ellu viia.
Teenistuse ajal toimus ka iidsete südamehaavade tervendamine, millega kaasneb lähipäevil seletamatu kurbus ja nutupuhangud hetkil, mil haavad lõplikult tervenevad.
Nüüd kuni 21. juulini on aeg seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Luba kõikidel rasketel asjadel vajuda läbi jalataldade ja juurtšakra maa tuuma sisse ümbertöötlemisele.
Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada ka neid armsaid ja lähedasi, kes veel sügavas kriisis.
Chironi on retrogaadis kuni 5 detsembrini. Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregulaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pingutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervendada iseennast :)
Chiron kui haavatud tervendaja esindab selliseid teemasid nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne. Õpetades neid ületama, neist üle olema. Kuna iidsed haavad on väga sügavad, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Järgmised teenistused Chironi energias:
P 23.07.2017 12:45, P 30.07.2017 18:23, E 07.08.2017 21:11, T 15.08.2017 04:15, E 21.08.2017 21:30, T 29.08.2017 11:13, K 06.09.2017 10:03, K 13.09.2017 09:25, K 20.09.2017 08:30, N 28.09.2017 05:53, N 05.10.2017 21:40, N 12.10.2017 15:25, N 19.10.2017 22:12, L 28.10.2017 01:22, L 04.11.2017 07:23, R 10.11.2017 22:36, L 18.11.2017 13:42, P 26.11.2017 19:03, P 03.12.2017 17:47.
Järjekindel osalemine teenistusel tagab edu sügavate haavade lõplikult tervendamisel, ja nendega kaasnevate kurnavate seisundite, suhete kui ka haiguste eemaldamisel oma igapäevaelust.

Kuuloometeenistusel©23.07 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil!
Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega.
Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi.
Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile.
Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine.
Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis.
Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži.
Põhiline Chiron Rx tervendav toime jääb perioodi 15. ja 21. juuli, mil Mars ja Päike mõjutavad Chironi."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.html

****

Sinu Südamerahu konto:
Eelmine
Haavatud Tervendaja Vanakuuteenistus
Järgmine
Noorkuuteenistus

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  24. juuli 2017
    Chironi*, tervendajate, arstide ja patsientide peajumaluse retrogaadi lunastav toime võimaldas möödunud pühapäeva (23.07) hommikul, Kuuloometeenistuse ajal intensiivselt tegeleda  selliste seisundite vaimsete ja karmaliste põhjustega nagu füüsilised haigused, valu, tasakaalutus, puuded. Kuuloometeenistus kestis kaks tundi ja lõppes kl 9.30.Vabastava teenistuse/kaugseansi põhiteemaks oli osalejate enesesabotaaž, mis on avaldunud valedes toitumisharjumustes (sh kaaluteema, seedehäired), kahjustavas käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, ka emotsionaalsete pursetena, vaimse taju - teadlikkuse - puudumisena ja inimestevahelistesse hinnangutesse klammerdumise kurnavate väljunditena. Need vanad haavad, mis polnud seni veel lõplikult tervendatud, ja nendega kaasnevad ülalnimetatud seisundid, said teenistuse ajal tähelepanu osaliseks.  Kuuloometeenistus toimis vabastavalt füüsilise keha

    kroonilistele

    pingetele, mille põhjuseks on olnud enteerse närvisüsteemi ülekoormus. Enteerne närvisüsteem asub kõhuõõnes, ja on sama rakukoostisega mis peaaju. Enteerse närvisüsteemi seisund mõjutab mitte ainult seedeorganeid, vaid ka mõttetegevust ja ärksust. Vanad haavad ja iidsed lahendamata asjad pärsivad enteerse närvisüsteemi tööd. Chironi retrograadi tulemusena on need esile kerkinud. Teenistuse käigus saavad need lahendust ja leevendust vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule. Kuuloometeenistuse toime kujunes enteerse närvisüsteemi virgutamisele. Selle tulemusena käivitus tervenemine siseorganites, leevenevad seletamatud pinged kehas ja mõte muutub selgemaks.  Eeloleval Noorkuuteenistusel osalejad, on sobiv aeg seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. 

Lisa kommentaar

Email again: