Aioni portaal 23.11.13 kl 11.11 pm

Laupäeval teostub teadvuse avardumine läbi  Aioni portaali neile, kes valmis kirgastumist oma igapäevaellu lõimima.
Aioni portaali avanemine oli üks vahesammudest täieliku vabanemiseni... See algas 2012 ja kestab aastani 2015. http://2012portal.blogspot.com/
Eelolev aasta 2014 saab olema põnev, pöördeline ja pöörane. Seda naudivad need, kellele meeldivad vaimsed ja energeetilised "benji hüpped". Neile, kes valitsevad oma keha, meelt ja vaimu - kogu olemuslikku energiasüsteemi. Neile, kes mäletavad, kes nad on.

Aioni kohta öeldakse, et ta muundab vanade aegade koorma nagu madu, kes vääneldes eemaldab liigse ja tarbetu, hõõrub läikima iidsete aegade seaduse samba (changes the burden of old age like a snake who sloughs off the coils of the useless old scales, rejuvenescing while washing in the swells of the laws [of time]  http://en.wikipedia.org/wiki/Aion_%28deity%29)
~
Hirmu-, viha-, ja süütundest tekitatud püsivate emotsionaalsete takistuste eemaldamiseks aitan teid individuaalseanssidega kui ka grupitegevusega: 5255658 Magissa.

Vabastav grupiseanss Lemuuria templis ja kristallidega 4.jaanuaril kl 17-20 (Jakobsoni 14, Tln.). Registreerimine elulill@gmail.com või FB-s.Eelmine
Lisainfo loengule Sisetarkuse Päevadel
Järgmine
30.01 kl 23.38 Noorkuu Veevalaja märgis

Kommentaarid

 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.
 • Dereks Douglass  •  15. märts 2020
  Tere,

  Kas vajate oma rahulolu jaoks mugavat laenu? Pakume kohalikele ja rahvusvahelistele laenuvõtjatele taskukohast 3% intressiga laenu. Oleme sertifitseeritud, usaldusväärne, usaldusväärne, tõhus, kiire ja dünaamiline ning teeme koostööd. anname pikaajalist laenu maksimaalselt 2 kuni 50 aastat.

  Kas vajate võlgade tasumiseks, ettevõtte alustamiseks või mõnel muul põhjusel otsest, lihtsat ja taskukohast laenu? Kui jah, võtke meiega ühendust oma laenutaotlusega.

  See pakkumine on mõeldud tõsistele inimestele.

  Huvi korral võtke meiega ühendust e-posti aadressil: email: easyloanfirm2020@gmail.com
   
  Oleme sertifitseeritud,
  usaldusväärne, usaldusväärne, tõhus, kiire ja dünaamiline.

  Parimate soovidega,
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again: