Lisainfo loengule Sisetarkuse Päevadel

Loengu-praktikal kõneksolnud info täienduseks
Artikkel biohologrammist teaduslikus inglise keeles:  http://www.collective-evolution.com/2011/09/02/scientist-prove-dna-can-be-reprogrammed-by-words-and-frequencies/
on tõlkimisel. 
Biohologrammi ja DNA kahjustused viivad ebameeldivate seisunditeni.  
Ebameeldivate seisundite ja tervisehäirete algpõhjuseks on madalsageduslikud tunded: hirm, häbi, süü, viha. Need võivad olla pärit nii teistest eludest kui olla geneetiliselt kodeeritud. Mõnikord 13.põlvest alates - nii on näidanud suguvõsa mõjust vabastamise seanid. Nendele on üles ehitatud emotsionaalsed vastuolud, mis kurnavad vaimu ja keha. Pärssides seda, milleks me oleme siin: kirgastunud, rõõmsat, rahulikku elu igapäevahetkedes.
madalsageduslikest tunnetest alanud seisundid kujundavad meie keskkonda: olukordi, töö- ja eraelusuhteid, alateadlikke valikuid. Energiasüsteemis väljenduvad nad meridiaanides. Hiina meditdiini järgi on kehal 12 energiameridiaani, mis valvavad erinevate emotsionaalste seisundite üle. Nende seisudite loetelu oli ka loengu ajal jagatud materjalides. Häires olevate meridiaani punktide järjekindlal koputamisel või masseerimisel  rahuneb energiasüsteem, mõjutades kergelt ka DNAd ja biohologrammi. 

Heaoluni jõudmine on järjekindel töö enda(energiasüsteemi)ga. See on igaühe esmane kohustus ja vastutus elu ees. 

Abiks on  eelkõige Fred Gallo raamat "Energiaravi koputamise abil" (olemas nii kauplustes kui internetimüügis), aga ka mõned teised tehnikad igapäevaseks kasutamiseks. Seda käsiraamatut aitavad vajadusel mõista Energeetilise psühholoogia koolitused, mis toimuvad 16.-17. novembril Viljandis Mainori keskuses ja 8.-9.veebruaril Tallinnas Pirita hotelli Pakri saalis. EP koolitus annab ka testimise oskuse. Registreerumine ja lisainfo elulill@gmail.com või malle.raus@gmail.com.

Nimetatud teised tehnikad on: ho'oponopono, NPA ja kosmiliste sümbolite ning G.Grabovoi numbrikombinatsioonide kasutamine igapäevases elus erinevates häiresituatsioonides. NPA seminar on plaanis järgmisel aastal.

Olen rõõmuga andmas individuaalseid seletusi loengus osalenutele. Küsides viidake oma numbrimärgile.

Ikka teenistuses
Magissa G.
elulill@gmail.com
5255658

~

Energeetilise psühholoogia kursused. Baseerub Fred Gallo tehnikal, raamat "Eneriaravi koputmise abil" SAADAVAL RAAMATUKAUPLUSTES.

~  Energeetilise psühholoogia esitlus- ja praktikaõhtud
5. novembril kell 17.00 - 18.30 toimub esitlusõhtu Viljandi linnaraamatukogus Tallinna tn. 11/1 (tasuta).
~ 7. novembril kell 17.30 - 19.30 toimub praktikaõhtu EP kursuse läbinutele Tallinnas C.R. Jakobsoni 14. Osalustasu 10€ kanda hiljemalt 6. novembriks Malle Raus'i a/arvele või tasuda 12€ kohapeal. Vajalik registreerimine, sest kohtade arv on piiratud.  Registreerimine ja lisainfo Heli tel: 5255658 või ep.grupp@hot.ee

  
Sissejuhatus energeetilisse psühholoogiasse. Koolitus 
 
Energeetiline psühholoogia kirjeldab meridiaaniõpetusel baseeruvaid tehnikaid, mida saab rakendada ka eneseabiks. Sellega saab tasakaalustada emotsioone ja hoiakuid, millega takistatakse ja kahjustatakse iseennast. Energeetiline psühholoogia tegeleb energia mõjuga emotsioonidele ja hoiakutele. Energia all on mõeldud akupunktuuri ja sellega sarnaseid meetodeid. Psüühilisi probleeme vaadeldakse siin energiaringluse häiretena. Te õpite tundma, kuidas teatud hoiakud ja ettekujutused muudavad elu raskeks ning eneseabi tehnikaid, mis võivad kiiresti aidata järgmiste probleemide puhul: hirmud, foobiad, raev ja viha, häbelikkus ja süütunne, sõltuvusprobleemid jne. See kursus on kui ettevalmistus edasijõudnute energeetilise psühholoogia I astme kursuseks. Tähelepanu keskmes on siin teatud kloppimispunktide selgeksõppimine ja töö nendega. Lihasetestimise oskus täiendab võimalusi. Õppetöö toimub Fred Gallo, energeetilise psühhoteraapia rajaja, esimese raamatu järgi. Fred Gallo on kliiniline psühholoog ja üks energeetilise psühholoogia pioneere ning rahvusvahelisi juhte.
Kursuse sisu:
 • Sissejuhatus kinesioloogilisse lihasetesti,
 • täpne juhendamine,
 • energeetilise psühholoogia kloppimisakupressuurpunktid,
 • isiklik uskumuste skeem/sisemine maakaart,
 • neuroloogiline desorganisatsioon/lühiühendused,
 • enesesabotaaž ja psüühilised vastuolud,
 • peaaju balanss,
 • kloppimisakupressuurmeetodid energia tasakaalustamiseks.
Millal ja kus? 16. ja 17. novembril 2013 Viljandis, Tallinna 19/21 3. korrus (Mainori Keskuses). 8. ja 9. veebruaril 2014 Tallinnas Pitita hotellis Ruhnu saalis.
Ajakava:  Laupäeval kell 11.00 – 17.00  Pühapäeval kell 10.00 – 16.30 
 
Info: Lektor kinesioloog ja IKC koolitaja Malle Raus.  Kursuse hind: 120€, kordamisel 60€ Registreerimine ja lisainfo Heli tel: 5255658 või ep.grupp@hot.ee
Viljandi kursus: Osaluse tagastamatu ettemaks 20€ kanda 7. novembriks, ülejäänud 100€ 14. novembriks Malle Raus'i a/arvele. Hilda Villa pakub sellel kursusel osalejatele soodushinnaga ööbimisvõimalust 16.50€ öö/inimene. Kontakt www.hildavilla.ee.
Tallinna kursus: Osaluse tagastamatu ettemaks 20€ kanda 20. jaanuariks 2014.a. Malle Raus'i a/arvele 10302011039004 AS SEB Pangas, ülejäänud 100€ 6. veebruariks 2014.a. 
Kursus toimub, kui on vähemalt 10 (esmakordset) osavõtjat. Kõik etemaksud makstakse tagasi, kui kursus ära jääb.

Wiebke Feddersen
 
 Energeetiline psühholoogia edasijõudnutele 
 
Kursusel osalemise eelduseks on EP sissejuhatava kursuse läbimine. Kursusel õpite tundma energeetilise psühhoteraapia mitmekülgseid tehnikaid. Nädalavahetuse teemadeks on korduvad psüühika vastuolud ning üle- ja alaenergiate tasakaalustamine.
Kursuse sisu:
 • Häirepunktid ja nende kasutamine.
 • Kommunikatsioonimeetodid klientidega.
 • Negatiivse kogemuse eemaldamise meetod (NAEM). Selle abil saab korrigeerida laias spektris psüühilisi probleeme ja ka mõningaid füüsise probleeme.
 • Tervendamine valguse energiaga (HELP). HELP korrigeerib psüühika mitteadekvaatsed reaktsioonid ja suunab kliendi oma tegelike eesmärkide saavutamisele.
 • Afirmatsioonid meridiaanide ja emotsioonide tasakaalustamiseks.
 • Spetsiaalsed tehnikad vastuolude tasakaalustamiseks.
 • Hemisfääride dominantsi test (HDT).
 • Ühe punkti balanss.
Millal ja kus? 7. ja 8. november 2014 Tallinnas Pirita hotelli konverentsisaalis.
Ajakava: 
 Laupäeval   
9.30 – 10.00 Osavõtjate registreerimine 
 10.00 – 17.00 Seminar 
 Laupäeval  
 10.00 – 17.00 Seminar
Info: Lektor kinesioloog ja IKC koolitaja Wiebke Feddesen Saksamaalt. Kursus toimub saksa keeles eestikeelse otsetõlkega (Malle Raus). Kursuse hind 155 € (sisaldab eestikeelset õppematerjali ja IKC sertifikaati). Registreerimine ja lisainfo Heli tel: 5255658 või ep.grupp@hot.ee Palun kanda ettemaks 55€ 7. septembriks Wiebke Fedderseni arveldusarvele 10010602110019 AS SEB Pangas. Ülejäänud tasu maksta kohapeal. 
Kursuse ärajäämisel makstakse ettemaks tagasi. 


Eelmine
Loeng: Ebamugavate seisundite eemaldamine
Järgmine
Aioni portaal 23.11.13 kl 11.11 pm

Lisa kommentaar

Email again: