30.01 kl 23.38 Noorkuu Veevalaja märgis

Eesti asukohal saabub Noorkuu neljandasse majja, mis viitab teemadele nagu kodu, lähiümbrus, juured ja minevik, kodumaa, sisemine turvalisus, riigipiir ja kinnisvara.
Noorkuu Veevalaja märgis toob esile uue perspektiivi. Me näeme kõike uue ja värske pilguga. Oleme võimelised raamidest välja murdma. Kogu protsess peaks meile pigem meeldima, sest veevalaja tunneb rõõmu, kui saab kaardid segi lüüa. Me suudame leida võimalused uutmoodi tegutsemiseks ning näeme asju uue vaatenurga alt.

Kuna noorkuu leiab aset alles hilisel õhtutunnil, on päev igati sobilik pooleliolevate asjade lõpetamiseks, vabanemiseks ning minnalaskmiseks. Seda kuni kellaajani 23:38. Mis iganes on viimastel päevadel esile tulnud, nüüd enne Noorkuud, on hea aeg sellest vabanemiseks.

Eesti asukohal saabub Noorkuu neljandasse majja, mis viitab teemadele nagu kodu, lähiümbrus, juured ja minevik, kodumaa, sisemine turvalisus, riigipiir ja kinnisvara.

Noorkuu leiab aset 10° 55' Veevalaja märgis, mõjutades enim inimesi, kelle sünnikaardis asetsevad isiklikud planeedid ja punktid vahemikus 7 kuni 15 kraadi kindlates märkides (Sõnn, Lõvi, Skorpion ja Veevalaja).

Allikas: https://www.facebook.com/pages/Eesti-Astroloogide-Liit/182860641727482

Jututoa saade 31.01 otse eetris Kanal 12 -s toob kaasa (üle)kohtuga seotud teemad. Võtan fookusesse teemad, mis on seotud perevägivallaga, -petu ja -kelmuse skeemidega. Pean silmas kinnis- ja vallasvara "varguseid", kodudest väljatõstmist, perevaradest ilmajäämist. Tihti on sellise perevägivalla väljund kohtusaalides, kuid paraku mitte kahjukannatajate kaitseks, vaid nende lõplikuks ahistamiseks. Kas olete märganud, et kohtunikud kohtusaalides kannavad perevägivalla käepikenduse rolli? Kas olete märganud, kuidas notarid ja advokaadid teevad selles osas kohtunikega kaastööd? Miks on kohtuotsused vastuolus EV Põhisedusega? Kas olete mõelnud, kus on sellise vägivalla juured? Kuidas teile meeldib mõte, et see on "ohvrites" endis. Kui kõrvaldada ahistamise algpõhjused, kaob ka vägivald.
Saade algab kl 11, on jälgitav ka veebis.

Eelmine
Aioni portaal 23.11.13 kl 11.11 pm
Järgmine
Psühhosomaatilised nähtused ja kolesterooliindeks

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: