28.07.2022 20:55 Kuu loomine

Kuuloometeenistuse ajal 28.juuli õhtul (20:55) saab alguse uue elu mustri loomine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus toimus 20.juulil, kestis kaheksa tundi ja lõppes südaööks. Teenistus oli intensiivne, läbiva toimega ning käivitas puhastumise. Teenistuse ajal toimus nende "deemonite" eemaldamine, mis takistavad uue elu loomeprotsessi. Deemonitens avaldusid seekord musta maagia I-VI ja nõuka programmide (sh energia ülevõtmise) manipulatsioonid, mis olid kujundanud seestunud energia kogumid. Need olid alguse saanud vaimse sünnikanali kahjudest ning kandunud läbi elude, mõjudes kurnavate baasmustritena. Tavaelus neid ei taju, sest nendega on kohanetud tänu egole. Pingelisemates olukordades, sarnaste inimestega kohtudes need avalduvad enda sisemiste deemonitena. Nagu ka muutuvates oludes, mis nõuavad kohanemiseks sügavamaid olemuslikke ressursse.
Vanakuuteenistuse toime vabastas nendest pingetest, mis olid esile tulnud viimaste kuudega ning kulmineerusid 13.juuli Täiskuu ajal stressi ja ärevusena.

Järgmise, Kuuloometeenistuse ajal 28.juuli õhtul (20:55) saab alguse uue elu mustri loomine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
Algab ettevalmistus Küprose rünnakuks.
Kevadise rännaku vabastav toime vaibus kõneks olnud Täiskuu ajal.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa

Eelmine
20.07.2022 17:18 Kahanev kuu
Järgmine
Augusti Noorkuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  29. juuli 2022
  Südasuve Kuuloometeenistuse ajal 28.juuli õhtul (20:55) sai alguse uue elu mustri loomine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele, järgides kosmilisi joondamisi.
  Kuuloometeenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes öösel kl 2. Enne Kuu loomist, päevastel tundidel, võis olla tunda väsimust ja kurnatust. Sest seda südasuvist harrast aega kasutasid mustemad jõud/egregorid uue värske energia ülevõtmiseks. See andis tunda neil, kes on olnud elu(de) jooksul selliste egregoride poolt kasutatud peene vaimenergia kanalitena. See oli hea, sest nii tulid selgelt esile kaasnevad energeetilised kahjud. Mis sai Kuuloometeenistuse tundide jooksul tervendatud.
  Kuna tegemist on iidsete kahjudega, on need aegade jooksul jõudnud kujundada kurnava mustri füüsilise keha sügavamatel tasanditel, sh sidekudedes. Sidekoed tagavad mitte ainult füüsilise, vaid ka vaimse ja meele heaolu kehastuses olles. Kuuloometeenistuse lõputundidel toimuski sidekudede sügavamate tasandite virgumine. Vabanemine toimus pingetest, mille põhjuseks oli elu(sid) kestnud energia ülevõtmine. Sellega kaasnesid kehas seletamatul valud ja ka krambid.
  Tänu selle tasandi pingete vabanemisele taastub igaühe ainulaadne olemusenergia. Olemusenergia määrab kõik, mis meil nüüd ja praegu igapäevaelus toimub. Kuna on toimumas põhjapanevaid universumlikud nihked, on oluline, loome oma uue reaalsuse võimalikult terve olemusenergia mustri järgi. Kuuloometeenistuse toime viis osalejad uuele tasandile kulgemise fraktaalsuses. Uus hea elu luuakse vanalt pinnalt (so vastavalt olemuslikele vajadustele), eemaldades sellest läbivalt kõik piirava ja ebavajaliku.
  Kuni 5.augustini on võimalik Kuu loomise hapras, kuid läbiva toime mõjus tunnetada ja kujundada eelolevaid sündmusi, järgides oma olemuslikku plaani.
  Kuu liigub teise veerandisse kl 14.05. Teostub vabastav ja jõustav Kasvava kuu teenistus.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: