20.07.2022 17:18 Kahanev kuu

20. juuni Vanakuuteenistuse ajal toimub nende "deemonite" eemaldamine, mis takistavad uue elu loomeprotsessi.
Eelmine teenistus
Siiani mõjutab meid 13. juuli täiskuu Kaljukitses, mis astroloogide sõnul laseb leida tasakaalu töö- ja eraelu vahel ning vähendab stressi ja ärevust.
Kaljukitse täiskuu aitab sul elu ohjad kenasti taas enda kätte võtta ja asjad toimima saada. Nüüd leiad viise, kuidas puhata ja lõõgastuda, kohtuda sõpradega ning käia üritustel nii, et selle kõige juures suudad ka oma elu maisema poole kenasti toimimas hoida. Samas Kaljukitse Kuu muudab inimesed enda ja teiste suhtes nõudlikuks ja kohusetundlikuks.
Stress ja ärevus oli kujunenud möödunud kuude jooksul, mil toimusid olulised planeetide joondumised (12.aprillil), andes käesolevale aasale hommiku tähenduse. See on ilus uue alguse aeg, kus toimub eeloleva elu loomine. Nüüd on tähtsam kui kunagi varem vabastada ennast takistustest kulgemaks üha kindlamalt vaimsel teekonnal.
13.juuli Supertäiskuuteenistus oli pöördeline, eemaldades viimaste kuude jooksul esile kerkinud pingete kihi selleks, et liikuda edasi kõrgemale sagedusele. Teenistus toimus kuus tundi ja lõppes südaööks. Teenistuse jooksul eemaldus osalejate energiaväljast kiht stressi ja ärevuse sügavaid algpõhjuseid: nõuka aegsed ja eelmiste elude piirangud kuni vaimse sünnikanali kahjudeni. Toimus üldine tasakaalustumine. Virgutust said liigesed (eriti põlved), luud, hambad, nahk, juuksed ja sapipõis. Võib tekkida tundlikkus naha pinnal ja hammastes, kuna teenistuse toime oli läbiv. Tuleb hoiduda külmetusest ja niiskusest.
Kuigi on soov, et universumi toetusel tekivad üleöö nähtamatud tiivad, siis tegelikkuses tähendab uue elu loomine järjekindlalt tööd ja pühendumist, nagu igas loomeprotsessis.

Järgmine, Vanakuuteenistus toimub 20.juulil. Kuu liigub viimasesse veerandisse kl.17.18.
Teenistuse ajal toimub nende "deemonite" eemaldamine, mis takistavad uue elu loomeprotsessi.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
13.07.2022 21:38 Täiskuu
Järgmine
28.07.2022 20:55 Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  21. juuli 2022
  Vanakuuteenistus toimus 20.juulil, kestis kaheksa tundi ja lõppes südaööks. Teenistus oli intensiivne, läbiva toimega ning käivitas puhastumise. Teenistuse ajal toimus nende "deemonite" eemaldamine, mis takistavad uue elu loomeprotsessi. Deemonite ja avaldusid seekord musta maagia I-VI ja nõuka programmide (sh energia ülevõtmise) manipulatsioonid, mis olid kujundanud seestunud energia kogumid. Need olid alguse saanud vaimse sünnikanali kahjudest ning kandunud läbi elude, mõjudes kurnavate baasmustritena. Tavaelus neid ei taju, sest nendega on kohanetud tänu egole. Pingelisemates olukordades, sarnaste inimestega kohtudes need avalduvad enda sisemiste deemonitena. Nagu ka muutuvates oludes, mis nõuavad kohanemiseks sügavamaid olemuslikke ressursse.
  Vanakuuteenistuse toime vabastas nendest pingetest, mis olid esile tulnud viimaste kuudega ning kulmineerusid 13.juuli Täiskuu ajal stressi ja ärevusena.

  Järgmise, Kuuloometeenistuse ajal 28.juuli õhtul (20:55) saab alguse uue elu mustri loomine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
  Algab ettevalmistus Küprose rünnakuks.
  Kevadise rännaku vabastav toime vaibus kõneks olnud Täiskuu ajal.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: