Vanakuu 04.02.2021 19:37

Pool aastat kestnud Südamekeskuse avamine on vaibumas ja toimub üleminek kõikehõlmavasse avardumisse, selle takistuste vabastamisele.
Tekib uus hingamine.
Tähelepanu all on hingamisega seotud teemad.
13. jaanuari Kuuloometeenistus aktiveeris olemuse tihkeimad tasandid. Need olid olnud pikalt "surmaunes". Nende aktiveerimine mõjutab kogu olemuslikku tuumenergiat. Tulemusena käivitub taastumine nii füüsilisel, vaimsel kui ka mentaalsel tasandit. Taastumine ja tervenemine toimub just nendes kohtades ja teemades, mis varem pole võimalik olnud.

Eelmine teenistus

2021 Esimene Täiskuuteenistus kestis 24 tundi ja kestis hetkeni mil Kuu kasvas täis neljapäeval 28.01 kl 21.16.
Selle pika teenistuse teemadeks olid
Häbi
2., 3., 4., 7. meridiaanide paar
Massiivne psüühiline vastuolu
Spetsiifiline psüühiline vastuolu
Hõbeniidi taastamine
Tasakaalukeskuse vabastamine
Mmk-d
Osaline ja täielik energia ülevõtmine
Geneetilise koodi tervendamine.

Täiskuuteenistuse tulemusena saavad osalejad teostada asju, mis seni millegi tõttu (vähene jõud, materiaalsed takistused, pidev ajapuudus, kurnatuse seisundid, valed valikud ja suhted jms) pärsitud on olnud. Toimus osalejate isiklike võimete ja oskuste jõustamine kui geneetilise koodi tervendamine. Geneetiline kood oli kahjustatud osalise ja täieliku energia ülevõtmise tõttu, mis kaasnesid erinevate musta maagia kombinatsioonidega kui energiavälja kahjudega. Nende tõttu oli kahjustatud nii tasakaalu keskus kui Hõbeniit - südamekeskuse erinevate tasandite ühendus. Sellised jõu keskuse ja -ühenduste kahjud tekitasid aja jooksul massiivseid ja spetsifilisi psüühilisi vastuolusid, mis tõid kaasa valesid valikuid ja vajalike asjade edasilükkamist ning nendega kaasnevaid pingeid. Pinged tekkisid ka maksa-, sapipõie, neerude, kusepõie, südame, peensoole meridiaanides kui ka taga- ja ees-keskmeridiaanides. Taga- ja ees-keskmeridiaanid  on vastavalt ärevuse ja paanika ning eneseväärtustamise meridiaanid. Nende pinged häirivad nii südame kui kopsude tööd. Kõikide nimetatud meridiaanide ummikseis tekitas üldise jõuetuse ja masenduse ning apaatia tunde. Mis omakorda on seotud varjatud häbiga - miks ma endaga hakkama ei saa? Häbi sul/mul olgu! 

Täiskuuteenistus oli pikk ja väsitav ning selle vabastav ja tasakaalustav toime kestab järgmise teenistuseni. Keskenduge hingamisele ja puhastumisele.


Järgmine teenistus on Vanakuuteenistus 4. veebruari õhtul. Jätkub seni varjatud blokeeringute vabastamine ja lootusetute teemade tervenemine. Pikalt toimunud (pool aastat) Südamekeskuse avamine (Hõbeniidi taastamine) on vaibumas ja toimub üleminek kõikehõlmava avardumise blokeeringute vabastamisele. Sellega seoses kujuneb hästi unustatud vana - eheda tuumolemuse esiletoomine - millega kaasneb uus identiteet. Tekib uus hingamine. Vanakuu ajal on jätkuvalt tähelepanu all hingamisega seotud teemad.*

Seoses selliste uute algusega on soovitav  läbi teha parasiiditõrje ja/või puhastada organism nende jääkidest. Lisaks paljudele võimalustele on saadaval sellised taimsed vahendid: Metosept halvab parasiite, Vitanorm puhastab jääke.

Hingamist toetav Neuronorm on ühtlasi rahustava toimega. Selle taimse preparaadi järjekindlal kasutamisel virgub vereringe ning paraneb südame- ja kopsude töö.

Teenistus toimub vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Kõik teenistused on üldvabastavad, tasakaalustavad ja tõstavad eluvibratsiooni.
Teenistused toimivad tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ning puhastavad kohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Teenistusel osalemise soovi esitamine:
https://magissa.ee/registreerumine


© 2021 Magissa

* Liblikhingamine ehk Vahelduvhingamine ehk Nadi Shuddhi Pranayama ehk vahelduva ninasõõrmega hingamine

Ehkki inimese mõlemad ninasõõrmed töötavad hingamisel samaaegselt, on üks ninapool alati domineerivam. Domineeriva ninasõõrme vahetumine toimub iga 2 tunni tagant.
See harjutus aitab domineerivat ninapoolt muuta. Parema ninasõõrmega hingamise alustamine teeb meid energilisemaks ning vasakhingamine rahustab ja lõdvestab.

Istu sirge seljaga, sule parem ninasõõre parema käe pöidlaga ja hinga aeglaselt ning rahulikult sisse läbi vasaku sõõrme. Seejärel sule sama käe sõrmusesõrmega  vasak ninasõõre ja hinga rahulikult - lase õhk välja voolata -  välja läbi parema sõõrme. Nimetissõrm ja keskmine sõrm toetuvad samal ajal kulmude vahel olevale punktile. Järgmine sissehingamine toimub läbi parema ninasõõrme ja väljahingamine omakorda läbi vasaku ninasõõrme. Lõpeta sama poolega, millega alustasid. Tee nii kuni 12 hingamist.  

https://youtu.be/l11qFpRqhIQ


https://magissa.ee/registreerumine


© 2021 Magissa 
Eelmine
Esimene Täiskuu 2021
Järgmine
Kuu loomine 11. veebrualil kl 21.06

Kommentaarid

 • Magissa  •  5. veebruar 2021
  Vanakuuteenistus algas neljapäeva õhtul seitsme paiku ja kestis viis tundi. Jätkus seni varjatud blokeeringute vabastamine ja lootusetute teemade tervenemine. Pikalt toimunud (pool aastat) Südamekeskuse avamine (Hõbeniidi taastamine) on vaibumas ja toimub üleminek kõikehõlmava avardumise blokeeringute vabastamisele. Sellega seoses kujuneb hästi unustatud vana - eheda tuumolemuse esiletoomine - millega kaasneb uus identiteet. Tekib uus hingamine. Vanakuu ajal olid jätkuvalt tähelepanu all hingamisega seotud teemad:
  sügav psüühiline vastuolu
  süü
  massiivne psüühiline vastuolu
  südamehaavad
  spetsiifiline psüühiline vastuolu
  massiivne psüühiline vastuolu
  kombineeritud takistused
  nõuka kahjud
  teiste elude baasmustrid
  vaimse sünnikanali kahjud.

  Hingamise ja kopsude teemat pärssis elu(de) jooksul kogetud sündmused, mis olid kujundanud tugeva süütunde massiivi alateadvuses. Selle peale olid tekkinud jõulised psüühilised vastuolud, mis avaldusid masenduse, lootusetuse, hoolimatusena ning viisid kahjulike mõtte- ja käitumisharjumusteni. Sellises olukorras olid kujunenud ka parandamatud südamehaavad. Endaga ja oma vajaustega oli kontakt kadunud. Selline pikaaegne pinge avaldus mitte ainult igapäevaelus (suhetes, materiaalsuses), vaid ka füüsilises kehas erineval viisil. Kõik nimetatud pinged said lõpliku leevenduse 4. veebruari Vanakuuteenistuse ajal. Seda vastavalt iga osaleja valmisolekule, kavatustele ja ( individuaalse tuumolemuse) vajadustele. Tõusis elujõud, avalduvad lahendused nii suhetes, materiaalses elus kui ka tervise tasandil. Olgem avatud ja valmis neid vastu võtma.

  Järgmine teenistus toimub N 11.02.2021 21:06 Kuu loomise ajal.
  Kuuloometeenistus toimib "vanast mustusest puhastavana".

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: