Täiskuu 09.10.2022 23:55

Toimub Täiskuuteenistus
Septembri Kuuloometeenistuse ajal toimus selliste tasandite vabastamine, tasakaalustamine ning joondamine, kuhu teenistused tavaliselt ei toimi. See viitab eelolevatele sügavatele muutustele lähtuvalt globaalsetest muutustest ning võib alguse saada Hiinast nagu murranguline covidi pandeemiagi. Seekord avaldub senitundmatu muutus meie igapäevaelus 2023 aprillis. Need muutused mõjutavad kõiki planeedil kehastusi, kuid tulevad sellest sujuvalt läbi need, keda vanad piirangud, lood ja deemonid ei koorma. Uued kujunevad energeetilised mustrid tervitavad uuenenud/taassündinud kehastusi.
Kuuloometeenistuse ajal toimus selleks vajaliku info ja energeetiliste ressursside salvestumine olemusenergiasse. See on põhjalik, vabastav ja väsitav.

Ümberhäälestumine jätkus 3.oktoobri Kasvava Kuu teenistuse ajal. Teenistus toimus Noorkuu energias osalejate füüsilise keha tasandil vastavalt valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele. Teenistus kestis kuus tundi ja lõppes tund enne seda, kui Kuu liikus viimasesse veerandissebkl 3.04. Eelolevatel nädalatel ja kuudel on soovitav teha midagi teistmoodi, muuta keskkonda, teha kapitaalremonti ja lõpetada kõik kurnavad suhted/tegevused.

Järgmine, Täiskuuteenistus enne 9.oktoobri südaööd toob kaasa läbiva ümberhäälestumise.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole: 22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

©2022 Magissa

Eelmine
Sügise alguse Kasvav Kuu 
Järgmine
17.oktoobri Kahanev kuu

Lisa kommentaar

Email again: