Noorkuuteenistus enne tormilisi muutuste tuuli

K 10.08.2016 kl 21:21 - vabastav ja tasakaalustav Noorkuuteenistus enne muutustetormide algust
Tegevus teenistuse ajal toimub peentasanditel, kohendades eelolevateks muutusteks vajalikke aspekte meie teadvuses.

Sellega võib kaasneda seni planeeritud, kuid tarbetute ja kurnavate tegevuste; iganenud väärtuse ümbermuutmist, igasuguseid lõppemisi ja lõpetamisi jms. See kõik vabastab osalejad uue mugavustsooni loomiseks igapäevaelus nii tervise, suhete kui materiaalsuse tasandil.

Teadmiseks: Saturn väljub küll retrogaadist 13. augustil, kuid Marsi puhastav teekond jätkub kuu lõpuni, aidates veel vabastamata blokeeringuid likvideerida tormiliste muutuste tuulte teel.


Saturni retrogaadist väljumise ajal algavad äkilised ja kiired muutused nende inimeste eludes , kes valmis uuteks enneolematuteks algusteks.
Neile, kes selles teadlikult veel ei osale, tulevad uued võimalused. nagu ka neile, kes veel oma vanasse aegunud Egosse klammerduvad.

Mugavused tulevad uues elumustris, mitte vanasse mugavustsooni.

September toob uue hingamise neile, kes sellest teadlikud.

Eelmine
Augusti kuu loomine
Järgmine
Täiskuine kaugraviteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  11. august 2016
  Selle noorkuuteenistuse ajal teostus esimest korda teenistuste ajaloo jooksul osalejate sünnihetke astroloogiliste majade info korrigeerimine sellisel moel, et võis tunda anda seansi(teenistuse) aegse segadusena.
  Selle tunni jooksul laekus osalejate igapäevahetkedesse suur kogus infot ja energiat, mis sünnihetke kinni jäänud, vaheldumisi eemaldusid piiranguid, mis takistasid selle info laekumist. Seda info/energiavoogu võib nimetada ka hingeosade tagasitoomiseks; takistuste eemaldamist needuste mahavõtmiseks.

  Lõpuks eemaldusid need takistused, millesse on läbi elu takerdatud eesmärkide saavutamisel ja tervenemisel. Tervise tasandil on need takistused tekitanud kõrgvererõhku.

  Jälgige, kas on vaja vähendada vererõhutablette.

  Teenistus toimus 12 tundi peale seda, kui Noorkuu kulges teise veerandisse 10.08 kl 21.21.
  Noorkuuteenistus kestis intensiivselt tund aega. Kuidas sa tundsid ennast 11.08 ennelõunal kl 9-11?

  Tervendav ruum, mis tekkis teenistuse ajal osalejate jaoks, oli värskendatud uue infoga galakitiliste joondumiste järgi ning ka täiendatud iidse vääramatu väega.

  Teenistusele eelnes kogu rahvuse virgutamine, mille tulemusena on hõlpus ja ka vältimatu vanadest hinnangutest, väärtustest ja mugavustsoonist väljuda ning surnud hingedest vabaneda.

  Mis enneolematut siis toimub 2-3 nädala jooksul teie pere-, kogukonnas ...

  Samuti sai teenistuse eelpäevadel kohenduse presidendi institutsioon, õieti valimise protsess sellisel moel, et rahvas saab naisväelise presidendi, kes suudab arukalt (omakasupüüdmatult) valitseda ja sellisel moel lahendada riigis esinevad sügavad konfliktid. Kui takistused heaolu teel.

  Saturn väljub retrogaadist kohe varsti , 13.08, kuid marsi käigud hoiavad plahvatuslikke momente veidi tagasi. Septembris suubub kõik, mis seda väärib, vääramatult uutele rööbastele ning hävitatud saab kõik see, mis jalgu jääb.

  Järgmine, täiskuuteenistus toob taas osalejatele uusi pöördelisi üllatusi ja algusi. Ja ikka vastavalt osalejate taotlustele.
  Täiskuu hetk on N 18.08.2016 12:26.

Lisa kommentaar

Email again: