Täiskuine kaugraviteenistus

N 18.08.2016 12:26 on ravi jõudmas enneolematutesse kaugustesse
Eelmise teenistuse ajal teostus esimest korda teenistuste ajaloo jooksul osalejate sünnihetke astroloogiliste majade info korrigeerimine sellisel moel, et võis tunda anda seansi(teenistuse) aegse segadusena. Sest siis laekus osalejate igapäevahetkedesse suur kogus infot ja energiat, mis sünnihetke kinni jäänud, vaheldumisi eemaldusid piiranguid, mis takistasid selle info laekumist. Seda info/energiavoogu võib nimetada ka hingeosade tagasitoomiseks; takistuste eemaldamist needuste mahavõtmiseks. Tervise tasandil olid need takistused tekitanud kõrgvererõhku.

Tervendav ruum, mis tekib teenistuse ajal osalejate jaoks, oli värskendatud uue infoga galakitiliste joondumiste järgi ning ka täiendatud iidse vääramatu väega.

Saturn väljub (vääramatult puhastavast) retrogaadist, 13.08, kuid Marsi käigud hoiavad plahvatuslikke momente veidi tagasi. Septembris suubub kõik, mis seda väärib, vääramatult uutele rööbastele ning hävitatud saab kõik see, mis jalgu jääb.

Täiskuuteenistus toob taas osalejatele uusi pöördelisi üllatusi ja algusi. Ja ikka vastavalt osalejate taotlustele.
Täiskuu hetk on N 18.08.2016 12:26.Eelmine
Noorkuuteenistus enne tormilisi muutuste tuuli
Järgmine
Viimane veerand

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  18. august 2016
  Täiskuuteenistus algas 25 tundi enne täiskuu tippu ja kestis vahelduva intensiivsusega pooleist tundi üle täiskuu tipu, lõppedes veidi enne kl. 14.

  Viimase pooleteist tunni kestel oli ravitegevuse keskmes energiameridiaan,mida nimetatakse taga-keskmeridiaaniks, ja see viitas pingele, mis oli kujunenud pika ja jätkuva eneseusu puuduse tulemusena. Teenistusel osalejatel vabanesid need pinged, andes võimaluse edaspidi usaldada oma sisetunnet, mis näitab ja viitab olemuslikele vajadustele ning nende kehtestamisele ning selleläbi taastada veelgi täielikumalt usk endasse ja oma tegelikesse võimetesse.

  See täiskuuteenistus peale Saturni retrogaadist väljumist (13.08) oli pikk, ja kurnav nii osalejatele kui ka mulle kui teenistuse kandjale. Kui eelnevate teenistuste ajad korraldasid asju peentasanditel, siis seekord jõudsid asjakohased muutused füüsilisele kehale ja rakutasanditele lähemale. Teenistuse ajal toimuvate protsessidega võis kaasneda palavikuseisundid, valuasitingud keha erinevates piirkondades ja peas, eriti näopiirkonnas, samuti ka suurem väsimus ja kurnatus.

  Saturni retrogaad, mis kestis pea pool aastat, tõi nähtavale palju asju, mis seni varjatud. Nii ka teenistusel osalejatel tuli sel perioodil ilmsiks erinevates valdkondades seni saladuses ja peidus olnud "ressursse", mis omal salalikul moel ellu kurnavaid seisundeid on loonud. Kuid tänu sellele tähtede mängule on nüüd ja edaspidi saanud võimalikuks korrigeerida sünnimomendi energeetilisi tegureid, millel on elu(sid)kestev toime (olnud).

  Täiskuuteenistusel kui nimetatud Saturni-perioodi finaalteenistusel oli selgelt raviv toime hüpotalaamusele, perifeersele närvisüsteemile, hormonaalsüsteemile ja nendega seotud meeleseisunditele ja haigustele.

  Kuidas edasi? Selle erilise täiskuuteenistuse ravitoime kinnitamiseks ja jätkuva tervenemise ning eneseusu taastamise kinnitamiseks on vaja juua kanarbikuteed 2-3 nädala jooksul või kauem, kui isu on.

  Ka järgmine teenistus, mis teostub N 25.08.2016 06:41 paiku, toimib füüsilise keha lähistel tasanditel ja toob kaasa tõhusat ravi.

Lisa kommentaar

Email again: