Eneseabi koolitus

Energeetiliste manipulatsioonide: energia- ja biovampiirluse, needuste vältimiseks, mahavõtmiseks, taastumiseks sobiva tehnika - energeetilise psühholoogia - kursus. Osalejad omandavad õigete valikute testimise oskuse. Omandatud oskuste rakendamine igapäevaelus aitab vabaneda ebamugavatest seisunditest, situatsioonidest, suhetest, kurnatusest ja muuta elu veelgi rõõmsamaks.  


Energeetiline psühholoogia on energiaravi koputamise abil.


Energeetiline psühholoogia kirjeldab meridiaaniõpetusel baseeruvaid tehnikaid, mida saab rakendada ka eneseabiks. Sellega saab tasakaalustada emotsioone ja hoiakuid, millega takistatakse ja kahjustatakse iseennast. Energeetiline psühholoogia tegeleb energia mõjuga emotsioonidele ja hoiakutele. Energia all on mõeldud akupunktuuri ja sellega sarnaseid meetodeid. Psüühilisi probleeme vaadeldakse siin energiaringluse häiretena. Te õpite tundma, kuidas teatud hoiakud ja ettekujutused muudavad elu raskeks ning eneseabi tehnikaid, mis võivad kiiresti aidata järgmiste probleemide puhul: hirmud, foobiad, raev ja viha, häbelikkus ja süütunne, sõltuvusprobleemid jne. See kursus on kui ettevalmistus edasijõudnute energeetilise psühholoogia I astme kursuseks. Tähelepanu keskmes on siin teatud kloppimispunktide selgeksõppimine ja töö nendega. Lihasetestimise oskus täiendab võimalusi. Õppetöö toimub Fred Gallo, energeetilise psühhoteraapia rajaja, esimese raamatu "Energiaravi koputamise abil" (saadaval internetis, kauplustes läbi müüdud) järgi. Fred Gallo on kliiniline psühholoog ja üks energeetilise psühholoogia pioneere ning rahvusvahelisi juhte.

Kursuse sisu:
Sissejuhatus kinesioloogilisse lihasetesti,
täpne juhendamine,
energeetilise psühholoogia kloppimisakupressuurpunktid,
isiklik uskumuste skeem/sisemine maakaart,
neuroloogiline desorganisatsioon/lühiühendused,
enesesabotaaž ja psüühilised vastuolud,
peaaju balanss,
kloppimisakupressuurmeetodid energia tasakaalustamiseks.

 

Aeg ja asukoht

12. - 13. aprillil 2014

Pirita SPA Hotellis (Regati puiestee 1 Tallinn), merevaatega Pakri saalis.

Ajakava:

Laupäeval kell 11.00 – 17.00
Pühapäeval kell 10.00 – 16.30

Info:
Lektor kinesioloog ja IKC koolitaja Malle Raus.
Kursuse hind: 120€/130€; kordamisel 60€; pereliikmetele ja paaridele soodustused.


Ööbimine hotellis koos hommikubufee ja veekeskuse - saunad, bassein - kasutamisega kursusel osalejatele soodne: 25€ koht kaheses toas; 50€ üksi toas. Tuba palume broneerida aegsasti.


Lisainfo Magissalt tel: 5255658 või ep.grupp@hot.ee

 

Osaluse tagab ettemaks 20€, mis kanda  Malle Raus'i a/arvele EE021010302011039004  AS SEB Pangas 30. märtsiks 2014.a. Selgitusse märkida osaleja nimi. Oma kontaktandmed saatke ep.grupp@hot.ee.

Ülejäänu tasuda 9.aprilliks. 

Ettemaksuta on koolituse tasu 130€.


Hind sisaldab õppematerjale ja värskendust pauside ajal. Buffet-lõunasöök hotelli V korruse merevaatega restoranis hinnaga orienteeruvalt 14€.

Erisoovide puhul (järelmaks, tasumine sularahas) konsulteerida lektor Mallega tel 55648625.


Kursus toimub, kui on vähemalt 10 (esmakordset) osavõtjat.

Kursuse ärajäämisel tasu tagastatakse täielikult.

 

Just Sina oled oodatud!

www.kinesioloogia.com

Eelmine
Psühhosomaatilised nähtused ja kolesterooliindeks
Järgmine
Biovampiiridest (sh surnud hinged) vabastamine

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: