Kahanev Kuu 06.juulil kl.10:51

Toimub vabastav Vanakuuteenistus©6.7 õhtul kl 18.
Kuutempli teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiajälje taastamiseks. Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.  

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

Eelmine, varahommikune Täiskuuteenistus©28.06 algas hommikul kl 4 ja kestis kaks tundi.
Nende tundide jooksul toimus osalejate kõikide energiakehade aktiveerumine. Tõusis eluvibratsioon.
Osalejate eluvibratsioon tõusis tänu sellele, et korrastusid peentasandid. Peentasandid korrastusid selle tõttu, et aktiveerusid peenkehadel asuvad tšakrad ja taastus nende tšakrate vaheliste ühenduste tugevus. Teenistus teostus peene ja hapra universumliku energia toimel, mille laekumise osalejate energiasüsteemi käivitas nende taotlused/kavatsused ja vajadused ning valmisolek eluvibratsiooni tõusuks.
Teenistuse toime tulemusena liigub paremini osalejate isiklik energia ja info. Tekib parem kontakt ja mõistmine. Täiskuuteenistuse toime avaldub kolme nädala jooksul neile, kes oskavad ennast jälgida ja seda märgata.

Neile Kuuteenistuse osalejatele, kes on liitunud Egiptuse (või Austraalia) süvatervendava rännakuga, toimub peale järgmist teenistust süvaraviseanss 6.juuli õhtul kl 22-23. Kaks kristallklaasi vett panna valmis hiljemalt kl kaheksaks selleks, et saan need laadida.. Esimene klaas laetud veest juua vahetult enne kl 22, teine peale seanssi või siis, kui ärkad.
~

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 3., 13., 21., 28. juulil kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi ettevalmistamine (organi energia korrastamine, vabastamine kaetistest) toimub telefonitsi kokkulepitud kellaajal individuaalselt enne raviseanssi. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestatakse ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.

Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Suve alguse Täiskuuteenistus 
Järgmine
Suvise Kaduneljapäeva Kuuloometeenistus

Kommentaarid

  • Magissa  •  9. juuli 2018
    Kahaneva kuu Vanakuuteenistus©6.7 algas reede õhtul kl 18 ja kestab siiani.

    Kuu kahanev energia toetab pingete ja blokeeringute eemaldamist. Kuutempli tervendavas energias viibivad osalejad võivad tunda neil Vanakuuteenistuse©6.7 tundidel ja päevil ennast keset vabastavat keerist, ja kohati väsinuna. Lubage endal puhata ja ohtralt veeprotseduure.

    Vanakuuteenistus©6.7 kestab omas rütmis vastavalt osalejate vabanemise vajadustele Kaduneljapäevani ja suubub Kuuloometeenistusse©13.7.

    Kuuloometeenistus©13.7 teostub kaduneljapäeva ööl vastu reedet.

Lisa kommentaar

Email again: