Suve alguse Täiskuuteenistus 

Varahommikune Täiskuuteenistus©28.06 on suve algusele kohaselt tervenemist ja väge toetav kaugseanss.
Täiskuu on neljapäeval 28.06 kl 7.53.
Kuigi Kuu liigub toetavalt Jäära tahtkujus kuni sügise pööripäevani, tõstavad teised võimsad planeedid, sh Chiron, üles senilahendamata takistusi ja tervendavamata haavasid kõikidel tasanditel. Ka Uraan oma transiidiga Sõnnis on uuendustele suunatud, plahvatusliku toimega. 
Varahommikune Täiskuuteenistus©28.06 on suve algusele kohaselt tervenemist ja väge toetav kaugseanss.
Täiskuu on neljapäeval 28.06 kl 7.53.
Kuutempli teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiajälje taastamiseks. Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.  
Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan: 
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
~
Eelmine, Pöörpäevateenistus©20.6 algas kolmapäeval kl 14 ja kestis 18 tundi.
Pööripäeva hommikul (21.06) peale teenistust kl 8 tundsid osalejad uut jõudu ja selgust. See teenistuse tulemusel kujunenud hommikune selgus viitas 18 tunni jooksul kristalliseerunud energiaväljale. Selline energiaväli kannab kõrgemat isiklikku eluvibratsiooni, annab väge ja kannab kindlalt läbi suure suve elamuste, läbi suurte päevade. Suve algus oli neljapäeval kl 13.07, Päike on pesas kolm päeva, kuni 24. juunini. Päevad on ühepikkused ja väelised, suured päevad. See on hea aeg enda laadimiseks kuni rakutuumadeni välja, eriti looduses viibides ja ka taimi korjates.

Suvehooajaks ettevalmistav Pööripäevaseanss toimus kolmes etapis.
Esimese etapi ajal kolmapäeval kella kahest kuni kella kaheksani toimus töö osalejate peentasanditel. Selle etapi toime oli vaevutajutav sinnamaani, kui peentasandite korrastamise mõju jõudis füüsilisele tasandile kl 20. Kl 20 kolmapäeva õhtul algas teenistuse teine etapp, mil toimus pingete vabanemine liikumiselundkonna rakkudes. Teine etapp kestis kolm tundi. Nende kolme tunni jooksul vabastas peentasandite vabastamisest tulnud impulss lihaseid ja liigeseid pingetest just niipalju, kuipalju osalejad selleks valmis olid. Need kolm tundi võisid kaasa tuua ka füüsilisi aistinguid, kohati ka valusööste, kui pinged olid sügavad ja avaldasid vabanemisel vastuseisu. See oli tervenemise kriis.
Teenistuse kolmanda etapi ajal, mis algas kl 23 kolmapäeval, toimus energiakeskuste ja nendevaheliste ühenduste aktiveerimine läbi kõikide energiakehade tasandite: osalejate füüsiliselt rakutasandilt kõrgeimate peentasanditeni välja. Sellega kaasnes ka tasandite joondumine, energiavälja avardumine. Selle komanda etapi viimased kolm tundi toimus osalejate korrastatud ja avardunud energiavälja fikseerumine, stabiliseerumine, kristalliseerumine. See seis on püsiv lähema kolme suvekuu jooksul ning toetab osalejate hingelise ja vaimse tasandi taastumist. See seisund kannab naudinguid läbi suve, kuid ka aitab kaasa
uutele algustele, mis kujunemas suvel Jäära tähtkuju toetaval toimel. Olge valvsad, ärge magage maha suurte päevade ja suure suve võimalusi!

*
Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 3., 13., 21., 28. juulil kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi ettevalmistamine (organi energia korrastamine, vabastamine kaetistest) toimub telefonitsi kokkulepitud kellaajal individuaalselt enne raviseanssi. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestatakse ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.

Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine. 
Eelmine
Kasvava Kuu Pööripäevateenistus algusega 20.juunil kl 13:51
Järgmine
Kahanev Kuu 06.juulil kl.10:51

Kommentaarid

 • Magissa  •  3. juuli 2018
  Varahommikune Täiskuuteenistus©28.06 algas hommikul kl 4 ja kestis kaks tundi.
  Nende tundide jooksul toimus osalejate kõikide energiakehade aktiveerumine. Tõusis eluvibratsioon.
  Osalejate eluvibratsioon tõusis tänu sellele, et korrastusid peentasandid. Peentasandid korrastusid selle tõttu, et aktiveerusid peenkehadel asuvad tšakrad ja taastus nende tšakrate vaheliste ühenduste tugevus. Teenistus teostus peene ja hapra universumliku energia toimel, mille laekumise osalejate energiasüsteemi käivitas nende taotlused/kavatsused ja vajadused ning valmisolek eluvibratsiooni tõusuks.
  Teenistuse toime tulemusena liigub paremini osalejate isiklik energia ja info. Tekib parem kontakt ja mõistmine. Täiskuuteenistuse toime avaldub kolme nädala jooksul neile, kes oskavad ennast jälgida ja seda märgata.

  Neile Kuuteenistuse osalejatele, kes on liitunud Egiptuse (või Austraalia) süvatervendava rännakuga, toimub peale järgmist teenistust süvaraviseanss, 6.juuli õhtul kl 22-23. Kaks kristallklaasi vett panna valmis hiljemalt kl kaheksaks selleks, et saan need laadida.. Esimene klaas laetud veest juua vahetult enne kl 22, teine peale seanssi või siis, kui ärkad.

  Lummavat suvesagedust!

Lisa kommentaar

Email again: