Juuli Vanakuuga algab ettevalmistus

Vanakuuteenistus toimub K 27.07.2016 02:00.
Vanakuuteenistus©27.07 loob tervendava ruumi selleks, et augusti täiskuuks eemaldada viimasedki sügavad piirangud, mis jätkuvalt on takistanud takistanud tervenemist ja heaolu igapäevahetkedes. 
See ruum kestab kuni täiskuuni, mis on 18.augustil kl 12.26 peale seda, kui   Saturn on väljunud retrogaadist ja juba septembris on sel retrogaadi perioodl teostatud "karma vabastamise" tulemused selgelt ilmnemas nii isikliku tervise, heaolu kui inimkonna ja riiklikel tasanditel.
Isiklik heaolu sõltub ühiskondlikest protsessidest ja eriti vastupidi - selle, mis toimub perekonnas, tutvusringkonnas, töökohas või riigis määrame me ise oma tervise ja heaoluga.

Osalemiseks neljal järjestikusel teenistusel K 27.07.2016 02:00,  T 02.08.2016 23:44,   K 10.08.2016 21:21 ja N 18.08.2016 12:26 on vaja teha panus väärtuses 42€ Südamerahu kontole**.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

Ühe maksega võib teostada mitu panust.

Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal kulgevad teadvuse tasandil seal, kus osaleja on ja siis, kui talle sobib. Oluline on olla teadlik sellest, kelle ümber tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.Eelmine
Täiskuu
Järgmine
Augusti kuu loomine

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  28. juuli 2016
    Vanakuuteenistuse aktiivne osa algas pool tundi peale seda hetke, kui kuu veeres IV veerandisse ja kestis 7 tundi, hommikul poole kümneni.

    Vanakuuteenistus kestis varahommikusel ajal, see mõjutas osalejate und. See või avalduda tähenduslike unenägudena või ärkveloleku ja unelemisena.

    Väga peentel tasanditel ja sügaval alateadvuse peidetud kihtides toimuvad vaevutajutavad liikumised nendes sfäärides, mis seni puutumata.

    Olge valmis jõulisteks muutusteks eeloleva 2-3 kuu jooksul. Kui te seda teete, siis on läbimurre ka tulemas.

Lisa kommentaar

Email again: