04. juuni Täiskuu

04.juunil kell 06:42 on suvisele pööripäevale lähenev Täiskuu. Toimub Täiskuuteenistus.
Oleme jõudnud seekordse varjutuste perioodi lõpuossa: viimane varjutus oli 5. mail ja täiskuuni toimuvad veel lõpuloksutused. Kuuloomisega Sõnnis 19. mail algas uus kuutsükkel. Varjutuste periood on küll selleks korraks läbi, kuid esilekerkinud teemade** järellainetus kestab suvise pööripäevani. Suvi algab 21.juunil 2023 kl 17.57.

Lähemalt varjutustest ja nende mõjust: 20. aprillil algas päikesevarjutusega varjutuste periood, järgnes kuuvarjutus 5. mail ja kestis kuni uue kuutsükli alguseni 19. mail.

Varjutuste perioodiga kaasnevad alati märgilised ja pöördelised sündmused, mis kujundavad elu eeloleval poolaastal. Neid sündmusi tasub panna tähele, kuna need annavad märku olulistest suurematest protsessidest ja suundumustest, milles me liigume. Varjutuste periood on väga tähenduslik aeg, olemusenergiates toimuvad ümberpaigutused.

Varjutuste perioodile on ka omane, et juhtuvad sündmused, mille üle inimestel ei ole palju kontrolli. Tuleb võtta vastu see, mis esile tuleb, ning seda lahendades edasi minna.

Varjutuste perioodile on aga eriti omane, et tulevad esile probleemid ja valukohad, mis seni on jäänud lahendamata või pole piisavalt tähelepanu saanud. Sel ajal võib kujuneda väljakannatamatuid olukordi ning tekib sundus teha otsustavaid ja julgeid samme.

27.05.2023 18:22 liikus Kuu teise veerandisse, mil toimus kuuteenistus-kaugseanss varjutuste perioodil esilekerkinud vanade mõtte- ja käitumismustrite algpõhjuste eemaldamiseks.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

jne

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üheksa aastat - alates 2014 märtsist.

Järgmine, Täiskuuteenistus teostub 4.juuni varahommikul. Teenistus kujuneb intensiivseks nii varjutuste perioodi järeltoime tõttu kui ka läheneva suvise pööripäeva mõjusfääris.

17.-19.juunil toimub Pööripäevalaager, kus osalejad omandavad ning jagavad pendli- ja reiki teadmisi ning praktikaid. Rohkem infot siit https://magissa.ee/magissa. 

Pendliringi teemaks on "Egregorid, entiteedid jt olemid - kurnavad või toetavad?".


Ole hoitud!
magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa
Eelmine
27.05.2023 18:22 Noorkuu
Järgmine
10.juuni Vanakuu

Lisa kommentaar

Email again: