27.05.2023 18:22 Noorkuu

27.05.2023 18:22 liigub Kuu teise veerandisse, mil toimub kuuteenistus - kaugseanss vanade mõtte- ja käitumismustrite algpõhjuste eemaldamiseks.
Kosmiliste joondumistele järgi kujunes 2022 aprillis uue ajastu algus: eelmine aasta oli hommiku tähendusega. Sellega kaaseb intensiivne nihe planeedi ja inimeste energiatasandites, mis mõjub vastavalt sellele, kuidas on kujunenud meie baasmustrid möödunud aasta jooksul. Mida teadlikumalt on toimunud vanade mustrite ja nende algpõhjuste** sulatamine kõikidest olemusenergia tasanditest*, seda tõhusam oli 19.mai Kuuloometeenistuse toime, luues igapäevaellu uusi mustreid ja mõjutades eelolevat poolaastat. Kuuloometeenistuse toime oli  joondava ja tasakaalustava toimega ning mõjus läbivalt kuni osalejate füüsilise keha tasanditeni vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Võis esineda meeldiva vabanemise ja äratundmise hetki, aga ka lahendamata blokeeringute** süngeid varje. Teenistus kestis viis tundi ja lõppes kell keskööl. Teenistuse toime mõjub  27.maini, kui kuu liigub teise veerandisse.
Kuuloometeenistuse toime toetas hea toonuse loomist ning vabastas energeetilisi takistusi** osalejate olemusenergias* ning eriti tõhusalt virgutas keha rakutasandeid, vabastades kurnavate mõtte- ja käitumismustrite pingeid kehas. See toetab tervenemist.

27.05.2023 18:22 liigub Kuu teise veerandisse, mil toimub kuuteenistus - kaugseanss vanade mõtte- ja käitumismustrite algpõhjuste eemaldamiseks.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses nende olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üheksa aastat - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!
magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa
Eelmine
Old habbits die hard
Järgmine
04. juuni Täiskuu

Lisa kommentaar

Email again: