Kuu viimane veerand algab 27.01 kl 23:10

Pühapäeva öösel vastu esmaspäeva toimub Vanakuuteenistus. Vanakuuteenistuse tulemusena vabanevad osalejate vaimsed ressursid väga tugevatest iidsetest köidikutest. Kõrge IQ-ga inimesed, kes seni ennast kui kurjast vaimust vaevatuna tundnud, saavad selguse ja kindlama vaimse tasakaalu. Sellega avanevad võimalused oma tegelike võimete ja ressurside igapäevaseks kasutamiseks.
Seda on vaja igapäevase õnnetunde loomiseks.

Teenistuste üldinfo

Kuuteenistused taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust. 

Eelmine teenistus ja süvaravi

​Süvaravi 18.01

​Reede​l toimunud süvaravi toimus paljudel osalistel maole, aga ka südamele ja erinevatele ajupiirkondadele.​ Süvaravi toime oli väga sügava toimega neile, kes ​on valmis vanadest kurnavatest piirangutest välja tulema ( st edasi liikuma) ning selle nimel ka ise tööd teevad igapäevaselt.


​Verine Supertäiskuu 21.01
Sellised jõulised kosmilised joondumised​ ja ümberhäälestused nagu seekordne Verine Supertäiskuu mõjutavad planeedi elektromagnetjooni ja kõiki planeedi elanikke. Need nähtamatud peenmaailma muutused testivad meie võimet kohaneda muutustega. Juhul, kui meie füüsilisele kehale lähemad tasandid, sh ka juba keha (organid ja süsteemid) on korrast ära, on nende muutustega kohanemine väljakutseks. Kõikide tasandite kahjustused ilmnevad sel ajal selgelt ja valjult. Seetõttu on sellised kosmilised ajad tänuväärsed, kuna selgelt ilmnenud kahjustused on kättesaadavad tervendamiseks.  

Supertäiskuuteenistus​©​21.01 algas ​esmaspäeva hommikul ​pool tundi varem kui plaanitud​, kell 4.30.​
Teenistus t​oimus kiires tempos kuni Täiskuu tipuni kl 7.16. ​Nende tundide ​toimus vabastamine, taastamine ja avardumine (peentasandite joondumine) plaani järgi. ​Nende tundide jooksul võisid osalejad tajuda külmavärinad, tasakaaluhäire​i​d, ​ka ​südamelöögid kiirenesid.
​Peale täiskuu tippu ​Kuu kahanevas energias ​jätkunud teenistuse ajal jõudsid peentasanditel toimunu​d muutuste​ mõju füüsilise keha tasandile, ​käivitades ​ka geneetilise koodi tervendamise. Rakud võtsid vastu peentasandite sõnumi selle kohta, et on aeg tervenema asuda. Võis tunda kuumahoogusid, iiveldust, tekkida higistamine, hingeldus, kihelus nahal.

​Teenistuse ​viie tunni jooksul toimu​s

1. lülisamba​ kõikide tasandite vabastamine kõigest ebavajalikust ja kurnavast;

2. osalejate puhastamine vaimolenditest - surnud hingedest;

3. füüsilise keha virgutamine ning

4. keha kurnanud musta maagia eemaldamine ning

5. vastavate baasmustrite eemaldamine.​

​Tervenemine toimus peentasanditel kuni algpõhjuste - vaimse sünnikanali kahjude - eemaldamiseni, ja teistpidi füüsilisel tasandil kuni rakutuuma tervenemiseni. ​Kuna kosmiline aeg ja teenistuse läbiviimise koht (Lõuna-Austraalia ookeani rannik) toetasid igati selle läbiviimist, siis teenistuse toime oli väga intensiivne. See käivitas ka teenistuse järgse keha puhastumise, mida võis tajuda kui pohmelli: pitsitus pea piikonnas, südame nõrkus, iiveldus, isupuudus, kõhulahtises jms. Sellised nähtused esinesid neil osaleejatel, kes olid valmis muutusi vastu võtma, kes vajasid nii peenmaailma kui füüsilise keha puhastumist kõigest ebavajalikust ja mürgisest; ja kes on teadlikud inimkonnaga, sh iga kehastuse ja ka endaga toimuvatest protsessidest ning suudab igapäevaselt oma energiasüsteemi eest hoolt kanda.

​Kokkuvõtteks: Verise Supertäiskuuteenistuse ​tulemusena kasvab vaimne selgroog, lõpeb klammerdumine surnud inimestesse, nende kummardamine ja nendega igapäevane suhtlemine,  kaovad surnud inimeste poolt tehtud nõidused​. Seetõttu vabanevad mõnedki kroonilised kehalised pinged​ ​kui ka avanevad uued võimalused heaolu loomisel.


Vanakuuteenistus 27.01 kl 23.10

Vanakuuteenistus©​​27.01 algab kl 23.10, hetkel kui Kuu liigub viimasesse veerandisse​. See kuu kahanevas energias toimuv teenistus leevendab täiendavalt Supertäikuu ajal üles kerkinud kroonilisi pingeid. Vanakuuteenistus kestab viis tundi. Nende tundide jooksul toimub*:

1. lülisamba vabastamine mustadest energeetilistest köidikutest ning

2. vastavate musta maagia kombinatsioonide eemaldamine ning

3. vastavate nõuka aegsete programmide eemaldamine ning

4. vastavate baasmustrite eemaldamine ning

5. vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.

Vanakuuteenistuse tulemusena vabanevad osalejate vaimsed ressursid väga tugevatest iidsetest köidikutest. Kõrge IQ-ga inimesed, kes seni ennast kui kurjast vaimust vaevatuna tundnud, saavad selguse ja kindlama vaimse tasakaalu. Sellega avanevad võimalused oma tegelike võimete ja ressurside igapäevaseks kasutamiseks. Seda on vaja igapäevase õnnetunde loomiseks.

Ole õnnelik!

Magissa

* Kirjeldatud teenistuse käik on arusaadav neile, kes osalenud Pendliringides. Pendliringides omandatakse süsteemse tervenemise tehnika kuni vaimse sünnikanali kahjudeni välja.

Lisainfo leiab allpool kommentaarides.

Eelmine
Varjutusega Verine Supertäiskuu E 21.01.2019 07:16
Järgmine
Kuu loomine 04.02 23:03

Kommentaarid

 • Magissa  •  10. jaanuar 2019
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, kaks kaugseanssi nädalas.

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 18. ja 25. jaanuaril ja 1., 8.,, 15. ja 22. veebruaril kl 22.00-23.00.

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine
 • Mari Paju  •  23. jaanuar 2019
  Tere Magissa...Osalesin täna Sinu jututoa saates...sain teada,et neerudega tuleb teha süvaravi seanss....soovin seda..kannan 30 euri sinna kontole. Aga jah, kasutasin pool aastat Zinzino kalaõli ja ka sinna tehtud vereproovid näitasid,et tulemused olid fantastilised..kõik kastid mis olid alguses punased,olid 6 kuu pärast rohelised. Praegu puhastan maksa maarjaohaka talettidega. Aga edu Sulle sinna maakera teisele poolele! Mari 22 nov. 1960.
 • Magissa  •  28. jaanuar 2019
  Jaanuari viimane teenistus algas ​kl ​23.19​ pühapäeval.
  Teenistuse käik on täpselt kirjeldatud juhuks, kui keegi teenistuse toimumise ajal öösel kella vaatas:
  1. Häälestumine seansile ​toimus ​kuni 23.50​, ​
  2. ​seejärel kesknärvistüsteemi rakutuumade (​ st ​gen​eetilise kood​i häälestamine​ kosmiliste muutuste järgi) virgutamine​, mis kestis ​10 min,
  ​3.​ keskööl algas keha pingete vabastamine kuni kl 1.40​, kus vahepeal alguses avaldus sügav ​psühholoogiline ​vastuolu​, mille leevendamine toimus​ 10 minuti​t​,​
  ​4​. Kl 2 algas planeeritud tegevus:
  ​ ​' lülisamba vabastamine mustadest energeetilistest köidikutest ning
  ' vastavate musta maagia kombinatsioonide eemaldamine ning
  ' vastavate nõuka aegsete programmide eemaldamine ning
  ' vastavate baasmustrite eemaldamine ning
  ' vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
  See kestis kuni 2.53 .
  Enne seda kl 2.44 algas juurtšakra aktiveerimine, mis võimendas ühendust planeedi ​sügavate ​väekeeristega vastavalt iga osaleja isiklikule sagedusele. See kestis kuni 3.15. Seejärel ​jätkus nõukaaegsete programmide vabastamine, mis kestis kuni 3.22.
  ​J​ätkus ankurdumine maa energiasse läbi alumiste keeriste vabastamise.
  ​5​. Kl. 3.34 lisandus manipulatsioonidega kahjustatud närvisüsteemi rakkude taastamine.
  ​6. ​20 min enne teenistuse lõppu käivitus teadvuse avardumine, mis kaasnes peentasandite joondamise ja nendevaheliste kontaktide taastamise ning hääletamisega.
  Vanakuuteenistus lõppes kl 4.19.

  Teenistuse tulemusena on osalejate mõtlemine selgem ja seoste leidmine hõlpsam​ igapäevaelu lahenduste leidmisel​.​ See teeb õnnelikuks.​

  Järgmine teenistus toimub 4.veebruaril algusega kl 22.03. See on Kuuloometeenistus, nagu tavaliselt, on see aeg sobiv tegevusplaanude eostamiseks peentasanditel, seekord eelolevaks neljaks kuuks. Selleks, et teenistuse toime mõjuks täielikult, on soovitav keskenduda sellele, millised muutused on viimasel ajal toimunud, ja kuhu tahad jõuda eeloleva nelja kuu jooksul. Unista julgelt, ja jälgi, mis toimub eeloleva teenistuse ajal.
  ~

Lisa kommentaar

Email again: