Täiskuu  14.juunil 14:52

Rakumälu aktiveerimine.
Kasvava kuu teenistus 7.juunil leevendas massiivse psüühilise vastuolu pingeid ning võimendas heade mälestuste toimet rakutasandil. Väsimus leeveneb ja elujõud tõuseb, seda mõjutab ka eelolev Pööripäev.

Juuni Täiskuuteenistuse ajal toimub rakumälu aktiveerimine, võimendades heade mälestuste/kogemuste infot.

©2022 Magissa  

Eelmine
Vanakuu  22.05.2022 21:43
Järgmine
Suve esimene Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  14. juuni 2022
  14. juunil, alates kell 14.52 loob end järjekordne täiskuu. Seekord on Kuu mõju kantud Amburi aktiivsest ja liikuvast energiast.

  Täiskuu mõjutab meid eriti tugevalt, kuna ta suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust.

  Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega.

  Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

  Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse.

  Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

  Täiskuuteenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes kl 18:22. Täiskuu energia käivitas rakumälu aktiveerimise, võimendades heade mälestuste/kogemuste tervendava info liikumist osalejate rakumälus. Eriti tõhusalt toimis teenistus sellistele keha piirkondadele nagu puusad, reied, veri, veresoonkond ja maks. Teenistuse toime oli olemusenergiat läbiv, tasakaalustades aktiveerunud energiaid. Lähematel päevadel võib esineda unelevat meeleseisundit, kui meenuvad elatud elu(de) meeldivad hetked.

  Suvisel Pööripäeval, 21.06.2022 06:11 liigub Kuu viimasesse veerandisse. Suvi algab 12:15. Vanakuuteenistuse toime leevendab nädala jooksul esile kerkinud pingeid, mille juurpõhjusteks on elu(de) jooksul kuhjunud blokeeringute sügavaim, seni kättesaamatu kiht.

  ©2022 Magissa

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  Ole hoitud!

Lisa kommentaar

Email again: