Vanakuu  22.05.2022 21:43

22.mai Vanakuuteenistus toob leevendust kosmilised möllus ülekuumenenud meeltele ning selle käigus avaldunud pingetele.
Eelmine teenistus
Eelolev, mai kolmas nädal kulgeb esmaspäeval, 16. mail kell 7:14 aset leidnud Täiskuu ja täieliku kuuvarjutuse võngetes. Kuivõrd see sündmus leidis aset Päikese ja Kuuga Skorpioni märgis, on tulemas üsnagi emotsionaalne nädal, mis loob sügavalt transformatiivseid protsesse. Mõned neist võivad olla küpsed toimuma koheselt, teised pannakse nüüd käima ja küpsevad lõplike lahendusteni järgneva 6 kuu jooksul.

Täiskuuteenistus toimus 16.mai hommikul, kestis viis tundi ja lõppes kl 12.14 vastavalt universumlikele joondumistele, osalejate olemuslikele vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Viie tunni jooksul toimus osalejate olemusenergia häälestamine edasisse ellu, vabastades esilekerkinud pingeid ning nende juurpõhjusi. Viimastena ilmnesid vaimse sünnikanali kahjudest kujunenud baasmustrid eelmistes eludes, mis olid kujundanud seestunud energia kogumeid osalejate olemusenergias. Need moodustasid eluenergia liikumist takistavaid kodeeringuid, avaldudes ka nõuka aegsete energeetilise kahju mustritena.
Nimetatud pingete ja algpõhjuste eemaldamine virgutas hormonaal-, närvi- ja endokriinsüsteemi, aidates kohaneda muutustega, vabaneda illusioonidest ning depressiivsetest masendushoogudest ning virgutades seedetegevust igal tasandil.

Esoteerikud räägivad:
"Varjutusega täiskuu Skorpionis töötab süvatasanditel ja toob tähelepanu alla liialdused, paradoksid ja illusioonid, aidates vahet teha, mis on tõeline ja mis mitte. Teadvusta, et ainus kindel asi elus on muutumine, uskumused ja kiindumused ning kõik muu, millele oled õppinud toetuma, on illusioon.

Eeloleva nädala energiad aitavad eemaldada ebaolulise, et leida püsiv ja tõeline iseendas ja oma elus. Varjutuse energia loob sel eesmärgil ajutisi arusaamatuse, teadlikkuse ja teadmiste puudumise tundeid. Pimenduse ajal aga paistavad tõelised väärtused seda selgemini kätte, kuna ebaoluline kaob illusoorsesse udusse, jättes alles vaid olulisima.

Parem on sel aja mitte emotsioonide ajel reageerida, mitte tormata ega teha dramaatilisi otsuseid, eriti just raha, omandi ja suhete valdkonnas. See aeg sobib sügavalt endasse vaatamiseks, ühenduse tunnetamiseks Maaga, julgeteks siserännakuteks sisemistesse sügavikesse ja suhtlemiseks nähtamatu maailmaga. Selles protsessis on meil võimalik tunnetada ürgsete jõudude kohalolu ja toetust ning neid usaldades alistuda, loobuda vastupanust vältimatutele muutustele.

Lase sellel hüpnootilisel energiavool end kanda ja naudi uute maailmade loomist sügaval kosmilisel tasandil. Juhtugu mis tahes, jää enesele truuks ja otsusta, et tuleb parim. Transformatsiooni lained juhivad sind täpselt sinna, kuhu sul on vaja jõuda.

Nädala lõpus muutub energia kergemaks, laupäeval 21. mail siirdub Päike maisest Sõnnist õhulisse Kaksikute märki. Kuna Kaksikute juhtplaneet Merkuur on retrograadne, võib energia tunduda esialgu loiuvõitu. Tõenäoliselt tunneme end ka pisut väsinuna pärast raugevat kosmilisest möllu ja tahame nüüd väljateenitud puhkust nautida. Kaksikud on õhumärk ja suudab õnneks alati leida viisi, kuidas võtta asju kergelt, seega on nüüd ka lihtsam leida leevendust oma ülekuumenenud meeltele.

On hea aeg puhastuda ka vaimselt, pöörates tähelepanu oma intuitsioonile. Kaksikud on kaksikmärk, milles on ühendatud surelik ja surematu pool, nüüd on aeg leida endas tasakaal maise ja vaimse poole vahel. Seda aitab kõige paremini teha loodus. Üleüldse on nüüd hea veeta võimalikult palju aega looduses, nautida kevade värve ja lõhnu, õitsemist, imelist päikese- ja kuuvalgust, kuulata ööbikulaulu ja lihtsalt hingata sügavalt endasse tärkava kasvuaja energiast pakatavat õhku. Maa kindla toetuse ja korrapäraste rütmide tunnetamine loob tasakaalu, rahustab nii keha kui ka vaimu ning täidab südame ja hinge kerguse ja rõõmuga."

Järgmine, Vanakuuteenistus vabastab vaimu, hinge ja keha piirangud sellest, mis takistab mitte ainult Maa kindla toetuse ja korrapäraste rütmide tunnetamist, vaid ka oma olemuslike vajaduste tunnetamist ning enda kehtestamist muutuvates aegades.
Kuu liigub viimasesse veerandisse 22.mail kl 21:43.


©2022 Magissa  


Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole:  
22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust).
Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35.
4+4 kombo 175.
Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

Eelmine
Pööripäeva Vanakuu  21.06. 06:11
Järgmine
Täiskuu  14.juunil 14:52

Kommentaarid

 • Magissa  •  24. mai 2022
  22.mai Vanakuuteenistus vabastas vaimu, hinge ja keha piiranguid sellest, mis takistab mitte ainult Maa kindla toetuse ja korrapäraste rütmide tunnetamist, vaid ka oma olemuslike vajaduste tunnetamist ning enda kehtestamist muutuvates aegades.
  Kuu liikus viimasesse veerandisse 22.mail kl 21:43. Vanakuuteenistus kestis 3 tundi ja lõppes südaööks. Teenistuse kõige intensiivsem aeg oli kl 22-23, mil toimus immuunsüsteemi (närvi- + hormonaal- + endokriinsüsteem) häälestamine uude kosmilises rütmi vastavalt osalejate valmisolekule, olemuslikele vajadustele ja kavatsustele. Sellele eelnes pingete leevendamine peentasanditel. Pingete juurpõhjusteks olid erinevad musta maagia manipulatsioonid, mis teostati baasmustrite ja vaimse sünnikanali kahjude peale selles elus ning olid osaliselt seiskanud füüsilist keha toetava energia. Vanakuuteenistuse lõputunnil toimus läbiv energeetiline joondamine ja tasakaalustamine.
  Vanakuuteenistuse tulemusena tõusis osalejate eluvibratsiooni, kuigi see võis avalduda esialgu väsimusena. Ka hingeosade naasmise hetkedel on vaja magada. Oluline on jälgida oma vajadusi ning hoolitseda terve eluviisi eest.

  Järgmine, Kuuloometeenistus toetab häälestumist uute kosmiliste võngetega, aidates taastada elujõudu.

  ©2022 Magissa  

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Lisa kommentaar

Email again: