Vanakuu

L 17.06.2017 14:33 Vanakuu ajal teostub tervendav Vanakuuteenistus.
Jupiteri väljumine retrogaadist 9 juuni täiskuu ajal  mõjutas enneolematu toimega enesetunnetust suhetes. 
Täiskuuteenistusel osalejad võisid kogeda sel teenistusele eelneval ööl unehäireid; sellele järgneval päeval kummalisi segaduseseisundeid. Nagu taevastes vägedes nii ka  energiasüsteemis toimusid massiivsed nihked, joondamaks iseennast ja suhteid uue ajastu dünaamikaga. Teenistuse lõpuminutite jooksul laekus palju uut energiat, mis käivitas lõpliku puhastuse ebavajalikest energiakogumitest osalejate energiasüsteemis. Peale seda sai kogeda rahu ja sügavat und.
Asjaolu, et reedene Täiskuu toimis Amburis, võimendas suhete tõese olemuse tunnetust. Edu neis sõltub sellest, kas oled oma vajadustega harmoonias, või töötad vastu. Teenistuste tulemusena eemalduvad takistused tõe tunnetusel ja mõistmisel.

Jupiteri suundumine prograadi täiskuupäeval toetab taastamist usku kõrgemasse tasakaalu. Need, kes on alati eesmärgiks seadnud rahu ja tasakaalu, jõuavad uude tasandisse. Kauaoodatu manifesteerub selgelt. See võib tekitada ka füüsilise ümberhäälestuse pingeid.

Need, kes on tundnud ennast jõuetuna, said neil täiskuupäevadel tuge. Ümberhäälestumine on nüüd lihtne, see mõjutab ka eelolevate nelja kuu - juuni, juuli, augusti ja septembri - jooksul kujunevaid sotsiaalseid, kultuurilisi suhteid, aga ka testib armu- ja abielusuhete ehedust.

9.juuni täiskuu käivitas perioodi, mis mõjutab jõuliselt erinevaid suhteid. Eelolevate kuude jooksul on toetatud kõik julged ja edasiviivad sammud, otsides uusi võimalusi ja väljundeid. Kui oled pikalt kogenud kurnavaid suhteid, on nüüd aeg keskenduda nende lahendamisele nii sisemiselt kui väliselt. Olulised ja pöördelised otsused ja valikud saavad taevaliku toetuse, teenistused võimendavad seda protsessi.

Oktoobris, kui Jupiter siseneb Skorpioni tähtkujusse, suubub otsingute valu rahusse ja hirm õndsustundesse.

~

Vanakuuteenistuse©17.06 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või

42/in (4 teenistust) või

120/in (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega 12€.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~

Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****

Sinu Südamerahu konto:Eelmine
Täiskuu
Järgmine
Kuu loomine suvise pööripäeva maagias

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  22. juuni 2017
  Vanakuuteenistus algas 36 tundi peale seda, kui Kuu kulges viimasesse veerandisse: kl 2 öösel vastu 19.juunit. See kestis 2 tundi, ja siis jätkus uuesti 12 tundi hiljem, kl 16 esmaspäeval.
  Öösel kahe tunni jooksul toimus osalejate alateadvuse korrastamine süütunde mustri ja süüdistuste mõjude ümberhäälestamiseks. Toimus eelmiste elude ja esivanemte mõjude korrigeerimine süüga seotud sündmuste koorma eemaldamiseks.
  Päeval jätkus selle teemaga seotud piirangute vabastamine, mis kestab siiani läbi suvise pööripäeva maagia ja kulgeb sujuvalt Kuuloometeenistuse mõju energiasse.

  Kuu loomine Vähi tähtkujus käivitab naiseliku väe. Sel aastal keskendub Vähi tsükli mõju eelmiste elude tarkuse avaldumisele, seadustele, filosoofiale, akadeemisele progressile, spirituaalsete teadmiste õpetustele, poliitilistele debattidele, ametlikele asjaajamistele ja litsentsidele, kaugematele ümberasumistele, välisreisidele, ja vaimsest teadlikkusest juhitud investeeringutele. Athena jumaliku tarkuse energia on selles tsüklis määrav, millest naised on kutsutud eeskuju võtma.

  Alati, kui Päike läbib Vähi tähtkuju, eostub uus elu planeedil. Nii ka nüüd, suvise pööripäeva aegu, Vanakuu- ja Kuuloometeenistuse ajal. Iidsel ajal Egiptuses oli see aeg püha aeg, püha päev. Vaimse alkeemia järgi on see aeg, kus need, kes selle ära on teeninud, saavad esivanemate õnnistuse läbi iidse tarkuse kindluse, teadlikkuse ja valgustumise osaliseks.
  DNA ülekirjutamine on eriti intensiivne neil aegadel. On võimalik tajuda ja kasutada seda uut äratavat impulssi rakkudes selleks, et juhtida oma tundeid, määrata oma keskkonda, saavutada oma eesmärgid. See on aeg olla valmis aegadetaguste tõugete laineks ja kasutada oma tajusid selleks, et saavutada uus turvalisus taevalike vägede toetusel.

  Vanakuuteenistus kulgeb sujuvalt Kuuloometeenistusse, aidates osalejaid jõuda iidse ja taevaliku toetuse lainele, vabastades pingeid ja eemaldades piiranguid.

  Loe enam esiteerilise astroloogi seisukohti teemal Päike Vähis:
  The annual new moon in Cancer always triggers a divine cycle of feminine empowerment. The 2017 Cancer cycle has special focus on wisdom, law, philosophy, academic progress, spiritual learning, political discourse, licensing and official paperwork, long-distance relocation, foreign travel, and spiritually-guided investments. Athena's energy will be very prominent in this cycle so I pay respect to the goddess of wisdom with this image. Women need wise role models these days. Athena makes a great one.

  Each year, when the Sun transits Cancer, new life is seeded throughout the world. To the ancient Egyptians this transit marked a sacred time in the solar year and the same holds true to this day. In terms of alchemy the Cancer Sun confers ancestral gnosis to those worthy to receive it. The old wisdom opens to secure, uplift, and enlighten.
  The celestial House of Life rules families and nations and this is precisely where divine energy will soon be pouring in. Security is a word that resonates greatly throughout our crisis stricken world. I tell you that we are now entering a major security enhancement cycle that will be based on the divine creation of new national astrology.
  By 'new national astrology' I am referring to the beneficial transformation of the cosmic energies that preside over individual countries. The old national horoscopes will soon become irrelevant and the black magicians will soon become blind to the stars of the nations. True security begins in the celestial sphere and that's what this next new moon is all about.
  For those who are struggling with matters of family, business, and security know that we're entering a six moon period where grace, energy, and opportunity will be abundant to soothe, transmute, and conquer these matters. Learning and enlightenment will be driving much of the improvements to come.
  Wise families have become rare on Earth but the energy of the upcoming new moon in Cancer will be helping our families to grow in wisdom. Some families have languished for lack of spirituality. If this strikes true for you, and if you're ready to start ascending, work to make your family more spiritual. You have nothing to lose and everything to gain.
  DNA upgrades are most powerful when Cancer energies are active above. As Ra transits through Cancer feel and use the new light in your awakened cells to master your emotions, your environment, and your endeavors. Get ready for blasts from the past and use your senses to perceive the new celestial security.
  In cosmic service,
  Astrologer Salvador Russo
  www.starseedastrology.com

Lisa kommentaar

Email again: