Kevadpööripäeva Kuuloometeenistus

Paastukuu Kuuloometeenistus toimub R 20.03.2015 (kuu loomine kl 11:36)  osalejatele sobival ajal 48 tunni jooksul. 

Osalemise kinnitamine kuni kl 23 reedel.

Kuuloomeseansi ajal saab värske energiaga puhastatud kõik vana, mis takistab uue kevadsuvise laine harjale tõusmist. Seekord keskendume energiavampiirluse algpõhjustele.
Kuuloomise aeg on habras aeg, mille ajal teostatud plaanid saavad eriliselt jõustatud. Märtsi ehk Paastukuu Kuuloomise teenistus toimub ka päikesevarjutuse ajal, ja kohe toimub ka üleminek kevadaega. Kevadine pööripäev on sel aastal 21.03. 
Kuuloomeseansi ajal saab värske energiaga puhastatud kõik vana, mis takistab uue kevadsuvise laine harjale tõusmist. Igal osaleja ainulaadse mustri info on kättesaadav teenistuse ajal just sellisel määral, kuipalju igaüks valmis muutustega kaasa minema. Sest värske olemusenergia laekumine Maa sfääridest taastab igaühe algset olemust, seda, kes me tegelikult oleme. Ilma vanade süsteemide ja suhete piiranguteta.
Seekord keskendume energiavampiirluse algpõhjustele. Kõige kurnavam on peresisene energiavampiirlus. Kuid ka keerukad töösuhted. Ja ka teadmatusest loodud püsivad, kuid halvavad sõbrasuhted. Kuid ka selliseid suhteid on võimalik korrigeerida läbi selge enesetunnetuse ja-kehtestamise. Selleks on vaja selliste suhete algpõhjused leida ja eemaldada. Mida teenistuse ajal ka teeme vastavalt iga osaleja eripärale'.

Kuuloometeenistuse ajal saab värskendatud Oma Ruum, kus hakkavad jõudsalt võrsuma uued ideed ja teostuma ammused unistused.

Ettevalmistused Paastukuu kuuloomise teenistuseks käivitusid juba täna hommikul kl 11 paiku neile, kes juba osaluse panusega kinnitanud. 
Kevadsuvised teenistused on võimsamad ja toimekamad: eelmise lõppedes käivituvad ettevalmistused järgmise teostumiseks. 
Kuuteenistused toimuvad kuni 13.septembrini Vähi tähemärgi mõju all, mis toetab empaatia ja hooliva armastuse vabastamist, ja pärsib kurja teenimist - st iseenda kahjustamist.

Paastukuu Kuuloometeenistusel'  osalemiseks teostada panus 10€ ''  hinge või juriidilise isiku kohta. 
Kodude, töö- ja pidukohtade värskendamine teostub nende asukoha nimetamisel (st planeedi puhastamine on "tasuta").
Email again:
Andmed võib lisada ka makse'' selgitusse või saata magissa.g@hot.ee.' Tasuta individuaalkonsultatsioonid iga osaleja eripära viimistlemiseks ja küsimustele vastamiseks teostuvad siis, kui osaleja on sisenenud Kuutempli tervendavasse energiasse kolmeks kuuks, teostades panuse 120€ ''. 

Näiteks kui alustada Kuuloometeenistusest 20.03, toimub pidev olemusenergia värskendamine kuni teenistuseni 09.06 k.a.

'' Panused teostada Südamerahu kontole, mis on


   SEB  pank Tornimäe 2, 15010 Tallinn, Eesti Vabariik

SWIFT kood (BIC): EEUHEE2XEelmine
Fred Gallo energiaravistiil Viljandis
Järgmine
Edukate suve- ja suhteplaanide eostamine: energiavapiirluse põhjuste eemaldamisega 18.04 Kuuloometeenistusel©

Kommentaarid

 • Ruta  •  19. märts 2015
  Palun tagasi sidet Ruta.
 • MAGISSALT  •  20. märts 2015
  Hommikul asetleidnud silmapilgutus, mille Päike Planeedile tegi, avab Panacea väravad. Huvitav on see, et igasugused karmapõhised pere- vm suhted on vajuvad ajalukku, kaovad sügavustesse. http://www.starseedastrology.com/#!Total-Eclipse-In-Pisces-Tragedy-Into-Triumph/c1i8f/550bb35e0cf292acc4c7839c
 • MAGISSALT  •  21. märts 2015
  Paastukuu Kuuloometeenistus käivitus juba kevadel, 36 tundi peale kuuloomise hetke kl 22.22 laupäeval.

  Teenistuse hilist algust mõjutas Päikesevarjutuse läbiv mõju, avades inimkonnale järjekordse tervendava teekonna, mis kestab 12 kuud. Esoteerillised astroloogid räägivad lisaks paljudele muudele teemadele, et kurja teenimine muutub üha keerulisemaks ja karmapõhised lähisuhted kaotavad oma vajalikkuse.

  Neil, kes on eelnevatest teenistustest osa võtnud, on lihtne märgata, kuidas meid järjest tõusvas tempos ja kindla galaktilise skeemi järgi uute energiatega joondatakse.

  Kuuloomeseanss algas värske energia ja info laadimisega osalejate olemusenergiasse. Sellele järgnes puhastav ja taastav lõimumine, sirutumine ja olemuse avardumine.

  Kõikide olemusenergia peenkehade energiakeerised said taasaktiveeritud.

  Energiavampiirluse piirkonnad olid seekord vaagnapiirkonnas avalduvad, väga vanadest aegadest, seni kättesaamatutes kohtades blokeerunud energia tulemus.

  Korrigeerige (vähemalt mõttes esialgu) oma kurnavad suhted lähedastega. Jälgige keha märke ja enesetunnet. Lähipäevade joondumised ja tänased aktiveerimised on andnud teile ennetajumatu tunnetuse ja enesekindluse ENDA VAJADUSTE JÄRGIMISEKS eeloleval jõudsa taastumise teekonnal.

  Milliseid unesid nägite öösel vastu pühapäeva, mis teid üllatas hommikul?

  Järgmine teenistus R 27.03.2015 09:43 paiku viib eelmistesse eludesse kinnijäänud ja seni kättesaamatu energia vabastamisele igapäevaelu kirgastamiseks.

  Teenistusele annab väe osalejate panus 7€
  või muul moel nt tsüklite kaupa 42€ või 120€ tasuta individuaalkonsultatsooniga.
  Enama sügavuse saavutamiseks tasub külastada minu meditatiivseid loenguid Eesti erinevates linnades.

  Nagu ikka on kohased salakingitused lähedastele, ja kohtade puhastamine.

  Tervitagem kirgastavaid muutusi meie igapäeva elus!

Lisa kommentaar

Email again: