Teadjanaine ehk Magissa (kreeka keeles)

Paljudele inimestele võib tunda, et Magissa ("teadmanaine" kreeka keeles) ja nõid on üks ja sama, kuid see pole nii. Magissa on vahendaja Maa ja Taeva vahel. Ta teab sellest, mis on varjatud, mis on saladus. Temal on kaasasündinud loodusanne näha seoseid peene ja füüsilise maailma vahel. Ta valdab inimteadmisi ja iidset tarkust, selgeltnägemist, vaimset nägemisvõimet ja ravitsemist. Teab elust ja surmast inimlikul tasandil, tunnetab maailma ja inimesi. Tänapäeval teadmanaisest saab öelda, et ta on valitseja läbi selgeltnägemise. Magissa ei saa oma vaimse olemise tõttu kasutada musta maagiat, sest tema vaim on tugevam kui tumedad jõud.


Kui soovid enam teada saada sellest, mida silmaga ei näe või soovid teistega jagada seda olulist, helista 525 56 58, Gabrielle. Galaktilise normi loojana ühendab ta inimkehastusi, florat, faunat, Planeeti, universumeid ja Galaktikat nende algse mustriga. 

Tegelikult tunnetan, et see, mida ma teen, pole turul olemine ega äri, vaid eneseväljendus selle kõrgemas vormis- teenistus, teenimine. Mida enam ma tasemel olen, seda enam olen varustatud sellega, mida mul teenistuseks vaja on. Teenistuses olemiseks saan ma mõõtmatult rohkem kui turul püsimiseks. Sest turgu kui sellist praegu ei ole, see on vaja luua läbi harmoonia. Siis saab hakata looma Galaktilist Normi. Kõige huvitavam praegusel ajastu ongi, et MEIE LOOME GALAKTILISE NORMI. Kuid sellele eelneb uue teadvusetasandi harmoonia ankurdamine planeedil. 

Tasakaal, rahu ja peen tunnetus võimaldavad mul tajuda uue harmoonia ja Galaktiliste Normide loomist takistavaid piiranguid nii inimestes kui süsteemides ja käivitada oma mõttega tasakaalustavaid tervendavaid protsesse lisaks sellele, et kannan välja ka asjakohaseid uutele jõujoontele ja energialiinidele vastavaid galaktilisi infopakette vahendavaid harmoniseerivaid sesioone. 

Uuel ajastul vajatakse uusi energiamustreid, mis muudaksid inimeste elu ja võimaldaksid kogeda midagi uut. Maal tegelevad uute energialiinide loomise ja magnetjõujoonte häälestamisega tegelevad vastavat informatsiooni omavad inimesed - liinimestrid, tegutsedes kooskõlas looduse ja universumi energiatega. Luuakse nii paikseid kui ka globaalseid struktuure. Kõik rahumeelsed, korrastatud dimensioonidega inimesed on mingil viisil teadmatult haaratud uue ajastu kõrgete võnkesageduste jaoks vajalike tingimuste loomisse. 

Inimesed on läbi aegade loonud vaistlikult mustreid. Mustritel on magnetilised omadused, mis täidab nad energiatega. Kõige imelisemad on meie enda algsed mustrid, mis on vaja nüüd esile tuua ja Maa magnetjoonetega harmooniasse viia.

See on mu igapäevane teenistus, aidata inimestel sajandeid kestnud häbi ja hirmu alt välja tuua oma isiklik imeline muster ja lõimida igapäevaelu harmooniasse.

Teadjanaine Gabrielle

iidseid hõnge kandvad teenistused kaks korda kuus alates 
27.03.13 kl.19 merevaatega saalis. 
Oled oodatud oma algseid mustreid leidma endas ja looma oma igapäevaelus.
Enam infot siilike.udus@hot.ee.
Kui see kellelegi ei meeldi, palume olla endaga vaikselt omaette.
Namaste!


Pole ravimatuid haigusi, seletamatuid meeleoluhäireid, arengupuudeid - on kõrvaldamata põhjused. Neid põhjuseid aitab leida seostuteadvustaja Gabrielle kui EEB Stuudios C.R.Jakobsoni 14 (Tallinn), 525 56 58, skype: ddonya.

Seostusteadvustamine on bioenergeetiline ülemeeleline tehnika inimeste kvanttasandite ja substantside vabastamiseks ja taasühendamiseks. Tulemuseks on tasakaal, millega vältimatult kaasneb rahu, raha ja edu (parafraseerides D.Choprat).

Gabrielle on kommunikatsiooni, meediume ja tasakaalustavaid tehnikaid praktiseerinud ja õpetanud nii Eestis kui piiri taga. 

Loe lähemalt http://www.naistemaailm.ee/?id=38723  Kirjuta siia:
Järgmine
Konsultatsioonid ja nõustamine

Kommentaarid

 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.
 • timothy kober  •  7. mai 2019
  Kas teil on vaja laenu? Siin on võimalus rahalises olukorras olevatele inimestele ja neile, kes soovivad oma elus rahalist tõusu, anname laenu väga mõistliku intressimääraga, anname välja igasuguse laenu võla laenu, ärilaenu, meditsiinilaenu, eluasemelaenu, üliõpilast laenu jne, et aidata rahval finantskriisist. Ettevõtte nimi: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Võta meiega ühendust juba täna
  Rahalise abi e-post: plutocreditfinancier@gmail.com
  Mida: +18474539904

Lisa kommentaar

Email again: