P 22.08.2021 15:02 Täiskuu

Täiskuuteenistus täidab tühjad kohad uue toetava energiaga vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele
Eelmine teenistus
15.augusti Kasvava kuu teenistus tõi kaasa vabanemise nädala jooksul esile kerkinud sügavatest takistustest ja seisunditest. Põhjuseks Maa muutuv vibratsioon ja magnetjooned. Magnettormid on augusti kestel igapäevane nähtus ja mõjutavad enim neid, kel sügavad lahendamata kahjustused.
Kasvava kuu teenistus algas hetkel, kui Kuu liikus IV faasi kl 18.19 ja kestis üheksa tundi.
Virgus 3 ja 6 meridiaanide paar (neeru-kusepõie ja mao-põrna), kus ummistuste põhjused ulatusid vaimsesse sünnikanalisse ja eelmistesse eludesse ning ka nõukaaegsetesse energeetilistesse kahjudesse. Oli tekkinud seestunud energiat nende energeetiliste blokeeringute tõttu, ja ka erinevate musta maagia kombinatsioonide ja satanistlike (MVO) kahjude tõttu.
Pühapäevase kuuteenistuse tulemusena vabanesid osalejate energiaväljast need energeetilised blokeeringud, milleni seni pole tervendamise käigus jõudnud. See võib kaasa tuua muutuse tajudes ja tunnetuses. Energeetiline info liigub tõhusamalt ning aitab ümber hinnata seniseid väärtusi vastavalt oma elutee vajadustele. Elutee on kirjutatud igaühe olemuslikku, algupärasesse energiamustrisse, mis on igal kehastusel ainulaadne nagu näpujälg ja DNA. Virgunud energeetiline info toidab keha rakutasandeid selliselt, et algab tervenemine. Keha tervendab ennast ise. Seetõttu võib osalejatel tekkida ka erinevaid aistinguid kehas.


Järgmine, 22.augusti Täiskuuteenistus täidab tühjad kohad uue toetava energiaga vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.


Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.


©2021 Magissa

Eelmine
15.08.2021 18:19
Järgmine
30.08.2021 10:13 Vanakuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  25. august 2021
  22.augusti Täiskuuteenistus algas kl 15 ja kestis kümme tundi.
  Täiskuuteenistus täitis tühjad kohad uue toetava energiaga vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
  Kuuteenistuse ajal eemaldus osalejate energiasüsteemist seiskunud energia kuni eelmiste elude ja vaimse sünnikanali algpõhjusteni. Aja jooksul oli see energia avaldunud lülisamba nõrkusena, südamehaavadena, rakutuumades kahjudena, energeetiliste manipulatsioonide pingetena. Kõik nimetatud pinged ja kahjud said leevendust ning energiasüsteem on taastumas, lõimudes uue energiaga. Tervenevad kroonilised seisundid. Tõuseb elujõud. Võib esineda tervenemise kriise.

  Järgmine, 30.augusti Vanakuuteenistus viib osalejad uuele energiasagedusele.

  Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: