Sügisene Kuu teises faasis 22.10 kell 6.29

22.oktoobril kell 6.29 liigub kuu teise veerandisse. Algab vanade hingede tervenemise teekond.
Laupäeval, 14.10 toimus esimene päikesevarjutus, mis tõi esile kõik küsimused, milles puudub tasakaal : finantsid, seksuaalsus ja elujõud. Esile kerkisid halvad mälestused seotud seksuaalsusega, suhetega vastassooga, eriti need, mis avaldunud lapsepõlves. Need traumad mõjutavad märkamatult igapäevaelu. Endaga töötamise vajadus on ülivajalik, samas lühikese aja jooksul saavad lahenduse traumad, mis muidu võiks aastaid võtta. Kui valmis oled tõeliselt olulisteks muutusteks oma elus? Edu tuleb siis, kui oled valmis, kavatsed ja vajad lahendusi sügavale surutud traumade mõju leevendamiseks.
Eelnevalt, reedel 13.10 oli suurim kosmiline nihe, mida seni kogetud. See päev tõi nii segadust kui rõõmu. Oli vaja hinge tõmmata ja keha vajas puhkust.
Esoteerilistes ringkondades tunnetatakse 14.10.23 päikesevarjutust kui teadvuse nihet ja kui fööniksi tõusu. Selleks, et uuele elulainele tõusta, on vaja eelnevalt tuhaks põleda.

Teine päikesevarjutus on 8. aprillil 2024. Eelolev 6 kuud on pöördelised ajad, mille tulemused määrab nüüd tunnetatud algse olemusenergia vajadused ja sõnastatud kavatsused. Meenutame, et sügis on seemne mulda panemise aeg. Sügisel eostame oma järgmise aasta edu dünaamika. Milline see saab olema? Lauge ja rahulik või sügavate langustega?

Kuuloometeenistus 14.oktoobri õhtul kujunes aegade võimsaimaks seansiks. See algas veidi enne 19 ja kestis südaööni. Kuu loomine oli kell 20.55.

Kuuloometeenistus oli läbivalt joondava ja tasakaalustava toimega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt.

Teenistuse ajal toimus lainetena musta maagia manipulatsioonide, seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest vabastamine. Leevenesid takistused, mille allikaks oli massiivne psüühiline vastuolu. 

Toimus lõimumine uute, seni kättesaamatute energiavõngetega.

Virgus vaimne lülisammas, hajuvad edasiminekut takistavad ego liinid.

Ehedad olemusliku energia vajaduse liinid ergastuvad Kuuloometeenistusel osalejatele ning igapäevaelus juhindudes annavad jõudu.

Kuid edasine võib olla keeruline, sest vanadel hingedel kerkivad esile sünged kihid sügavatest minevikkudest, mis vajavad leevendamist ning sulandumist uutesse aegadesse.

Järgmise, 22. oktoobri varahommikuse Noorkuuteenistusega algab vanade hingede tervenemise teekond läbi sügavate süngete kihtide vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 MagissaFoto Cris Schmidt
Annular Eclipse 2023. Taken south of Farmington, New Mexico.

Eelmine
Kuu loomine 14.10 kell 20.55
Järgmine
28. Täiskuu kell 23.24

Lisa kommentaar

Email again: