Sügise esimene Kuu loomine

26.09.2022 00:54
Sügise algus on 23.septembril kl 4.03 kahaneva kuu energias. Mõned päevad hiljem 26.09.2022 00:54 on sügise esimene Kuu loomine. On toimumas looduse langemine, millega kaasnevad teadvuse nihked ja muutunud seisundid. Ümberkorraldused peentasanditel on valmis avalduma uutes vormides füüsilises maailmas, eelolevate kuude jooksul kujunemas ja eeloleval aastal avaldumas igapäeva elu korralduses.
26. septembri öine Kuuloometeenistus aitab luua ühendusi ning eemaldab piiranguid.

Sügise pööripäeva eelne Vanakuu algas 18.09.2022 kl 00:52. Toimus Vanakuuteenistus, mis kootas energeetiliselt mineviku ja tuleviku käesolevasse hetke enneolematul tasandil. Vanakuuteenistus kestis 15 tundi ja lõppes pühapäeval kl 16 paiku. Teenistuse käigus toimus osalejate olemuslike tasandite läbiv joondamine ja tasakaalustamine, millega kaasnes piirangute ja seestunud energia vabastamine. Hingeosadena naasnud energia salvestus informatsioonina ning muutub kättesaadavaks eelolevate kuude jooksul. Kuuloometeenistus aitas kohaneda sügisese loomeajaga, tõstes osalejate eluvibratsiooni vastavalt valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
Sügispööripäeva eelne Vanakuu 
Järgmine
Sügise alguse Kasvav Kuu 

Lisa kommentaar

Email again: