Täiskuu 24.10 kl 19.45

Täiskuuteenistuse©24.10 ajal jätkub takistuste eemaldamine heaolu teel vastavalt osalejate valmisolekule ja kavatsustele. Teenistus algab kl 20.
Tähed toetavad meid täiega.
Eelmine, kasvava Kuu Noorkuuteenistus©16.10 algas kl 21 ja kestis veidi üle kolme tunni. Mitte ainult Kasvava kuu energia mõjutas seda väga intensiivset seanssi, vaid ka osalejatel olid tekkinud vajadused vabaneda äkiliselt üleskerkinud blokeeringutest. Kuna eeloleva, 2019 aasta heaolu loomine on alanud, ilmnevad selgelt energiatasandi (ja ka füüsilise) tasandi blokeeringud sellel teel. Need ilmnevad nii selgelt ka seetõttu, et Uraani transiidiga Sõnnis 15.mail on alanud suurte muutuste ajastu, mis kestab 8 aastat. Ka selliste võimsate planeetide nagu Chiron, Pluto, Mars ja Saturn liikumine viimase poole aasta jooksul on alustaladeni raputanud meie energeetilist olemust. Vanadel hingedel ja tervendajatel on esile kerkinud mõnigi senipeidetud kurnav saladus, väsitav kood, mille all kinni elujõu ressursid; ravimata südame- ja hingehaavad, mille toime tõttu on tunda suuremat väsimust, ärrituvust ja ebakindlust. Need, kes pole seni õppinud ennast valitsema läbi vaimsete praktikate, kaotavad tasakaalu ja vajavad medikamentoosset ravi, võimalik hospitaliseerimist.
Kirjeldatu on must stsenaarium.

Need, kes on varasematest kogemustest õppust võtnud, kes on sihikindlad, püsivad ja vastutustundlikud, veelgi enam, kes on teadlikult teel teadlikkuse poole, on eelistatud seisus. Sest praeguse aja väljakutsed - ja nende lahendamine - on eeloleva aasta heaolu vundament. See on aga esimene kindel samm õiges suunas püsiva, aastatepikkuse heaolu loomiseks. Kuutempli teenistused toetavad tõhusalt ülalkirjeldatud väljakutsete lahendamist, väljapääsude leidmist. Kuuteenistuste toime sõltub osalejate teadlikkusest, kavatsustest ja valmisolekust. Kuuteenistuste toimet pärsib hirm, viha, halvustavad hinnangud, teiste kirumine ja süüdistamine, sellega haakumine, mugavus ja soovimatus muutusi vastu võtta.

Noorkuuteenistus©16.10 toimis järgmistele esilekerkinud takistustele heaolu teel:
1. allasurutud ja hästipeidetud viha alateadvuses enamusel osalejatest. Paraku ei olnud keegi valmis eemaldama vihale ehitatud musta maagia manipulatsioone, baasmustreid ja algkanali kahjustusi.
Otsige üles allasurutud viha endas, ja öelge: "Viha, olen valmis sind vabastama".

2. taga-keskmeridiaani pinge enamusel osalejatel. Selle meridiaani hea toonus tagab usu endasse. Vabanesid ka vastavad pinget tekitanud mustad kombinatsioonid, nõuka programmid ja teiste elude baasmustrid.
Korda : "Usun endasse ja oma piirideta võimalustesse"

3. Vanad ja iidsed energeetilise tolmu tombud lülisamba erinevatel tasanditel, nendega kaasnevad mustad kombinatsioonid, baasmustrid ja algkanali kahjustused. Need kõik sai eemaldatud kõikidel osalejatel. Sellega võis kaasneda vabanemistunne selja erinevates piirkondades.
"Sirutan mõnuga oma vaimset ja füüsilist lülisammast."

4. Hingehaavad. Teenistus käivitas osalejatel hinge tervenemise, hingeosade naasmise. See tähendab eluenergia ja elude tarkuse lõimumist praegusesse hetke kättesaadavaks nüüd ja edaspidi. Ole tähelepanelik neil lõimumise hetkedel. Need hetked on tõhusamad, kui lõõgastud sel hetkel.
"Tervitan oma hingeosasid ja tänan, et nad usaldasid naasta. Järgin oma hinge vajadusi nüüd ja edaspidi"

5. Ajupoolkerade tasakaalutus. Läbi aegade on ajupoolkerad erineva sagedusega toiminud. Nüüd toimub nende aktiveerimine ja tasakaalustamine. Teenistuse ajal toimus kõikide osalejate ajupoolkerade aktiveerimine - kellel, parema, kellel vasaku ajupoolkera - ja nende tasakaalustamine. Selle tulemusena võib tekkida kergeid tasakaaluhäireid ja nihkeid teadvuses, ebavajaliku info unustamine ja vajadus asjakohase info järgi. Siin on oluline meeles pidada seda, kui vajalik on lõpetada klammerdumine. Mida tugevam on klammerdumine, seda häirivam on teenistuse toime.
"Olen tasakaalus, annan vabaks tarbetu ja häälestun uutele võimalustele".

Järgmiste teenistuste ajal jätkub takistuste eemaldamine heaolu teel vastavalt osalejate valmisolekule ja kavatsustele. Tähed toetavad meid täiega.

Järgmiste kohtumisteni!

Siin Kuutemplis on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 18., 25.oktoobril ja 1., 8., 15., 22. ja 29.novembril kl 22.00-23.00
Seansi ajal käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldenergia ravi ja vabastamine ka musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Kasvav Kuu 16.10 kl 21.02
Järgmine
Hingedeaja tervendus 31.10 kl. 18.40

Kommentaarid

 • Magissa  •  25. oktoober 2018
  Täiskuuteenistus©24.10 algas kolmapäeva õhtul kl 20 ja kestis südaööni.
  See oli täiskuule kohaselt tugevalt vabastava ja võimendava toimega teenistus.
  Teenistuse toime vabastas osalejatel füüsilise ja sellest madalamate kehade energiakeeriseid musta maagia mõjust, aktiveerides energiakeeriseid ja käivitades rakkude tervenemist. Teenistuse toimel võis tunda kummalisi pingeid kehas. Kuna töö toimus rakulähistel tasanditel. Meenuta, millised organid reageerisid teenistuse mõjule.

  Rakkude taastumine ja tervenemine nõuab valkusid ja aminohappeid. Järgnevatel nädalatel pöörake tähelepanu valgurikkale toidule, rõhudes eriti taimsetele valkudele ja aminohapetele.

  Järgmine teenistus toimub 31.10 õhtul, vahetult enne Kaduneljapäeva Kuu kahanevas energias.
  Kaduneljapäeval olete oodatud Sassa talu taassünni saunarituaalile, mis vabastab ka deemonitest. Šamanistliku tseremoonia viib läbi Vatsla Vanapagan.
  Peale seda õhtul kl 22 toimub süvatervendav kaugseanss just kõige haigemale organile.

  Anna endast teada!

Lisa kommentaar

Email again: