Noorkuuteenistus

N 28.09.2017 05:53 toimub värskendav Noorkuuteenistus, mis aitab vabaneda iidsetest südamehaavadest. Südamehaavade esilekerkimisele aitab kaasa planetaarne joondumine, mis aitab kaasa nende kehastuste maailma lõpule, kes inimkonna süngemaid tasandeid markeerivad.
Kinnitage turvavöö ja nautige mängu!

Eelmine, Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel ja järgmisel hommikul kl 7.40. Teenistuse lõpp tõi osalejatele kaasa uue energia, mida kandsid naasvad hingeosad. Hingehaavad said tervendust, kuid lõplik tervenemine kestab veel kuid. Uue energiaga naasev informatsioon on vaja lõimida materiaalses maailmas nii rakutasanditeni kui igapäevaelu nüanssideni (suhted, töö, raha, keskkond jms). Sellega paralleelselt saavad teenistuste käigus tervendust iidsed südamehaavad, mis on mõjutanud, ja mõjutavad kopsude ja südame seisukorda.
On oluline tarbida kõiki mikroelemente (toored munad) kui ka K2 vitamiini.
Kui sul või pereliikmetel ilmnesid neljapäeval sellised sümptomid nagu peavalu, uimasus, segadus, iiveldus, tasakaaluhäired, kurnatus ja seletamatu ärevus, siis olge teadlikud sellest, et lisaks Chironi retrogaadile on mõjutamas ka kaks intensiivset joondumist universumis. Jupiter ja Uranus Rx ning Marss ja Neptun Rx opositsioonide mõju on praegusel ajal selgelt hoomatav, seetõttu on soovitav aeg maha võtta, maandada ennast, keskenduda, hoolitseda enda eest ja puhata kuni need joondumised ei mõjuta enam planeedi elanikkonda. 
See ei tähenda seda, et  ​tervenemine on katkestatud, ​ see tähendab lihtsalt, et me peame arvestama nende vääramatute ​planetaarsete ​ jõudude ​tugevat toimet , ja pidada silmas seda, et me mõju​ on vasta​s​tiku​ne​ . ​Mida oskuslikumalt sa valitsed ​oma seisundit, seda rahulikum on ​pere- ja keskkond.

On soovitav süüa enam juurvilja, juurikaid ja kaunvilju selleks, et tasakaalustada keha Maa elementidega. Vaimse hierarhia kehastustel on soovitav kasutada teatud kristalle nagu lapis lazu​rii​t​ , g​ranaat , kunz​i​iit, ja hemat​i​it​.

Ja loomulikult on soovitav viibida ​ rohkem looduses, hingata teadlikult ja juua rohkem vett.

Kui

​ ​ka Sinu lähedased​ tunne​vad​ ennast praegu imelikult, tähendab, et o​n nad seotud selle kahe taevase opositsiooniga. Marss/Neptun opositiooni mõju hakkab taanduma 27.09 ja Jupiter/Uraani opositioon 5.10. Aktsepteeri neid joondumisi ja kohanda/kohane nendega, või su elu läheb äkiliselt tasakaalust välja. Ja ole ettevaatlik suhtlemisel, sest tundlikkus on väga kõrge.

Püsi rahus ja tea, et paigalpüsimine on praegu sama hea kui ​ väike​ samm edasi.

See taevakehade joondumine ​loob katsumusi seetõttu, et tekkiv pinge testib meie nõrku kohti ja mõjutab eriti neid aspekte, mis on seotud VIHAga. Viha energia on allasurutud olekus väga enneolematu toimega sellise trigeri puhul, nagu praegune taevakehade joondumine. Kui te märkate ärevust ja segadust lähedaste-sõprade puhul, on hea ka neile tellida teenistuste toime. Seda võib teha ka salakingitusena, neile teadmata, sest vaimsete seaduste dünaamika lubab mul aidata kõiki inimesi, kes on soovinud endale lahendusi ja tervenemist. Abivajajate taotlused käivitavad neile Kuutempli  teenistuste taastava, tervendava ja tasakaalustava toime.   Kuuteenistused toimivad vastavalt osalejate taotlustele, vajadustele ja valmisolekule, kui teenistused on neile tellitud ettenähtud viisil.

Praeguste planetaarsete joondumiste esiletoodud iidsete ja sügavate seni ravimata haavade tervendamiseks on olulised  28.septembri Noorkuuteenistus ja 5.oktoobri​ Täiskuuteenistus. 

 Vabastaval ja tasakaalustaval Noorkuuteenistusel©28.09 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole* 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 50 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.htm

*

Eelmine
Hingehaavasid tervendav Kuuloometeenistus
Järgmine
Sügise esimene Täiskuu N 05.10.2017 kl 21:40

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  28. september 2017
  Noorkuuteenistus toimus kohe peale Kuu kulgemist II faasi varahommikul ja kestis 10 tundi.

  Nende tundide jooksul toimus lisaks alateadvuse vabastamisele vihast ka hingeosade naasmine.

  Alateadvuse maastiku puhastamine vihast tegi osalejate energiasüsteemis ruumi ajalukku jäänud hingeosadele, ammu unustatud eluenergiale.

  Kuna teenistus oli lühem kui viimased teenistused, ja seetõttu väga intensiivne, võis selle toime tunda anda pealelõunase intensiivse segadusetundega, mis vaibus varaõhtuks.
  Südamehaavade tervenemine ja hingeosade tervendava naasmine käivitab taastumise, mis annab kohati tunda peavaluna, pitsitustega südames ja rõhumisega abaluu taga. Paanikaks pole põhjust, see on vaid blokeeringute vabastamisega kaasnev sümptom, mis eelneb tervenemisele.

Lisa kommentaar

Email again: