Kasvav kuu novembris

01.11.2022 kl 08:37, kui lõpeb Noorkuu mõju, toimub Kasvava kuu teenistus-kaugseanss.
Viimaste nädalate jooksul on toimunud läbiv peentasandite ümber häälestamine, mis mõjutab ka rakutasandite struktuuri. Selleks, et rakutasandil tervenemine jätkuks, on vaja igapäevaselt teostada praktikaid nii meridiaanide kui sidekudede tasandil. Sellisel viisil vanad kurnavad teemad kaovad läbivalt, ka teadvusest. Tähelepanelikud inimesed tajuvad uusi võimalusi.

25.oktoobri Kuuloometeenistus kestis neli tundi ja lõppes kl 14.49. Teenistuse ajal toimus osalejate olemusenergia kõikide tasandite häälestamine vastavalt uutele energiatele ning osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Toimus läbiv joondamine ja tasakaalustamine. Teenistuse ajal võis tunda ebameeldivaid aistinguid keha ja meele tasandeil, sest teenistuse toime virgutas kogu närvisüsteemi. Tulemusena Virgin keha ja meel. Uue elukorralduse skeem muutub selgemaks, muutes võimalikuks uute elukorralduse plaanide tegemise.

Järgmine, 1.novembri Kasvava Kuu teenistus-kaugseanss toob kaasa toetuse esivanemate liinidelt. 

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
Kuu loomine 25.10.2022 13:49
Järgmine
Täiskuu 08.11.2022 13:02

Kommentaarid

  • Marju Rihe  •  31. oktoober 2022
    Palun salakingitust vend Urmasele ja tütar Merjele

Lisa kommentaar

Email again: