Kahaneva Kuuga kahanevad hirmud

R 09.03.2018 13:20 toimub Vanakuuteenistus
Vanakuteenistus jätkab ettevalmistusi pööripäeva portaalide läbimiseks.
P
ööripäevade portaalideks läbimiseks ettevalmistamine aitab järjekindlalt vabastada energeetikast kurnavaid mustreid, olgu need siis needused, energiavampiirid, loitsud, mõtte- ja käitumismustrid või muidu rasked energiakogumid, sh surnud hinged. Tulemuseks on igaühel oma ainulaadne kena ja tugev kristalliline energiasüsteem, millega on kaasnenud rakutuumade (DNA, geneetilise koodi) ümberkirjutamine tervesse mudelisse. Ühtlasi on immuunsüsteem muutunud tugevaks ja vastupidavaks. Imuunsüsteem koosneb närvisüsteemist, endokriin- ja hormonaalsüsteemist. Nende kolme süsteemi seisukord mõjutab vahetult heaolu nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

Vanakuteenistuse ajal toimub alateadlike hirmu massiivide eemaldamine. See mõjub vabastavalt igapäevaelu situatsioonidele, kus teiste käitumine viib sind hirmu- ja kaitseseisundisse, ja tihti ka nii, et sa seda ei teadvusta. Hirmu -ja kaitseseisund on pingeseisund, kus energia on blokeeritud ja eluenergia kaob: eluvibratsioon on madal, edukas toimetulek pärsitud. 

Vanakuuteenistus leevendab hirmupõhiseid pingeid.

On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Eelmine, kevadist Pööripäeva sissejuhatav Täiskuuteenistus algas 2.märtsil kl 14 ja kestis 3.märtsi varahommikuni.
Pööripäevad on energeetiliselt võimsad portaalid, mille ajal toimib mitte ainult üleminek ühelt aastaajalt teisele, aga ka energiasüsteemi intensiivne ümberhäälestamine järgmise aastaaja energiamustrile. Kuna meie kliimavööndis on aastaaegadel väga suur erinevus, on selles kliimavööndis elamine täidetud pidevate väljakutsetega ümberhäälestumisel ehk energeetiliste portaalide läbimisel. Energeetiliste portaalide läbimine on energiasüsteemile tõsine väljakutse, sest see eeldab energiasüsteemi ettevalmistamist järjest uute portaalide läbimiseks. Sellega kaasneb vajadus pidevalt energiasüsteemi korrastada, ja ka rakkude heaolu eest hoolitseda. Kui pööripäevade portaalideks on hästi ette valmistatud, ei teki kevadväsimust, sügismasendust ega ka teiste pööripäevadega seotud meeleolu/tervise kõikumisi.

Täiskuuteenistus algas 12 tundi peale seda, kui Kuu oli ületanud kasvamise tipu, ja kasvava Kuu intensiivne toime oli raugenud. Selle täiskuu kasvamise intensiivsust oli selgelt tajutav juba 2-3 päeva enne täiskuu tippu.

Täiskuuteenistus kestis 14 tundi ja nende tundide jooksul toimus mitu faasi osalejate energeetika ümberkujundamisel kevadistele rütmidele.

Esimene faas oli vaikse ja malbe toimega, aidates osalejate energiasüsteemil vaikselt rahuneda kasvava kuu intensiivsest mõjust. Toimus rahunemine nii füüsilises kui vaimses plaanis.

Teine faas algas kella 21 paiku õhtul. Kusjuures need teenistuses osalejad, kes vaatasid samal ajal Maagilise Magissa teleseanssi algusega kl 21.30 Entusiast Tvs või saade.ee, tundsid seda eriti intensiivselt. Teleseansi ajal rääkisin närvisüsteemi ümberhäälestumise toimel tekkinud külmatundest, kuid teenistusel osalejatele mõjus kahe seansi koostoime kuumatunnet tekitavalt. Toimus närvisüsteemi ümberhäälestumine ja ka aktiveerumine, mõjudes virgutavalt just sellesse keha piirkonda, millega seotud energiakehad/tasandid olid blokeeritud või kahjustatud.

Kolmas faas oli eristatav kolme tunni jooksul enne teenistuse lõppu, seega kl 2 kuni 5-ni laupäeva varahommikul. Selle aja jooksul laabusid nende probleemide energiamustrid, mis on seotud peresündmustega.

Näiteks kuna nüüd on tulemas Naistepäev ja selle tähistamine, siis on üsna tõenäoline, et tekib selge äratundmine, et energiavampiiridest lähedastega sündmuste tähistamine on välistatud. Tekib ka selge tunnetus, kuidas läbi aastate on kurnamine toimunud. Kellel kuidas: kas läbi nääklemise või läbi üliväga hea suhtumisega või ka läbi vaiksete ähvardustena stiilis „Sa oled minu/meie lähedane, sa pead minuga/meiega sündmusi tähistama kui sa oled korralik inimene“. Tegelikult on asjad vastupidi. Sa ei pea ka kõige lähedasema veresugulasega sündmusi tähistama, kui ta on su ellu sündinud vampiirina.

Vampiirina kehastunud veresugulased ja muud hõimlased viitavad sügavatele energiasüsteemi kahjustustele. Teenistuste jt seansside käigus energiasüsteem taastub. Energiasüsteemi taastumsise käigus tekib selge (enese)tunnetus. Oskad eristada enda ja vampiiride tahet sinu tajudes. Taanduvad ka kahjulikud suhted ja koosveedetud ebakvaliteetne aeg.

Täiskuuteenistus mõjutas energiasüsteemi järgmiselt:

toimus blokeeringute vabastamine – so võõraste energiakogumite eemaldamine ja pingekohtade vabastamine

toimus taastamine – vabastatud energiakeeristesse lõimus vaba ja uus energia vastavalt igaühe oma algsele energiamustrile

toimus aktiveerimine – energiakeerised aktiveerusid

toimus avardumine – energiasüsteem muutus mahukamaks, avaramaks ja tugevamaks. Taastusid ühendused energiakeeriste vahel.

Osalejad võisid tunda kuumatunnet 21-22 paiku, kl 23 paiku väsimust ja unisust. Hommikune ärkamine võis kaasa tuua veidi segast tunnet, sest oli toimunud mahukas töö enesetunnetuse virgutamisel. Asjad võisid tunduda teistmoodi. Tegelikult kõik oli nii nagu alati, aga sinu taju ja tunnetus nende suhtes oli muutunud.

Tähelepanu suunata sellele, et energiasüsteemi kristalliseerumine toimub vaid siis, kui see on taastunud täielikult oma tervesse mustrisse. See toimub siis, kui sealt on eemaldunud kõik ebavajalik ja võõras. Nii nagu meie igapäeva eludestki.

Eelmine
Pööripäeva eelne Täiskuuteenistus
Järgmine
Kuu loomine L 17.03 kl 15:11 - teenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  12. märts 2018
  Vanakuuteenistus algas reedel kl 13 ja kestis 8 tundi.

  Muutuste eel tõstab hirm alateadvuses pead ja alustab toimetamist. Nii ka praegusel ajal, kus külma talve tardumus on sulamas koos räästastelt tilkuva lumega. On ees suured muutused, on kevadine üleminek viljakuse perioodi. Kuid oli oodata ka intensiivset galaktilist joondumist, mis kestis laupäeva varahommikust pühapäeva õhtuni. Vanakuuteenistus toimus enne seda jõulist ja kõikeläbivat energiasadu, mille oli juba õhus.

  Vanakuuteenistuse ajal toimus alateadvuse puhastamine esilekerkinud hirmu massiividest. See toimus neljas etapis. Algus oli reede päeval kl 13, kus tõsteti osalejate sagedust tunni aja jooksul. Peale seda algas peentasandite vabastamine ja joondamine kuni kl 17-ni. Need kaks ettevalmistavad etappi tõid esile hirmu mustri, mille lahustamine kestis kaks tundi. Viimased kaks tundi kuni kl 21-ni langes osalejate sagedus, sest teenistus tervendav kanal hajus järk-järgult. Osalejad saavutasid teenistuse lõpuks oma algse energiasüsteemi taastamise vabanenud hirmuenergia arvelt. Sellega kaasnes eluvibratsiooni tõusmine.
  See mõjutas teisi energiasüsteemi blokeeringuid ja kahjustusi, mis takistavad energia vaba kulgemist. Seetõttu võis eluvibratsiooni tõusmisega kaasneda segadusetunne või pinged kehas/organites. Juhul, kui hirmumassiivide juured on väga sügaval, võis tekkida ka kerge ärevuse- või paanika taju. Sellisel juhul on vaja iseseisvalt või abi küsides keskenduda hirmu sulatamisele, samuti sellega kaasnevate mõtte- ja käitmismustrite teadlikule muutmisele. Kaasa aitab ka Egiptuse rännaku ettevalmistus, mille käigus töö käib veidi teises dünaamikas kui tavaliselt Kuuteenistustel. Palun rännakus osalejatel anda märku, kui vajate eraldi toetust jõuliselt esilekerkivate seisundite lahendamisel.

  Tähelepanu suunata rahu seiundi säilitamisele erinevaid tehnikaid kasutades. Hästi sobivad hingamisharjutused, saun ja veeprotseduurid, samuti jalutuskäigud pehmenevas talveilmas.

  On hea teada, et Vanakuuteenistusele järgnenud galaktilised joondumised nädalavahetusel testisid intensiivselt kõigi planeedi elanike energiasüsteemi. Juhul, kui energiasüsteem on kahjustatud, st ei kannatanud testi välja, viisid nädalavahetuse sündmused palju inimesed endast välja ja toimus õnnetusi/konflikte.

  Järgmise nädalavahetuse Kuuloometeenistus taastab galaktiliste joondumiste tagajärjed ja sellega algab ühtlasi üleminek kevadisele loodusrütmile.

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
  taevased joondumised
  vaimsed seadused ja
  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:
  1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150€.
  5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: